Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja też czekam na synka kojec już mamy, ubranek też jest troszkę, i powoli chyba czas sie zabierać za "kosmetyczne" zakupki
    1.03.2009 9:55 FILIPEK

    Skomentuj

    •    
         

      GRAZA nam został tylko wózek pozytywke zamówiłam na allegro wczoraj.Wyprawka do szpitala jest nawet torba juz prawie skompletowana zostalo mi jeszcze 10tygodni,które szybko zleca oby...




      Skomentuj


        Witam dziewczyny,widzę,że przygotowania idą pełną parą U mnie też jeszcze parę rzeczy do kupienia tj,pościel,kosmetyki ,przewijak a wózek dopiero po porodzie kupimy. Ja też czasami odczuwam takie bóle ,szczególnie wieczorem i do tego jeszcze dochodzą spuchnięte łydki i stopy ( jak za długo chodzę w ciągu dnia). Za miesiąc szykuje mi się wyjazd do rodziny męża na drugi koniec Polski ,zastanawiam się,czy jechać,wkońcu podróż jest męcząca i nie chciałabym rodzić z dala od domu...
        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



        Skomentuj


          Paulinchen zapewne szybko zleci całkiem niedawno pisałyśmy 17 tydzień kiedy dzidzka zacznie kopać kiedy to poczuje - pamietacie a tu już 30 tydzień
          Juto jade zapisać sie do szkoły rodzenia i jeszcze do szpitala jade zobaczyć co i jak no i zapytać o wyprawke do szpitala bo słyszałam że nawet widelec i łyżke trzeba swoją mieć więc wart sie zorientować.
          Jak myślicie kiedy ciuszki prać bo ja bym już prała prasowała i takie tam
          Mój synek 24/8 kwiecień

          Skomentuj


            Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
            Hej dziewczyny. Dziś idę do lakarza, miałam wizytę na czwartek ale ją przyspieszam bo nie daję już rady z bólu. Ok. 2 tyg. temu złapałam lekkie przeziębienie i chciałam sama się wyleczyć, żeby nie brać antybiotyków - heabata z miodem i cytryną, mleko itd... Byłam nawet u lekarza ostatnio ale mojego nie było więc zbadała mnie jakaś Pani doktor na zastępstwie. Powiedziała, że nic nie słyszy w klatce piersiowej i to tylko przeziębienie. Ale ono sięgnęło zenitu chyba, z dnia na dzień coraz gorzej, kaszel taki, że mam wrażenie, że płuca wypluwam, okropny ból w klatce piersiowej i do tego jeszcze katar okropny...Miałam już tak kilka lat temu i się okzałało, że to zapalenie oskrzeli więc idę dziś niech mnie mój doktor dokładnie zbada, żebym Maleństwu nie zrobiła krzywdy.
            Poza tym to coraz ciężej mi ten mój brzuszek nosić, a jak tam u Was? Wszystko gra?


            Ja też miałam ten straszny kaszel który dusił mnie nocą nie obeszło się bez antybiotyków. Lekarz mi mówił, że gorzej szkodzę dziecku gdy kaszle bo nie dotleniam go. Więc dałam się namówić na antybiotyki były słabe ale jakoś szybciej przeszło aniżeli bym wcale nie brała.

            Dziewczyny Ja niestety do żadnej szkoły rodzenia się nie zapisuje. Mieszkam na wsi i zanim gdzieś dojadę to historia. Więc po prostu sobie daruje a szkoda bo też bym chciała.
            Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
            Waga 4180 i 58cm


            Skomentuj


              Graza ja już poprałam sobie ciuszki,jeszcze czeka mnie prasowanie ,układanie,by wszystko już było przygotowane. Lepiej sobie naszykować wcześniej ,bo dzidzia może się też pospieszyć
              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



              Skomentuj


                Masz racje madzik, więc nie będe czekać tylko zabieram sie ża pranie
                Mój synek 24/8 kwiecień

