Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    milena no to nieciekawie, ja to musze sie pochwalić bo wczoraj miałam trocha wyższe a dzisiaj to prawie idealne 122/78
    Mój synek 24/8 kwiecień

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez milena1 Pokaż wiadomość
      Czesc dziewczynki byłam w czoraj u ginekologa mał wazy1700g jest z nią wszystko dobrze tylko u mni e ciśnienie mi skacze wczoraj zanim weszłąm do lekarza cisnienie mniałm 180/70 a pózniej sapadło mi 140/80 musze codziennie sprawdzac 4 razy
      Za to córcia całkiem ładnie rośnie spora już
      Mój synek 24/8 kwiecień

      Skomentuj


        ja od początku ciąży mam 110/60 tak jak przed ciążą,ale z Mają miałam na koniec wysokie i podczas porodu okazało się że mam zielone wody.
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          ja musze sie pilnowac bo jak bedzi mi sie utrzymywało albo pojdzie wyzej muszę jechać do szpitala
          Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

          Skomentuj


            Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
            Za to córcia całkiem ładnie spora już
            niech rośnie byle by była zdrowa u mnie w rodzinie duże dzieciaki są
            Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

            Skomentuj


              Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
              milena no to nieciekawie, ja to musze sie pochwalić bo wczoraj miałam trocha wyższe a dzisiaj to prawie idealne 122/78
              nie ciśnienie bardzo ładne i tak trzymać
              Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

              Skomentuj


                Ciekawe ile mój grubasek waży, dowiem sie w czwartek
                Mój synek 24/8 kwiecień

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                  cześć mamusie,witam brzusie!!! Co do becikowego to ja dostałam 1000zł+drugi 1000zł jak brałam rodzinne,więc za poprzedni poród dostałam 2000zł,zobaczymy jak będzie teraz,a co do zwrotu podatku za dzieci to też się łapie mimo że mamy jedną wypłatę+od czasu do czasu jakaś premia.Od wczoraj znowu mam skurcze aż się boję że te do porodu będą naprawde bolały bo te co mam teraz to takie jak Maje zaczynałam rodzić,ale tylko 3 w ciągu 1,5godz.na razie ani szyjka się nie skraca ani rozwarcia nie widać nie wiem czemu mam aż takie,wczoraj nie mogłam się połączyć z serwerem pisało że jakiś błąd jest aż się wkurzyłam że nie mogę sobie z wami popisać jakoś mi brakowało tego.
                  Też tak dostałam za Maję Ja na rencie ( 450zł. Z zawodu jestem psychologiem, ale zdążyłam przepracować tylko 3 lata. Powiedziano mi ,że powinnam dziękować za te 450zł.............). Mąż prowadził sklep i wykazał zerowy dochód.
                  Teraz ma firme- dochody na papierze są wysokie, ale w praktyce tego nie odczuwam

                  Milena gratuluje zdrowego bobaska
                  Kochany Nikodem 2009.04.07.

                  [/url][/url]

                  Skomentuj


                    Uciekam, bo musze małe zakupki zrobić później do fryzjera bo odrost mam już z 5 cm i jeszcze do koleżanki na ploteczki sie umówiłam
                    Intensywny dzień sie dziś zapowiada , jak wróce to sie odezwe
                    Mój synek 24/8 kwiecień

                    Skomentuj


                      dzień doberek ponownie! No Wam powiem, że zaspałam! Już miałam jechać na pobranie krwi i...jakoś tak się położyłam na chwilę I jak się obudziłam to już 11!!!
                      To becikowe to jakaś kpina. Co to jest 1000zł?! Chyba na łózeczko tylko, a gdzie cała reszta..???
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        co prawda to prawd,becikowe nie za duże jak na nasze męki a mi w dodatku kosztorys pokoju wyniósł 15 tyś z robocizną więc chyba zagonię męża niech się sam bierze za robote i to niedługo bo już miejsca nie mam w domu a co jak przyjdzie dziecko to już wogóle szczególnie na zabawki brak kątów.może macie jakiś pomysł na pomalowanie pokoju,ale pół na pół bo dla chłopca i dla dziewczynki,mam róż a co do różu?
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Pamiętaj, że możesz pomalować na beże lub żółte lub inne neutralne kolorki i dodać do tego albo naklejki chłopieńce, albo kupić pasek tapety w samochodziki lub piłki.
                          Ja już pokoik prawie mam. właśnie zostało doklejenie naklejek ale poczekam jeszcze, żeby farby solidnie wyschły i opatrzę się z ustawieniem mebelków.
                          Dobrym pomysłem jest też dekoracja misiowa bo pasuje i do chłopca i do dziewczynki. Ja kiedyś wygooglałam propozycje pokoików, ale teraz widzę, że wyskakują już inne stronki. Ale możesz sobie poszukać.
                          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                          Skomentuj


                            Witam Wszystkie mamusie!!!
                            Wczoraj wieczorkiem usiłowałam wejść na forum ale wystąpił jakiś błąd!
                            Wczoraj znowu kolejny ząb zaczął mnie boleć masakra. Biegiem do swojej dentystki. Zapłaciłam 50 zł a na kolejną wizytę mam naszykować 250. Ale musze iść bo to 5 u góry. Jak Ja bym wyglądała gdybym takie coś zaniedbała i jeszcze ząbek by mi wypadł. Szkoda mi kasy bo tyle to łóżeczko kosztuje.
                            Nadal jestem przeziębiona. Jutro wybieram się na badanie krwi i popołudniu na USG. Miałam iść dzisiaj z glukozą ale zapomniałam/ całkiem mi z głowy wypadło.
                            Co do kasiorki to 1000 zł jest becikowego a ten drugi tysiaczek to też by się przydał. Ja pracuje (obecnie jestem na chorobowym oczywiście) a mój mąż pracuje cały czas na czarno. Gdyby tak w marcu zarejestrował się w Urzędzie pracy to może bym się załapała na dodatkowe pieniądze. Będzie trzeba pokombinować.
                            Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                            Waga 4180 i 58cm


                            Skomentuj


                              ankasos dzięki za linki. Ciekawa jestem czy w Toruniu jest też becikowe samorządowe przydałoby się ale jakoś nie jestem w nastroju na dzwonienie do nich. Dobrze że jeszcze ubezpieczenie dostaniemy
                              Roksanka 13-02-2005 r.


                              Tymek- 10-05-2009 r.

                              Skomentuj


                                Witam wszystkie mamy! Jestem Agnieszka, moj mały szkrab ma już 25 tyg. Termin porodu mam na 26 maj i pewnie jak każda nie mogę się doczekać mojej małej pociechy. Od tygodnia mam zalecone leżenie więc mam dużo wolnego czasu, co skłoniło mnie do dołączenia do forum. Ja od początku ciąży miałam problemy. To moja druga ciąża w pierwszej urodziłam córeczke właśnie w 26 tyg i dzielnie walczyła o życie przez 4 miesiące. Niestety nie udało się. Tym razem wiem że będzie to chłopczyk. Mój mąż jest wniebowzięty, a ja się bardzo boję. Zbliża się "czas mojej małej Madzi" i szyjka macicy mi się skraca i lecę na cordafenie. Za ok 3 tygodnie ide na następną wizytęi jak maluch bedzie iał ok kilograma to ide do szpitala na Celeston żeby w razie czego dziecko miało jak największe szanse.
                                Last edited by akunia; 10-02-2009, 12:07.
                                Akunia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X