Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    niebieskie miodzio :-) albo brzoskwiniowe miodzio! Mały i tak będzie pewnie więcej czasu spędzał przy mnie więc nie chcę przepłacać.
    Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
    Waga 4180 i 58cm


    Skomentuj

    •    
         

      ja zamowilam taki komplecik juz 2 miesiac sie na niego czailam
      http://allegro.pl/item542971106_13_c...mamo_tato.html
      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



      Skomentuj


        ten rozowiutki moja coreczka bedzie przeslicznie w nim wygladac
        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



        Skomentuj


          Ja też mam ten problem nie mam gdzie pomieścić rzeczy dla małego a juz udało mi się uzbierać kupę ciuszków i różnych akcesoriów. Zależy jakie się ma relacje z teściową ja z moją mieszkam i nie narzekam. Odkąd leżę w łóżku ona we wszystkim pomaga. Mi to praktycznie nic nie pozwala.
          Akunia

          Skomentuj


            Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
            ten rozowiutki moja coreczka bedzie przeslicznie w nim wygladac
            Prześliczny jest ten komplecik. Gdybym miała więcej kasy w chwili obecnej też bym się na niego skusiła:-)
            Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
            Waga 4180 i 58cm


            Skomentuj


              Ja to bym z moją zwariowała. Jej córki o pomoc przy dziecku proszą swoje teściowe... Na temat mojej teściówki się nie wypowiem bo dla mnie to chora kobieta.
              Ja ciuszki mam u dwóch sióstr męża. Jak tam siedze i patrze co już mają odłożone to jestem przerażona. Ale przynajmniej ja mam mniejszy wydatek
              ur. 16.05.2009
              3590 g
              56 cm

              Moje Największe Szczęście





              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

              Skomentuj


                Witajcie Moje Drogie ja na tą glukozę wybiorę sie w poniedziałek.
                Akunia a ja mam 27 maj termin jeden dzien po Tobie ciekawe jak to bedzie przez ten stres to może urodzę wcześniej.
                Ja u mojej teściowej nie miałabym warunków Kobicina sama chora a gdzie małe dziecko. A i pewnie bym się nie zgodziła z nią w kiuchni dlatego wolałam mamę.
                Ola bedzie dobrze.
                Pozdrawiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                  A oglądacie na TVN Style "porady mądrej niani" i "Mamo to ja"???
                  W sumie są powtórki i czasem myśle że głupotki opowiadają, ale w sumie fajna sprawa.
                  Oczywiście, że oglądam. Fajnie posłuchać kogoś , kto zna się na rzeczy.Czasem to nawet się wzruszę jak pokazują noworodki!
                  TOMEK-UR.16 KWIETNIA

                  Skomentuj


                    Myszka ja ide jutro. Nie chce mi sie tak od rana z domu wychodzić. Znowu zima wraca i zimno strasznie.
                    ur. 16.05.2009
                    3590 g
                    56 cm

                    Moje Największe Szczęście





                    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                    Skomentuj


                      to jest juz pierwsza rzecz dla mojej malutkiej Niuni teraz bede czekala na paczke mam nadzieje ze tak samo slicznie wyglada na zywo.... moze jutro wybiore sie do minska do tego duzego sklepu meblowego to kupie dla mojej corci na ubranka jakas duza szafke albo komode nio i sobie nowy komplet wypoczynkowy
                      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                        to jest juz pierwsza rzecz dla mojej malutkiej Niuni teraz bede czekala na paczke mam nadzieje ze tak samo slicznie wyglada na zywo.... moze jutro wybiore sie do minska do tego duzego sklepu meblowego to kupie dla mojej corci na ubranka jakas duza szafke albo komode nio i sobie nowy komplet wypoczynkowy
                        Ja też musze jeszcze dokupić komodę. M już lustro nad komodą(której jeszcze nie ma) powiesił. Ale już jest ustalone co gdzie ma stać więc powiesił bo nasz pies warczał gdy się przeglądał i jeszcze by je potłukł
                        Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                        Waga 4180 i 58cm


                        Skomentuj


                          najgorsze jest to ze te komody sa takie male a takie drogie teraz ma byc w biedronce nawet ladna i tania ale strasznie niska bo ma tylko 70 cm wysokosci jak by byla wyzsza to bym ja odrazu kupila
                          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                          Skomentuj


                            ja najpierw musze zadzwonić i zapytać jak to muszę czy wypic w domu czy tam na miejscu

                            Skomentuj


                              No kucze w sumie ja nawet nie wiem czy tą glukoze mam kupić w aptece czy mi dadzą... W końcu i tak będę im płacić za badanie... Pójde wcześniej i najwyżej podskocze do apteki.
                              ur. 16.05.2009
                              3590 g
                              56 cm

                              Moje Największe Szczęście





                              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                              Skomentuj


                                Hej dziewczynki Ja już po lekarzu, wyjątkowo szybko dziś poszło. Badała mnie Filipinka ale przemiła i bardzo dobry z niej lekarz, wszystko dokładnie mi wytłumaczyła, też łamaną angielszczyzną więc rozumiałyśmy się superNa poczatku się bałam do niej iść, bo wiecie, Filipinka - jakoś tak jej nie ufałam ale okzało się, że była super.
                                Moja Hania jest o 2 cm za wysoka jak na ten tydzień, ale tata ma 191cm więc doktor powiedziała, że to pewnie po nim. Ale mieści się w normach i wszystko jest dobrze. Powiedziała, że dziecko jest BARDZO ZDROWE No to mam dziś superowy dzień
                                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X