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witam!!!W końcu znalazłam ciekawe forum w sam raz dla mnie.Mam na imię Aneta,jestem z Bydgoszczy.Mam termin na 12 kwietnia (Wielkanoc)Ostatnio strasznie się męczę w nocy.Nie moge spac,non stop sie przewracam,a jak rano się obudzę to wszystkie kościki mnie bolą.Zastanawiam się jak to bedzie za miesiąc albo pod koniec ciąży.Jeśli chodzi o przygotowania i zakupy to dwa tygodnie temu mój mąż złożył łóżeczko dla naszej Majeczki.Juz bym chciała moją kryszynkę w nim zobaczyć.Ciuszków też trochę nakupowałam.Mój mąż boi się ze mną chodzić na zakupy,bo jak zobaczę Smyka to już koniec Nie mogę wyjść przez dłuższy czas.Jeśli chodzi o wózek i resztę to tak za miesiąc zaczniemy.Pozdrawiam przyszłe i obecne mamusie i życzę zdrówka...


                  Skomentuj


                    Witamy Aneta !!!!
                    Nie przejmuj sie tym niedosypianiem chyba wszystkie mamy ten sam problem ostatnio ciężko nam odpowiednią pozyćje przybrać i jeszcze do tego 3-4 razy w nocy siusiu Też zaczynam sie martwić co to bęzie za miesiąc chyba wogle z łóżka nie bęe wstawać bo już mi ciężko
                    Mój synek 24/8 kwiecień

                    Skomentuj


                      Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                      Ja też miałam ten straszny kaszel który dusił mnie nocą nie obeszło się bez antybiotyków. Lekarz mi mówił, że gorzej szkodzę dziecku gdy kaszle bo nie dotleniam go. Więc dałam się namówić na antybiotyki były słabe ale jakoś szybciej przeszło aniżeli bym wcale nie brała.

                      Dziewczyny Ja niestety do żadnej szkoły rodzenia się nie zapisuje. Mieszkam na wsi i zanim gdzieś dojadę to historia. Więc po prostu sobie daruje a szkoda bo też bym chciała.
                      Masz rację, taki kaszek jest jeszcze gorszy dla dzieciątka. No ja też dostałam antybiotyki - Augmentin Duo. Mam nadzieję, że lada dzień będę zdrowa jak ryba i wezmę się ostro za domowe gniazdko
                      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hej dzoewczyny
                        Witamy Anecia82 Co do wyprawki to mi jeszcze trochę zostało. Na razie kupuje same takie pierdołki jak maty do przewijania, pieluszki, ręczniczki, wanienka td... Z tych większych i droższych rzeczy to został mi wózek, łóżeczko, pościel. Mam już upatrzony Quinny Buzz 3 cały komplet tylko jeszcze mi kaski brakuje ale już w lutym będę miała pełną sumkę to kupię ten wózeczek Pościeli kuouję 2 komplety całe już z wypełnieniem i baldachimem. Takie same ale w innych kolorach
                        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                        Skomentuj


                          Witam! Aneta fajnie że do nas dołączyłaś,grono wiosennych mamusiek się powiększa
                          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                          Skomentuj


                            Dziewczyny jak tam u Was,bo ja mam problemy ze wstawaniem z łóżka i jeszcze jakiś ból w miednicy,który utrudnia mi chodzenie Nie wiem jak będzie dalej,już czuję się zmęczona tą całą ciążą a tu jeszcze 10 tygodnii....
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                              Dziewczyny jak tam u Was,bo ja mam problemy ze wstawaniem z łóżka i jeszcze jakiś ból w miednicy,który utrudnia mi chodzenie Nie wiem jak będzie dalej,już czuję się zmęczona tą całą ciążą a tu jeszcze 10 tygodnii....
                              Ja mam z tym wstawaniem też nie lada problem. Ale bez bóli na razie, bo jak widzę to chyba mnie nie minąBrzunio już na tyle duży, że ciężej się schylać.Ja też jestem zmęczona tą ciążą, czasem mam dość a tu jeszcze 13 tyg. przede mną - ale to już niedużo wbrew pozorom.Ale jak zacznie się nocne wstawanie i karmienie to jeszcze zatęsknimy za tym, jak dzidzia była w brzuszku
                              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                              Skomentuj


                                czy to normalne kiedy wszystkie nieprzyjemności znikają? przestało mnie mdlić, nie jestem taka senna i nawet piersi przestały mnie boleć....
                                Zosia ur.07-07-2010
                                wtorek 14:55




                                http://pu zz.org.pl/?p=8yhM5FrWogpd

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X