Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez gospi Pokaż wiadomość
    Witajcie mamuśki.
    Dziś jedziemy na chrzest. Od rana łapały mnie skurcze i już się trochę obawiałam bo mój mąż ma być chrzestnym. Ostatnio ciągle mam jakieś dolegliwości i mały wciska się między nogi jakby chciał wyjść Może to ta baletująca główka.....
    Ja też mam wrażenie jakby mały sam już wychodził dlatego nawet gdybym miała jeszcze ten czop śluzowy to i tak nici ze stosunku bo ból jest nieziemski. U mnie nocka spokojna poza skurczami nóg oczywiście. No i spałam sobie od 11 do 12:30 bo i tak niczego nie jestem już w stanie robić. Może to są moje ostatnie dni spokojnego snu w dzień i w nocy Zobaczymy.
    Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
    Waga 4180 i 58cm


    Skomentuj

    •    
         

      Dziendobry dziewuszki!

      Nitka, spij ile tylko mozesz, bo potem to juz tylko powieki na zapalkach...

      Wczoraj pierwszy raz Krystian zostal z babcia, bo ja musalam zaliczyc wizyte u dentysty. Nie bylo mnie tylko godzine, ale martwilam sie jak cholera. Nie ze mama nie da sobie rady, tylko ze maly zacznie strasznie plakac- jak zawsze wtedy kiedy ma problemy z zasnieciem, i tylko ja umiem go uspokoic (cycem). Ale jak sie okazalo poradzili sobie swietnie, nie bylo zadnych problemow, dlatego dzis sciagam babciie znowu na dyzur i jedziemy z mezem na wieksze zakupy.

      Na problemy z jelitkami kupilismy dzis Esputikon- kobitka w atece polecala. Wieczorem sprobujmy pierwsza dawke, zobczymy jak bedzie. Od kilku dni maly budzi sie z placzem i wyraznie boli go brzuchol jak probuje puscic purka albo strzelic kupke. Mam nadzieje ze kropelki pomoga.


      Skomentuj


        Napisane przez coyotek Pokaż wiadomość
        A co do tej ciąży, to od wczoraj łapią mnie skurcze łydek w nocy. Jak nic czegoś mi brakuje. Za tydzień ide na kontrolę, to zorientuje się co brać i ile.A jak mnie dziś znów złapią skurcze - zamierzam się wysmarować szybciutko maścią chłodzącą daxa.
        coyotek: na skurcze dobry jest magnez. Ja lykam magnez (400 mg w jednej tabletce). Taki wysokodozowany magnez zalecila mi ginekolog.



        Rosne...
        14.09.2009 4170 gr, 51 cm
        17.09.2009 3810 gr, 51 cm
        13.10.2009 4750 gr, 56 cm
        16.11.2009 5620 gr, -
        16.12.2009 6700 gr, 62 cm
        19.03.2010 8150 gr, 68 cm
        17.06.2010 9250 gr, -
        06.09.2010 10600 gr, 77cm
        14.12.2010 11600 gr, 81cm
        05.05.2011 11900 gr, 83cm
        20.09.2011 13200 gr, 90cm
        14.01.2012 14300 gr, 93cm
        19.07.2012 15500 gr, 98cm



        Skomentuj


          hej ciezaroweczki...u mnie dobrze nawet ostatnio nie narzekam na spanie...jedynie co to te uda mi dretwieja i boli strasznie...mi tez Mati sie przekrecil jak zobaczylam na usg gdzie on ma glowke to az sie zdziwilam...ostatnio w tym miejscu mial pupektora codziennie mi wypina..takze u mnie juz jest centralnie gotowy do wyjscia glowa w dol...a no i babka z usg sie smila ze strasznie dumne to nasze dziecko z tego ze jest chlopakiem bo ciagle jej sie tak przekrecal i pokazywal swoje klejnoty,swintuch malyzeby mu tak nie zostalo:PP hehe
          mloda ja mam teraz termin na 24 czerwca...no ale super by bylo jakbym chociaz tak do czerwca donosila....zeby ten moj brzdac sie tak nie pchal na swiat..milego dnia...
          Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







          Skomentuj


            Przetrzepalam wlasnie caly internet nt. zapelenia piersi. Kolezanka wmowila mi ze glowna przyczyna jest zawianie, wyziebienie cycow. Ona urodzila w sierpniu, mowi ze w stanik wkladala tetrowke, potem na to bluzke z rekawem 3/4 (nawet w upaly) i na to jeszcze kamizelke, a itak 3 razy ja wiunelo i dostala zapalenia. Troche mi sie to dziwne wydalo. Wczoraj dowiedzialam sie od innej karmiacej mamy, ze guzik prawda, nie ma bata zeby to byl powod problemow z piersiami. Zwykle do zapalenia dochodzi przy zastoju pokarmu, albo gdy przypeleta sie jakas bakteria...
            A ja glupia przez ostatnie dni chodzilam wyubierana jak starsza babcia zeby mnie cos nie wzielo ehhh


