Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    A Lenka ma znowu problemy z brzuszkiem a buuu wczoraj nie zrobiła pomimo wielkiego wysiłku ani jednej kupki (a robiła dziennie 3-4) i widzę ze się meczy bo wieczorem przez ból zjadła tylko 70ml dziś rano też stękała, płakała i nic i też zjadła tylko 90ml to moje dziecko zamiast coraz więcej to coraz mniej je
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      Mamcie, ja uciekam jak pisałam do Mamy, nie bedzie nas kilka dni. Mam nadzieje ze podczas mojej nieobecnosci nic zlego sie nie wydarzy.
      Młoda Ty to masz kobito przejścia, jak nie urok to sraczka ale ważne ze juz jesteś wśród żywych i tytaj pozostań!!! Ja życzę Poli zdrowej i uśmiechniętej Mamusi z okazji pierwszego miesiąca Jej życia (spóźnione ale szczere)

      Skomentuj


        Hej dziewczynki

        Wpadłam na moment się pozegnać, dziś weselicho, szkoda tylko , że pogoda nie bardzo...

        Zaraz zmykam do fryzjerki ułożyć włoski

        A Julka pije z butli na całego

        Buziaki i miłej niedzieli papa




        Skomentuj


          Witam

          Katarzynarszalonej zabawy życzę

          Sylwiawszystko możliwe że przez szczepionkę moja ostatnio też taka niespokojna była i do tego goraczkowała.

          moja też w nocy się kreciła Sylwiatez o 3 nie spałam tylko nigdy mi się nie chce kompa włączać.

          Dziś lecimy po balonik a po obiadku mamusia się urywa do koleżanki na pogaduchy

          potem zajrzę miłej niedzielki
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość
            A Lenka ma znowu problemy z brzuszkiem a buuu wczoraj nie zrobiła pomimo wielkiego wysiłku ani jednej kupki (a robiła dziennie 3-4) i widzę ze się meczy bo wieczorem przez ból zjadła tylko 70ml dziś rano też stękała, płakała i nic i też zjadła tylko 90ml to moje dziecko zamiast coraz więcej to coraz mniej je
            moje też je bardzo mało dla tego zaczęłam wprowadzać zupki ale będę gotowała sama bo po słoiczku ja wysypało musiał być nabiał ale jak Majka była mała też je jadła i też była uczulona a nic jej nie było,i bądź tu mądry sama nie wiem zobaczymy reakcje na moje danie
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Dzień dobry A tutaj większość znowu śpi Ja już po śniadanku ale leżę w łóżku i zastanawiam się nad pomysłami na dzisiejszy dzień...

              Skomentuj


                Dzien dobry!
                Nie wiem jak u Was, ale u mnie okropna pogoda - pada, jest zimno - dobija mnie brak slonca.
                Kala: dzieki za opinie, w takim razie nie bede kupowac sterylizatora. Tym sposobem bede miec jedno urzadzenie mniej na kuchennym blacie
                Agatti: dokladnie ten gwar, ciagle gadanie, chodzenie do restauracji (wszedzie gotuja z sola jodowana, ktorej mam unikac) itp. mnie tak mecza. Szwagier meza namietnie sluchal muzyki, bardzo glosno - myslalam, ze Julia mi z brzucha wyskoczy i ostatecznie ukrylam sie w lazience.
                Ewylynka: ja tez uwazam, ze kobieta w ciazy wymaga specjalnego, ze tak powiem, bardzo delikatnego obchodzenia sie z nia. Moj maz zaskoczyl (na szczescie) i wie, ze ja teraz "mam racje" i nie nalezy sie ze mna sprzeczac, i na mnie naskakiwac z byle powodu. Ale musze tez powiedziec, ze nie wykorzystuje mojej obecnej pozycji - zebyscie nie myslaly, ze zrobil sie ze mnie tyran
                Mam pytanie o laktator: ktora z doswiadczonych mam moze cos na ten temat napisac? Mam kupic reczny czy elektryczny? Ktoras z Was pisala, ze miala kiedys elektryczny i ze byl super, ale rodzina go gdzies zawieruszyla. Moja siostra uzywala recznego (27 lat temu nie bylo elektrycznych) i powiedziala, ze myslala, ze jej rece odpadna z tego pompowania. Ja laktator chce na 100% kupic, tylko nie wiem ktory. Jak czytam rozne opinie, to mam jeszcze wiekszy metlik w glowie
                Agatti: powodzenia! Jak uszyjesz ta poszewke, to daj obowiazkowo znac.
                My poki co nie bedziemy miec osobnego pokoju dla Julii, ale mam nadzieje, ze kiedys kupimy dom i nasza krolewna bedzie miala swoje pieknie urzadzone 4 katy.
                pozdrawiam Was goraco z zimnego Aachen
                a.m.



