Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    dodam jeszcze ze moja mała nie umiała złapać piersi przez 2 tygodnie a mimo to się nie poddałam. Gryzła, krew się lała, ja płakałam ale uważam że to najlepsze co wtedy mogłam dla nie zrobić. Nie myślałam o sobie !!!
    Roksanka 13-02-2005 r.


    Tymek- 10-05-2009 r.

    Skomentuj

    •    
         

      Ania gratulacje Ładne imię. Też bym takie chciała ale musiałby być junior
      Roksanka 13-02-2005 r.


      Tymek- 10-05-2009 r.

      Skomentuj


        U mnie dziś znów była bezsenna noc, ale teraz udało mi się przespać ponad dwie godzinki, więc od razu lepiej. Nawet plecy mniej bolą. Swoją drogą cieszę się, że ból z brzucha przeszedł na plecy, bo przynajmniej nie martwię się tym, że skurcze zaczną się robić regularne. Chyba spróbuję wieczorem pić herbatę z melisą, brać magnez i od 20 tylko odpoczywać. Jak będziemy na spacerze kupię sobie zestaw różnych gazetek, żeby nadrobić zaległości i skupić się na nowych kremach, tudzież ubraniach, które sobie kupię jak już Maleństwo będzie z nami. Niech ma ładną mamę

        Ciągle zaglądam do torby do szpitala i odkrywam, że brakuje mi jakiegoś drobiazgu, ale z drugiej strony może to nawet lepiej - mój mąż będzie dostawał zadania do wykonania w postaci kupienia czegoś.

        Jutro urządzają nam ogródek - nie mogę doczekać się, jaki będzie efekt. Zajmie to trochę czasu, ale jutro już będą posadzone pierwsze roślinki. Fajnie będzie jak zrobi się ciepło siedzieć z Dzidzią na ogródku. U Was też tak zimno? Niby ładne słońce, ale straszny ziąb.

        Miłego dnia

        Skomentuj


          Nie chciałam za dużej ulgi na studiach. Jeżeli urodze i nie dotre na jakiś egzamin to moge pisać z drugą grupą lub pierwszy termin będę miała jak moja grupa będzie miała poprawke. Moja grupa liczy 350 osób i jakoś mi z nimi dobrze, da się ściągać, pomagamy sobie itd. Dlatego jakoś nie specjalnie przekładam te egzaminy

          U mnie za oknem piękne słoneczko i jakoś specjalnie nie wieje Przejrzałam dziś ciuszki dla Małej. Posegregowałam je sobie do prania. W tym tygodniu przygotuje już łóżeczko i wózek, a w następnym popiore ciuszki i spakuje torbe. Pasowało by mi gdybym urodziła do 1 maja, wtedy ułożyło by się z tą szkołą, ale jak nie to będę się martwić później

          Porobiłabym coś, ale nie mam nic do roboty... Korci mnie żeby poukładać w szafie, posprzątać pokój... Ale u mnie wszystko zrobione... Najwyżej jeszcze raz posprzątam A teraz ide robić obiadek mężowi, bo wstał po nocce.

          Miłego dnia majóweczki.
          ur. 16.05.2009
          3590 g
          56 cm

          Moje Największe Szczęście





          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

          Skomentuj


            Witam wszystkie Mamy.
            Moja mała też dziś kończy 4 tygodnie.Mieliśmy wizyte w poradni z powodu ropniejącego oczka i Julianka waży 3900.
            Czytam to,co piszecie na temat karmienia piersią i powiem Wam,że już dwa razy miałam kryzys.Pierwszy zaraz po powrocie ze szpitala-pogryzione brodawki,guzy,ból nie z tej ziemi,a drugi po dwóch tygodniach-tak silny ból prawej piersi,że drętwiała mi ręka,ale zimne okłady i przetrwałam.
            Swoich chłopców karmialam przez 4 miesiące i do dzis pamietam,ze gdy zaczela sie butelka to pojawiła sie skaza białkowa i bebilon pepti na recepte, z czym byl najwiekszy problem,bo byly jakies normy (ale to 11 lat temu).
            teraz chciałabym karmić jak najdluzej.Czasami mam wrazenie,ze jest pusto w cycach,bo mala sie denerwuje,ale potem spi 3-4 godz.,wiec to chyba cos innego,a dzis w nocy spala 5 godz..
            Nie jest łatwo,to fakt,ale grunt to sie nie poddawać,bo to przeciez nie dla nas.
            Pozdrawiam.
            Julianka jest już z nami od 23.03.2009 r.

