Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jak sie nudzilam w pierwszej ciazy, zdarzylo sie, ze kilka razy na nowo ukladalam, przekladalam, segregowalam ubranka, bo jednak bylo nie tak; no i oczywiscie upiekszanie pokoju dla dziecka, czy robienie pieknego kolorowego pudla na zabawki, ktore pozniej i tak bylo poobgryzane
    Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

    Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

    Skomentuj

    •    
         

      Witam też będę mamą w maju.termin mam na 4 maja. Mam już dziesięcio letnią córeczkę Sandrusię a teraz czekamy na synka

      Skomentuj


        hej wszyskim ja mam termin na 30 marca... i mam nadzieje ze sprawdzi sie to co mowią lekarze ze bede miala córeczke zazdroszcze wam ze mozecie kupować swoim maluszka potrzebne rzeczy dla nich... ja narazie musze lezec bo mam rozwarcie a jestem w 32 tyg jeszcze troche mi zostalo tego lezenia mam nadzieje ze bedziecie maily cas zeby ze mna popisac pozdrawiam wszystkich i ich male pociechy w brzuszkach
        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



        Skomentuj


          Ja Jestem W 28 Tygodni I Jak Narazie Przytyłam 15kg Sporo Co Nie Ale Co Sobie Będe Załowac Kiedy Jestm Głodna To Jem Całuski Dla Was ślicznotki
          Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

          Skomentuj


            Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
            Ostatnio strasznie sie nudze i nic mi sie nie chce a czas zaczyna mi sie dłużyć.
            Musze zacząć coś robić. Jak tam u was dziewczyny i co polecacie na nude?
            Ja to właśnie sobie jakoś tak zawsze dzień zaplanuję, że padam zmęczona wieczorem i opuchnięta. Cały czas coś robię, to gotuję, to piekę, to sprzątam, układam, piorę, prasuję i tak cały czas...Nawet już mąż na mnie krzyczy bo mam zakaz jakiegokolwiek wysiłku ale powolutku daję radę. Umarłabym tak leżąc bez ruchuDzień mógłby być dłuższy bo jeszcze studiuję zaocznie i mam kupę nauki a czasu mi ostatnio brak. Muszę się do egzaminów przygotować zanim Hania się urodzi bo potem czasu i siły na naukę po nocach nie będzie
            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

            Skomentuj


              A właśnie dziewczyny a jak tam u Was z tym puchnięciem. Ja do tej pory nic a nic ale od dwóch dni to nogi i ręce mam popuchnięte. Faktem jest, że nic nie odpoczywałam bo miałam kilka dni pod rząd wizyty u lekarzy i jeszcze te urodziny męża i goście przez 2 dni ale trochę się tym martwię. Macie podobny problem???
              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

              Skomentuj


                Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
                A właśnie dziewczyny a jak tam u Was z tym puchnięciem. Ja do tej pory nic a nic ale od dwóch dni to nogi i ręce mam popuchnięte. Faktem jest, że nic nie odpoczywałam bo miałam kilka dni pod rząd wizyty u lekarzy i jeszcze te urodziny męża i goście przez 2 dni ale trochę się tym martwię. Macie podobny problem???
                no ja też od 2 dni jestem wieczorami opuchnięta i drętwieją mi palce. Dzwoniłam dziś do dr i mówiła, żeby poleżeć choć chwilę w dzię z nogami do góry lub trochę poćwiczyć kończyny... ale ja tez latam cały dzień i cos dłubie i grzebie... czekam az mezotatek skreci mebelki bo marze juz o ukladaniu ciuszkow.
                ale Kochana, jak opuchlizna jest duza lub jest tez rano, to moja ginekolog mowila, zebym podeszla do niej. Wiec kontroluj!!!
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez grygoranna Pokaż wiadomość
                  w pierwszej ciazy przytylam 24 kilo, a przejmowalam sie nie tyle waga, co slowami mojej kochanej szwagierki, ktora to ciagle powtarzala, ze jak "ona chodzila w ciazy przytyla tylllllllllllko(dokladnie taki akcent) 9 kg a dziecko jakie ogromne bylo!" i na koniec jeszcze " no! zeby pozniej ci to nie zostalo" hehe jest okropnie grzecznie mowiac "nietaktowna" ale mniejsza o to, przywyklam juz ( jak to moj maz zawsze powtarza: jednym uchem wpuszczaj, drugim wypuszczaj)
                  teraz jestem w 28 tygodniu i waga + 13 , historia sie chyba powtorzy, moze nie az tyle, bo waga sprzed ciazy byla zdecydowanie wyzsza niz w pierwszej, ale bedzie bliziutko mysle.
                  Widze, że nie tylko ja mam wspaniała szwagierke Moja ciagle mi docina ze głodze dziecko, bo jak ja wygladam... Ale maz Ci dobrze mówi! Ty to Ty a ja miej w du..szy
                  A co do kilogramów i dużych brzuchów, to tak na pocieszenie: ja w kolejce w sklepie musze stac, bo nie mam co liczyć, że ktoś mnie przepuści. W autobusie też nie ma co liczyć na miejsce, atu zostało tylko nie całe 8 tyg do porodu... I jak miło jak sąsiadka zaczepi jak się czujesz... Więc czasem brzuszek też się przydaje
                  Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                  Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                  Skomentuj