                Rosne...
                14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                16.11.2009 5620 gr, -
                16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                17.06.2010 9250 gr, -
                06.09.2010 10600 gr, 77cm
                14.12.2010 11600 gr, 81cm
                05.05.2011 11900 gr, 83cm
                20.09.2011 13200 gr, 90cm
                14.01.2012 14300 gr, 93cm
                19.07.2012 15500 gr, 98cm



                Skomentuj

                •    
                     

                  Cześć
                  Mój mąż pojechał dziś łapać pstrągi, więc cały dzień mam dla siebie, ale jak się rozglądam po mieszkaniu, to bałagan aż bije po oczach. Bhyba choć trochę posprzątam.
                  Mnie nikt nigdy nie przepuścił w kolejce, ale byłam świadkiem w kolejce do poboru krwi (na początku ciąży, więc się sama nie wpychałam) jak kobieta z brzuchem przyszła na glukozę i grzecznie zapytała, czy może wejść bez kolejki. Zaczęły się teksty (starsi panowie i panie), że przecież wszyscy tu czekamy tyle czasu i takie tam bla bla, ale mąż tej kobiety szybko ich uciszył i ostro zakomunikował, ze żona wchodzi i koniec.

                  Ja tylko cały czas się zastanawiam, czego się wreszcie oczekuje od kobiet w ciąży?
                  Jak się idzie na zwolnienie, to zaraz komentarze, że ta to wygodna, że kobiety w ciąży są roszczeniowe i tylko zbijają bąki, bo im się należy.
                  A jak kobieta pracuje, to nie dba o dziecko i siebie, przepracowuje się i zgrywa twardzielkę, a powinna się poświęcić dla dziecka i już w ciąży położyć się plackiem i gapić w sufit (broń Boze patrzec , przez wizjer, bo dziecko będzie miał zeza itp.).
                  Ale te durne przesądy (ja osobiście mam takie zdanie) to już inny temat.
                  Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                  Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                  Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                  http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                  Skomentuj


                    Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                    moje też je bardzo mało dla tego zaczęłam wprowadzać zupki
                    majorka ja też mam ten problem mała nadal nie chce jeść zastanawiałam sie nad wprowazdeniem zupek, ale już sama nie wiem, moja Pola jest chyba starsza (urodziła sie 27 marca) od twojej Hani, wiec może też mogłabym spróbować, tylko boje sie że i na zupki może nie miec ochoty, a jak zareagowała twoja Hania ?? chętnie jadła???
                    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                    Skomentuj