            Skomentuj


              Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
              Przetrzepalam wlasnie caly internet nt. zapelenia piersi. Kolezanka wmowila mi ze glowna przyczyna jest zawianie, wyziebienie cycow. Ona urodzila w sierpniu, mowi ze w stanik wkladala tetrowke, potem na to bluzke z rekawem 3/4 (nawet w upaly) i na to jeszcze kamizelke, a itak 3 razy ja wiunelo i dostala zapalenia. Troche mi sie to dziwne wydalo. Wczoraj dowiedzialam sie od innej karmiacej mamy, ze guzik prawda, nie ma bata zeby to byl powod problemow z piersiami. Zwykle do zapalenia dochodzi przy zastoju pokarmu, albo gdy przypeleta sie jakas bakteria...
              A ja glupia przez ostatnie dni chodzilam wyubierana jak starsza babcia zeby mnie cos nie wzielo ehhh
              Dzień dobry kobietkiU nas znów problem z kupkami,próbuje zrobić ale nie może

              Nichol to podobno prawda,że piersi mamy karmiącej muszą mieć ciepło.Tak mi mówiła położna,a zna się na wielu rzeczach i nie raz mi pomogła i dobrze doradziła.Więc coś w tym jest o czym pisałaś...
              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



              Skomentuj


                Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                Dzień dobry kobietkiU nas znów problem z kupkami,próbuje zrobić ale nie może

                Nichol to podobno prawda,że piersi mamy karmiącej muszą mieć ciepło.Tak mi mówiła położna,a zna się na wielu rzeczach i nie raz mi pomogła i dobrze doradziła.Więc coś w tym jest o czym pisałaś...
                Oj kurka, no to juz nie wiem. Wykukalam jakies forum na ktorym mozna zapytac o rade lekarza i on odpowida na wszystkie pytania, i tam kobitka stwierdzila ze chyba zawialo jej piers bo boli, ma goraczke itd, a on na to ze nie ma czegos takiego jak zwianie piersi i wymienil jaki moga byc przyczyny jej dolegliwosci...
                No nic, z dekoldami przesadzac nie bede, ale na pewno chowam gleboko golfy w ktorych sie katowalam.
                Madzik, a stosujesz juz te kropelki u malego??? Biedne te brzuszki naszych maluchow...
                Last edited by Nichol; 18-04-2009, 15:09.


                Skomentuj

                •    
                     

                  A my mamy termin na 1 listopada.
                  Żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi.

                  Antek - 6 listopada 2009r.

                  Skomentuj


                    dzień dobry Mamusie

                    kolejny dzień oczekiwania, moja mała strasznie się ostatnio wierci, chyba jej ciasno, też mam czasami wrażenie jakby głowa wychodziła już-dziwne uczucie
                    poza tym bardzo dobrze się teraz czuję, żadnych bóli, tylko brzuszek twardnieje
                    fajnie jakby zechciała jutro się urodzić, miałabym dwie córy z tego samego dnia
                    dziewczyny co do zapalenia piersi, to przeszłam dwa razy jak karmiłam Amelką, pierwsze słyszę że może być od zawiania, najczęściej to podobno zakażenie jakąś bakterią-u mnie chyba to było, bo zastojów nie miałam wtedy

                    miłego dnia
                    Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                    Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                    Skomentuj


                      Czesc dziewczyny Lenka dziś konczy tydzień

                      a oto parę fotek
                      Last edited by ankasos25; 27-06-2012, 19:35.
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Pierwszy spacerek
                        Last edited by ankasos25; 27-06-2012, 19:35.
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          oj ja szczypiorku też nie toleruje, ale lubie jego zapach a co do magnezu tez ostatni jak byłam dostałam dodatkową tabletkę 2xdziennie (500mg) taka piguła że ją muszę kruszyć bo inaczej staje mi w przełyku i lekarz mi powiedział że następne opakowanie mogę kupić bez recepty i że w zasadzie to magnezu nie można przedawkować to dla nie było ważne bo ja biore też zestaw witamin który już zawiera magnez
                          Last edited by madzia_ma; 19-04-2009, 19:45.
                          będzie Weronika

                          Skomentuj


                            Ankasos aż mi łezka się w oku zakręciła jak zobaczyłam to zdjęcie Twojej ślicznotki z tatusiem. Jaki to piękny widok też bym już chciała to przeżyć bo jak narazie to tylko zazdroszcze. I jeszcze jedno gdzie się podział Twój brzuszek???
                            Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                            Waga 4180 i 58cm


                            Skomentuj


                              widze ze wy wszystkie zajete tylko mi sie nudzi jak cholera:/
                              Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                              Skomentuj


                                o kurde lusia,chyba sie domyslam,ze cos zlego sie stalo,skoro napisalas w czasie przeszlym.Przepraszam jesli Cie urazilam.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X