                    Witam dziewczyny!!! My już jesteśmy w domku,poleniuchowaliśmy troszkę(czytaj: wynudziliśmy się )w szpitalu ale już wszystko ok. Zrobili nam badania ,dali leki ale musimy na siebie bardzo uważać. Groził nam przedwczesny poród ale się udało powstrzymać mojego Kacperka.Rośnie jak na drożdżach,waży już 1755g a ja jakieś 12 kg do przodu cieszę się bardzo ,że jestem spowrotem.Pozdrawiam
                    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                    Skomentuj


                      No, witamy madzik!!!
                      Nareszcie, ale co ty mówisz tak szybko chciał sie synek z mamusią spotkać, niecierpliwy jakiś
                      No i jeszcze rośnie jak na drożdżach, teraz to musicie sie oszczędzać.
                      A co do opuchnięć to jeszcze nic takiego nie zauważyłam
                      Ja to mam taką sąsiadke co opowiada że ona to w ciąży przytyła tylko 7kg i że po niej to wogle nie było widać że dopiero w 8 miesiącu brzuchol jej wylazł i zaraz następna ona tak samo że po niej nic nie widać aż sie nadziwić nie mogą że ja mam taki wielki brzuchol (jak mnie to denerwuje) Przecież każda z nas jest inna i inaczej przechodzi miesiączke, przeziębiienie czy ciąze nie?
                      Mój synek 24/8 kwiecień

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
                        Ja to mam taką sąsiadke co opowiada że ona to w ciąży przytyła tylko 7kg i że po niej to wogle nie było widać że dopiero w 8 miesiącu brzuchol jej wylazł i zaraz następna ona tak samo że po niej nic nie widać aż sie nadziwić nie mogą że ja mam taki wielki brzuchol (jak mnie to denerwuje) Przecież każda z nas jest inna i inaczej przechodzi miesiączke, przeziębiienie czy ciąze nie?
                        no widzicie dziewczyny a ja ma zupełnie inną sytuacje, brzuch mam mały, utyłam narazie ok 6 kg ( a jem normalnie )a to już początek 31 tyg, nie puchną mi ani ręce ani nogi, nie mam rozstępów i co ??? i ciągle sie martwie czy wszystko z małą w porządku !!! jakaś nietypowa jestem czy co??? za niecałe 2 tygodnie mam usg i nie moge sie doczekać żeby usłyszeć że wszytsko jest ok!! musi tak być!!!
                        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                        Skomentuj


                          kala spoko tez mam nie jedną koleżanke która tylko 7 czy 8 kilo przytyła w ciąży i dzidzki były całe i zdrowe, taka jest twoja uroda.
                          Ja jutro ide do lekarza więc sobie pooglądam smyka chociaż chwilke
                          Mój synek 24/8 kwiecień

                          Skomentuj


                            Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                            Witam dziewczyny!!! My już jesteśmy w domku,poleniuchowaliśmy troszkę(czytaj: wynudziliśmy się )w szpitalu ale już wszystko ok. Zrobili nam badania ,dali leki ale musimy na siebie bardzo uważać. Groził nam przedwczesny poród ale się udało powstrzymać mojego Kacperka.Rośnie jak na drożdżach,waży już 1755g a ja jakieś 12 kg do przodu cieszę się bardzo ,że jestem spowrotem.Pozdrawiam
                            No to fajnie madzik, że jesteś już z nami. Widzisz, mały odpoczynek i do domku.Moja mała Hania waży już 1035 gram a jesteśmy w 28 tyg.
                            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                            Skomentuj


                              Dziewczyny mam pytanie, jakie łóżeczka kupujecie? Tzn. jaki rozmiar, bo ja chyba chciałabym takie większe ale już sama nie wiem?
                              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                              Skomentuj


                                cisza , styczen sie kończy...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X