                      Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
                      majorka ja też mam ten problem mała nadal nie chce jeść zastanawiałam sie nad wprowazdeniem zupek, ale już sama nie wiem, moja Pola jest chyba starsza (urodziła sie 27 marca) od twojej Hani, wiec może też mogłabym spróbować, tylko boje sie że i na zupki może nie miec ochoty, a jak zareagowała twoja Hania ?? chętnie jadła???
                      nie było protestów ani nie pluła nawet jej smakowała,jak nie ze słoiczka to spróbuj ugotować marchew z ziemniaczkiem na wodzie troszkę posól i zmiksuj na papkę powinna jeść,próbuj nic jej nie bedzie jak będziecie sie cykać i nie dawać różności to w przyszłości będą niejadki nie zjedza żadnego owoca ani nic,mam żywy dowód mój syn nic nie je i ja też uważałam jak był mały tego nie bo będzie bolała brzuszek tego teżnie i tak wyrósł niejadek z Majkąbyło inaczej i je wszystko nawet makrele i śledzie
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja zamierzam wszystko lenie podawac z miesiaca na miesiąc tylko teraz boję się ze jeszcze za wczesnie bo prawie do konca 3 miesiaca miala kolki
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          hej babeczki
                          kurcze albo wy tak dużo piszecie albo ja nie mogę za wami nadążyć... nie mam jak dorwać kompa bo Damian działa na dwóch.. na jednym piszę kosztorys a z drugiego go przepisuje... mój Fifi wczoraj pobił rekord i po kąpaniu o 19.30 zasnął dopiero o 23 już myślałam że chociaż pośpi do rana ale co wy o 3 trzeba było poprzytulać.
                          Nator dostałan się ale byłam 3 o 5.40! no szczęście wszystko dobrze, byłam na kontroli i podpytać o plastry anty ale mi odradzała... jak narazie Fifi siedzi (a właściwie półleży) mi na kolankach i zaraz będziemy się szykować do kościółka a potem może zrobimy sobie z mężkiem wolne. Małego do baby a my na basen.... jutro cisne do fryzjera ściachać włosy i pomalować więc się pochwalę jak dorwę laptoka
                          do usłyszenia
                          buziaki!
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            Majorka Taką różową też mamy i żółtą,zieloną i czerwonąte opaseczki są najfajniejsze,ale Twoja niunia ma fajną czuprynke
                            Nator a jak myślisz dlaczego mam różnice 1,5 roku hmmm....???
                            Last edited by Paulinchen23; 12-07-2009, 10:45. Powód: błąd w imieniu




                            Skomentuj


                              Cześć
                              Właśnie nadrobiłam zaległości z 3 dni, strasznie duzo napisałyście
                              Wiem, ze temat zamknięty, ale ja mam tylko takie uwagi.
                              W pracy zajmuję sie promieniowaniem i wielkokrotnie sprawdzałam różne mikrofalówki. Niezdrowo jest stać przy niej podczas podgrzewania, ale jedzenie jest zdrowe i niczym nieskażone. Ale jesli ktoś uważa inaczej to koniec gadki- nie ma co przekonywać osoby z wyrobionym zdaniem.
                              Natomiast zastanówcie się ile rozmawiacie przez komórki albo stacjonarny telefon bezprzewodowy, własnie teraz w ciąży. Te urządzenia to dopiero wytwarzają szkodliwe pole, welokrotnie przekraczające dopuszczalne normy. U mężczyzn moga powodować bezpłodność, podejrzewa się je o różne nowotwory mózgu. Wszystko zależy od marki telefonu i odległosci od stacji bazowej, przekazujacej sygnał, ale to pole sięga też do brzucha na 100%. Dla mnie to gorsze od mikrofal, zwłaszcza teraz podczas rozwoju maluszka w brzuchu, ale przez 9 miesięcy trudno unikać rozmów przez telefon.

                              Nie chcę żadnej z Was denerwować, tylko taka ciekawostka, bo w zyciu ciężko uniknąć wszelkich zagrożeń, a rozważanie wszystkich moze tylko do paranoi doprowadzić.
                              Miłego dnia
                              jestem przekonana, że wszelkie działania wynikające z milości troski (u osób zdrowych psychicznie oczywiście) mogą tylko pozytywnie zaowocować.
                              Dbajcie teraz o siebie
                              Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                              Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                              Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                              Skomentuj


                                Taka ladna pogoda u nas a ja się tak źle czuję ze chyba nawet na mini spacer nie wyjdę
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X