Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja miałam robione USG 4 razy kolejne mam w 30 tygodniu czyli za 4 tygodnie. Serduszka nie słyszałam nawet gdy byłam na tym wykresie to badali je przez USG robili jakieś zdjęcia ale Ja nie słyszałam a tak bym chciała,,,,Nie mam też pojęcia ile moje maleństwo waży...
    Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
    Waga 4180 i 58cm


    Skomentuj

    •    
         

      ja nie rozumiem , przecież serce dziecka słyszy sie na każdym usg , a poza tym mi przy każdej wizycie ginekolog słucha bicia serca małej takim detektorem tętna
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Niteczko, poproś lekarza, że chcesz usłyszeć serducho. Ja też słyszałam tylko raz w gabinecie (w szpitalu posłuchałam do znudzenia)
        Lekarz na pewno Ci da posłuchać, bo u mnie też nie zawsze słychać w czasie badania.
        A co do USG to moja prowadząca (niestety) twierdzi, ze 3 USG w ciąży zdrowej są wystarczające... a ja tak lubię podglądać skarba mojego...
        I w sumie po szpitalu robiła mi usg "nadprogramowe", ale tylko sprawdzała łożysko i szyjkę - czyli to z czym był problem i dlaczego trafiłam do szpitala.
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          My tez juz po tej stronie
          5 stycznia 2 tyg przed terminem Karolinka 3150 i 51cm poród operacyjny.

          Gratulacje dla nowonarodzonych!

          Skomentuj


            Byłam u lekarza i ponoć chłopiec, nawet się ciesze bo w domu mam 4 letnią dziewczynke

            Skomentuj


              Ja mam 3 lekarzy którzy nawet właściwie o sobie nie wiedzą a mimo to nie słyszałam serduszka mojego skarba. Najwidoczniej lekarz miał wyłączone głośniki a teraz ide za 4 tygodnie zbadać ponownie serduszko.
              Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
              Waga 4180 i 58cm


              Skomentuj


                Ja słucham serduszka dzidziusia na każdej wizycie u lekarza.Ostatnio tak się odwrócił,że nie było słychać tętna Wystraszyłam się nie na żarty ale po chwili już można było usłyszeć bicie serduszka. Takiego mi figielka zrobił
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
                  Ja mam robione usg przy koażdej wizycie i dodatkowo miałam 2 razy 3/4D i będe jeszcze jedno robić w 32-33 tygodniu bo wtedy lekarz będzie sprawdzał serce i czy komory dobrze sie zamykają .
                  Byłam dzisiaj u ginekolog i powiedziała że synek jest już główką na dole i że pewnie tak już zostanie jest duzy bo o jakieś 1,5-2 tygodni większy i według usg to mam termin na ok 4 kwietnia a nie 20 więc wesoło a no i co do wyniku badania po wypiciu glukozy to powiedziała że mam sobie jutro zrobić test na obciążenie po wypiciu 75g bbbbllllleee jak ja to przeżyje 50 było mi ciążko wypić a przy 75 to nie wiem no ale słyszałam że cytryne można sobie wdusić . Magnez na te skurcze spokojnie moge brać
                  No to fajowo z tym magnezem. Mam nadzieję, że Ci pomoże i skurcze znikną raz - dwa
                  Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                  Skomentuj


                    No ja miałam na razie USG w 6 tyg, potem w 12 i w 19 czyli 3 razy. Jutro zaczynam 26 tydzień. Ale teraz za 2 tyg. jadę na to 4D prywatnie i dowiem się czy to dziewuszka czy może przystojny men Tyję jak smok Już 11 kg mam do przodu...a to dopiero 26 tydzień!
                    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                    Skomentuj


                      Yoenne dziękuje bardzo, też mam nadzieje że pomoże ale bardziej martwie sie bo jutro ide pić glukoze ble i jak będe miała złe wyniki to będe musiała glukometr sobie kupić
                      Mój synek 24/8 kwiecień

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        witam ja mam termin na 3maj jestem w 24tygodniu będę miała chłopca

                        Skomentuj


                          Ja słysze bicie serduszka mojego maluszka co każdą wizytę, bardzo fajny to moment każdej wizyty, bo to , że kopie to czuje a to jak jego serduszko bije moge sobie posłuchać właśnie raz w miesiącu. Może poproś lekarza o to żeby dał Ci posłuchać bicia serduszka.

                          Skomentuj


                            Graza nie martw się,będą dobre wyniki Ja ostatnio też robiłam test z glukozą ale jeszcze nie mam wyników . Daj znać jak wyszło.
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
                              no i co do wyniku badania po wypiciu glukozy to powiedziała że mam sobie jutro zrobić test na obciążenie po wypiciu 75g bbbbllllleee jak ja to przeżyje 50 było mi ciążko wypić a przy 75 to nie wiem no ale słyszałam że cytryne można sobie wdusić . Magnez na te skurcze spokojnie moge brać
                              no ja też musze to badanie powtórzyć przy 75 glukozy i pobranie krwi po godzinie i po dwóch, bo ostatnio miałam troche zawyżony wynik po 50 glukozy, też nie mam ochoty na to badanie ale ginekolog kazała mi to powtórzyć !!!! zobaczymy jak teraz wyjdzie, musze iść w przyszłym tygodniu
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Damy rade dziewczyny !!!
                                Czego to my nie zrobimy dla naszych dzieci w brzusiu
                                Jutro robie te badania wieczorkiem dam znać jak tam wyniki
                                Mój synek 24/8 kwiecień

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X