            Skomentuj


              hej mamuski...ja tez dzisiaj do szpitala jade...mam stresa zeby mnie tylko nie zostawili..kurczaczku daj znac co tam u cIebie po wizycie....u mnie pada i pada:/...tez by mi sie przydala jakas rozrywka bede miala za tydzien imprezke....
              Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







              Skomentuj


                Witam mamusie i jeszcze kilka brzusi. Ja byłam dzisiaj u gina. Pooglądał sobie poszperał i stwierdził , że rozwarcie nadal na 2 cm i, że jeszcze nie urodzę a przynajmniej nic na to nie wskazuje.Miałam dzisiaj kilka strasznie silnych skurczy ale nie regularne i się skończyły. Czekam dalej byle nie do maja bo zwariuje

                Ania76 gratuluje i oczywiście bardzo zazdroszczę

                Grygoranna
                a Ja cały brzuchol w rozstępach. Dosłownie jeden przy drugim. Bardzo brzydko to wygląda i nadal pęka z dnia na dzień mam więcej bo mały szaleje i skórę rozciąga a ona już taka cieniutka jest.
                Last edited by nitka236; 20-04-2009, 15:29.
                Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                Waga 4180 i 58cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  nitka czy Ty stosujesz jakies domowe zabiegi czy nawet maści na opuchnięte nóżki????
                  bo ja już nie mogę znieść tego u siebie, wagowo od miesiąca stoje w miejscu, a puchnę jak cholera

                  a rozstępami już dawno przestałam się przejmować, postanowiliśmy sie zaprzyjaźnić hehe

                  Skomentuj


                    hey mamusie.
                    ja byłam dziś w szkole.
                    dopiero niedawno co wróciłam .
                    U mnie pogoda super...
                    a jak tam się czujecie ?
                    buziaczki:*

                    Skomentuj


                      Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                      nitka czy Ty stosujesz jakies domowe zabiegi czy nawet maści na opuchnięte nóżki????
                      bo ja już nie mogę znieść tego u siebie, wagowo od miesiąca stoje w miejscu, a puchnę jak cholera

                      a rozstępami już dawno przestałam się przejmować, postanowiliśmy sie zaprzyjaźnić hehe
                      Nie nie stosuje niczego kompletnie zadnych maści. Przytyłam znowu 30 dkg a niby przed porodem się chudnie ....... Dzisiaj zażyłam ostatnią witaminkę! Nie kupuje już niczego....
                      Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                      Waga 4180 i 58cm


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej Moniska, super ze plamienie ustapiło, odpoczywaj

                        A ja dzis wrociłam do pracy po przedłużonym urlopie świątecznym i strasznie źle się czułąm, okropne mdłości, ból głowy, mroczki przed oczami a nawet dretwienie rąk Przyznam, że troszkę się zdenerwowałam
                        8.03.2008 - puste jajo płodowe
                        14.02.2009 - histeroskopia (usunięcie przegrody macicy)

                        23 dc - Beta HCG 9,1 mIU/ml
                        34 dc - Beta HCG 6378,0 mIU/ml
                        42 dc - bijące serduszko, CRL 3,6 mm

                        Moje największe szczęście - Fasolinka - 7 tydz. i 5 dni
                        10 tydz i 2 dni
                        Czekamy na Ciebie dziecinko

                        Skomentuj


                          Dziewczyny, ja za to przez dwa dni mialam bardzo twardu brzuch,bolal mnie a poza tym mialam skurcze co jakis czas. Bralam nospe. Dzisiaj bylam u lekarza i kazal mi lezec, lezec i jeszcze raz lezec!
                          Poza tym mam zapalenie (zbyt duzo uplawow) i musze brac mega duze tabletki dopochwowo. Jestem troche podlamana ta wizyta tym bardziej ze lekarz powiedzial ze urodze silami natury tylko wtedy gdy dziecko bedzie mialo 2 kg i nie wiecej. Jestem waska w biodrach. Ale przeciez takie malolaty rodza chude i male wiec pocieszam sie troche ze moze nie bedzie zle.
                          Tymoteusz - ur. 03.09.09

                          Skomentuj


                            Ja to się troszkę zaczynam martwić o ruchy mojego dziecka Już 18 tydz a może z raz czułam coś takiego jakby się ruszało. Nie wiem co o tym myśleć i czy wszystko w porządku do lekarza chodzę państwowo więc nie mam nawet się kogo spytać o poradę. Wizyta dopiero pod koniec przyszłego tygodnia

                            Skomentuj


                              Nitka witaminki to i po porodzie się przydadzą
                              Ja wysprzątałam mieszkanko i piekę drożdzówkę. W między czasie byłam po małą i na zakupach. Ledwo żyję ale robię to mając nadzieję... Yoenne może coś w tym myciu okien jest bo ty chyba pisałaś że myłaś. Ja wolę się nie skradać na wysokości po tym moim upadku
                              Roksanka 13-02-2005 r.


                              Tymek- 10-05-2009 r.

                              Skomentuj


                                Posprzątałam, obiadek na jutro mam, zrobiłam ciasto, ale mi nie wyszło
                                Coś bym jeszcze zrobiła ale pomysły się kończą...

                                Dziś przyszła tez wielka paka z ostatnimi zakupami przedporodowymi z allegro dla Jonatana więc poukładam wszytko ładnie w jego kąciku

                                Czekam na jutro, bo będziemy kilka dni w trójkę, no ja 2 w 1 ale RAZEM nasza rodzinką, tak się cieszę

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X