Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Cześć dziewczyny. Tak teraz czekamy bo to już ostatni tydzień. W środę termin a mi się marzy urodzić w poniedziałek naprawdę tak sobie wybrałam haha. Moja mama miała wczoraj urodzinki i tak chciała wnusia ale nie poszło nam. Dzisiaj wyniosłam pościel na dwórek i dywan i wyprałam koc, umyłam lodówkę i ze łzami w oczach usiadłam na kanapie bo tak bardzo wszystko boli. W nocy przekręcam się kilka razy z prawej na lewą stronę a między nogami mam wielką poduchę. No i toaleta dzisiaj kulka razy byłam. W nocy przebudziłam się na dobrą godzinę i myślałam o swoim synku i jego serduszku pomodliłam się za niego ale tak bardzo się boje, że nie jestem w stanie tego opisać. A nie wiecie co się dzieje z Sylwią.b??? Mam nadzieje, że z jej synkiem się wszystko unormowało bo przecież życie nie może być aż tak niesprawiedliwe.
    Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
    Waga 4180 i 58cm


    Skomentuj

    •    
         

      tez mam stracha przed tym nocnikiem, ale my zaczniemy gdzies za miesiac -poltorej, jak juz Miki bedzie z nami i wszystko sie pouklada, a do tego czasu trzeba bedzie dwie dupcie obrabiac
      ciekawe ktora pierwsza - ciekawe termin taki sam, ale u Ciebie jeszcze jast wczesniejsza data, to moze przewazyc
      Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

      Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

      Skomentuj


        Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
        wiesz co wczoraj nie pisałam z domu i podałam wam espumisan ale dziś się zjarzyłam że ja mam Bobotic (ta sama substancja co espumisan tylko połowe tańszy zamiennik) i tam jest napisane do 8 kropelek 4 razy na dobe ale ja dawałam znacznie mniej bo 5 kropelek rano i wieczorem, mój mały aż takich wielkich problemów nie miał i już po tej dawce mu przeszło. Warto od mniejszej zacząć żeby mu się całkiem żołądeczek nie rozregulował a jak nie pomoże to stopniowo zwiększać no i dawajcie do picia maluchom chociaż raz dziennie ze 30ml rumianku albo kopru włoskiego on też im przynosi wielką ulgę chociaż bączki sobie popuszczają to im ulży swoją drogą już dużo się nauczyłam o niemowlakach od tego mojego Fifcia heh.

        Ankosos dobrze że podjęłaś taką decyzję od razu weselsza i o połowę mniej problemów mnie tylko przerażają ceny tego mleka, ostatnio taka mała puszka- 19zł nie starcza nawet na tydzień no ale cóż aby do 5 miesiąca i wtedy się zacznie pichcenie

        miłego dnia ja lece do gina może dziś mnie przyjmie.... wypoczywajcie!
        No espumisan kosztuje 25zł.Chyba kupię ten tańszy zamiennik skoro ma ten same składniki i działanie
        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



        Skomentuj


          Ta wcześniejsza data to z ostatniego usg, położna mnie uświadomiła, że tej daty nie bierze się pod uwagę patrzą na pierwsze usg - a to u mnie 29.04, więc ja się raczej szykuje na koniec kwietnia
          najbardziej mnie przeraża, że wg gin jak donosze do terminu to Alka może ważyc nawet 4,5
          Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




          Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

          Skomentuj


            na pewno dowiemy sie w swoim czasie co i jak, a zycie bylo jest i bedzie niesprawiedliwe, bo "takie zycie" niestety,
            ja czesto mysle o Majorce, czy z nia wszystko ok - bo jak pisala jej siostra - miala "ciezki porod"
            Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

            Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

            Skomentuj


              Ciekawa jestem która z Was się teraz pierwsza rozsypie Terminy macie podobne,ale chyba żadnej do tej pory nie udało się urodzić w wyznaczonej dacie.Trzymam kciuki za Was.

              Grygoranna Ty masz termin w moje urodziny
              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



              Skomentuj


                no wlasnie u mnie termin wlasnie ze wczesnego usg wyliczony, kiedy jeszcze te roznice w proporcjach sa minimalne i mozna dokladniej okreslic wiek
                Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                Skomentuj

                •    
                     

                  madzik - no baaardzo bym chciala Tobie taki prezent zrobic

                  a moze ktoras wczesniej ma urodzinki?
                  Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                  Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                  Skomentuj


                    Napisane przez Negri Pokaż wiadomość
                    Ta wcześniejsza data to z ostatniego usg, położna mnie uświadomiła, że tej daty nie bierze się pod uwagę patrzą na pierwsze usg - a to u mnie 29.04, więc ja się raczej szykuje na koniec kwietnia
                    najbardziej mnie przeraża, że wg gin jak donosze do terminu to Alka może ważyc nawet 4,5
                    Negri mnie właśnie też tak straszą, że gdybym urodziła 8 tak jak termin z USG to oki a jak urodzę w terminie z miesiączki to będzie ciężko. Ja mam tylko nadzieję, że jeśli zacznie mnie astma dusić to coś mi dadzą bo nie wyobrażam sobie rodzić bez dopływu powietrza.
                    Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                    Waga 4180 i 58cm


                    Skomentuj


                      Madzik to My urodzimy w Twoje urodzinki to będzie taki prezent od nas i naszych maleństw:-) Gdyby tak szło to czemu nie
                      Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                      Waga 4180 i 58cm


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej!! chętnie witamy nowe koleżanki i zapraszamy
                        zauważyłam że od wczoraj swędzi mnie całe ciało (jak ręce przestają to nogi zaczynają) bez żadniej wysypki, a skóry nie mam przesuszonej bo codziennie nawilżam, Wy też podobnie macie??
                        będzie Weronika

                        Skomentuj


                          a wg miesiączki Ci liczyli?

                          kurcze też pomyślałam, czy u Majorki ok, jej dzidzia taka duża się urodziła, mam nadzieję że wszystko ok i niedługo się odezwie

                          wlaśnie też się boję, że będę miala ciężki poród ze względu na wagę Małej, już chyba w takim wypadku wolałabym cc, moja kuzynka rodzila chłopaka 4600, nawet cewkę moczową jej porozrywało
                          Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                          Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                          Skomentuj


                            heh, cos mi sie przypomnialo
                            moja babcia - juz bardzo wiekowa - opowiadala, ze przy piatym dziecku to juz z szafki skakala, zeby szybciej urodzic
                            masakra co?
                            kiedys to sposoby byly bardzo przemyslane
                            i to wlasna babka heh...
                            Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                            Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                            Skomentuj


                              dziewczyny ja to mam urodziny 29.04, ale nie musicie tyle czekać
                              Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                              Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                              Skomentuj


                                negri ale teraz mnie przestraszylas
                                to jest moj jedyny problem chyba, zeby tylko ten porod nie byl gorszy od pierwszego no i mam nadzieje, ze nie bedzie duzy dzieciaczek, bo dla mamusi to 3 800 z groszem Viniego to byl juz max,
                                z drugiej strony niby drugi porod, wszystko bardziej rozciagniete, ale cos nie bardzo daje temu wiare, chcialabym tylko aby polozny nie pozwolil - nie dopuscil do przenoszenia ciazy, niewiem, niech cos kombinuje
                                Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                                Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X