Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witajcie Ja mam dużo ubranek-dostałam od znajomych-to miło z ich strony kupiłam już sobie łóżeczko-okazyjnie no i zabaweczki dla dzidzi ;-) POZDRAWIAM WSZYSTKIE PRZYSZŁE MAMY!!!

    Skomentuj

    •    
         

      A ja myślę o takim wózku KOMEKO WóZEK+FOTELIK+GRATIS ŚPIWOREK NA ZIMĘ za 599zł niedrogi i praktyczny-ma wszystko co trzeba ;-)

      Skomentuj


        Z wózkiem narazie sie wstrzymałam,bo chciałam chicco tyle,że dostaka dla starszego synka buggypod nie jest kompatybilna z kazdym modelem wózka i byc może tez kupie Qinny albo buzzy musze sie wszystkiego dowiedziec




        Skomentuj


          odebralam wyniki glukoze mam 66,9, czyli jest ok. zaniepokoil mnie wynik granulocytow, poniewaz mam podwyzszony norma to 6,8 a ja mam 7,4. no i chyba zaczne wcinac zielona pietruszke bo z hemoglobina tez nie najlepiej.
          martwia mnie te granulocyty a wizyte mam dopiero za tydzien. chyba pojde wczesniej sie dowiedziec o co chodzi, bo jestem straszna panikara.
          buziaki


          Skomentuj


            Ja byłam dziś u lekarza i czekałam trzy gdziny Dostałam skierowanie na badania morfologia,mocz itp i jeszcze muszę kupić 50g glukozy.Na czym polega to badanie na cukier? A tak poza tym to wszystko ok,tyle,że spadły mi czerwone ciałka i muszę kupić prenatal,by uzupełnić braki ,które maluszek mi zabiera a co do wózka to myślę o chicco lub graco ale spacerówka,bo głęboki czy z nosidłem nie ma sensu kupować. Przecież to już będzie wiosna a zresztą tak od razu z maleństwem się nie wychodzi na dwór.Myślę,że ciepły kocyk i śpiworek do wózka takiego wystarczy.
            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



            Skomentuj


              trzymajcie kciuki, ide jutro na wywoływanie porodu, bo rozwarcie jest a skórcze nikłe. A czekac już dłużej kurcze trochę też nie chcę bo im dzieciak wiekszy tym możliwość komplikacji bardziej prawdopodobna. No i kurcze wyciskać melona przez dziurkę od klucza...
              No a poza tym już serdecznie mam dosyć zadyszki, obrzekniętych nóg, ociężałości i bezsenności to sobie ponarzekałam. Zapewne w kilka dni p o porodzie zapragnę aby młoda wróciła do bezobsługowego brzucha ale póki co chcę mieć to już za sobą. Byle bez komplikacji.
              Buziaki

              Skomentuj


                Trzymam kciuki za szybki i bezbolesny!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ze spaniem jest strasznie,ale naprawdę mam nadzieje,że juz nie długo.W sobotę idziemy do lekarza i mam nadzioeje,ze to juz ostatnia wizyta będzie

                  Skomentuj


                    Cześć Mamuścki, jak tam dzisiaj Wasze samopoczucie? U mnie super, jakoś tak w miarę łagodnie przechodzę tą ciążę. Też jeszcze wózka nie kupiłam ale bym chciała ten Quinny cały zstaw tylko ciągle o tym myślę bo tu u nas on jakieś 700euro a to dużo kasy Staram się nie kupować jakiś super drogich rzeczy na razie, bo Maleństwo szybko przestaje z tego korzystać, kilka mcy i już trzeba będzie kupić nowe...Wogóle to sobie wymyśliłam, że wszystko będę miała w takich kolorach ecri i kawa z mlekiem - taki ciepły, lekki brązki. To tak uniwersalnie ale strasznie mi się podoba...A Wy jakie kolory preferujecie???
                    Dziś zaczynamy 25 tydzień naszej zaczarowanej wędrówki
                    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                    Skomentuj


                      ja wam powiem, że chyba naprawdę nie ma sensu kupować głębokiego wózka na wiosnę, a poza tym są one strasznie drogie i aż strach sam wózek zostawić pod sklepem.
                      Ja oglądam na allegro takie "sprawdzone przez innych", bo przecież i tak sie troche zniszczy już po pierwszym spacerze (to jak z samochodami z salonu, he he)
                      i polecam Wam też zabawki używane. Ja za 100zł w sumie mam wielki karton maskotwk przywieszek karuzelek pozytywek grzechotek i gryzaczków. Choć do gryzaków nie jestem przekonana (bo juz były mymłane przez inną kruszynę) to resztę wypralam i są super!!! A nie wydałam nawet jednej/dziesiątej ceny!!!

                      A dziś przyszły do mnie mebelki dla malucha i tu też mogę polecić firmę Banasiak (na allegro użytkownik: 1ATB). Może nie są tanie, ale starczą na lata! I dostałam je po tygodniu od zamówienia i są śliczne
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                        Ja byłam dziś u lekarza i czekałam trzy gdziny Dostałam skierowanie na badania morfologia,mocz itp i jeszcze muszę kupić 50g glukozy.Na czym polega to badanie na cukier? A tak poza tym to wszystko ok,tyle,że spadły mi czerwone ciałka i muszę kupić prenatal,by uzupełnić braki ,które maluszek mi zabiera a co do wózka to myślę o chicco lub graco ale spacerówka,bo głęboki czy z nosidłem nie ma sensu kupować. Przecież to już będzie wiosna a zresztą tak od razu z maleństwem się nie wychodzi na dwór.Myślę,że ciepły kocyk i śpiworek do wózka takiego wystarczy.
                        madzik, to badanie polega na tym, że masz pobieraną krew "na glodniaka", a później podają ci wodę z glukozą do wypicia i po godzinie znów pobierają krew. Nic strasznego
                        A tak na marginesie, to w tej ciąży ciągle z nas spuszczaja krew... wamipy jakieś
                        a na podbicie czerwonych krwinek dobr są buraczki, marchewka i wszystko z żelazem.
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          okazało sie że bedzie chłopczyk, a ja cały czas myslałam ze to bedzie dziewczynka!! a tu taka niespodzianka!! ja teraz dopiero bede szła na badania glukozy!! dzidzia jest zdrowa i waży prawie 600g
                          pozdrawiam wszystkie mamusie

                          Skomentuj


                            Dziewczyny Ja jeszcze nie piłam tej glukozy A chyba jużpowinnam prawda
                            Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                            Waga 4180 i 58cm


                            Skomentuj


                              Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                              Dziewczyny Ja jeszcze nie piłam tej glukozy A chyba jużpowinnam prawda
                              spokojnie, pewnie teraz przy wizycie dostaniesz skierowanie. Ja mialam to badanie dopiero w 28 tygodniu, a tu część dziewczyn juz w 24. Niteczko, jeszcze zdąza Cie pokłuć
                              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                              Skomentuj


                                Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                                madzik, to badanie polega na tym, że masz pobieraną krew "na glodniaka", a później podają ci wodę z glukozą do wypicia i po godzinie znów pobierają krew. Nic strasznego
                                A tak na marginesie, to w tej ciąży ciągle z nas spuszczaja krew... wamipy jakieś
                                a na podbicie czerwonych krwinek dobr są buraczki, marchewka i wszystko z żelazem.
                                Dzięki za odpowiedż.
                                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X