Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Uciekam Kochane do łóżeczka, bo na pyska padam...
    Do jutra!!!
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      MłodaM. chory pecherz czy wieksza potrzebe go wyprozniania? Juz nie ejstes tak na poczatku, a w polowie ciazy, dziecko co raz wieksze wiec ci uciska pewnie i na pecherz prez co latasz do ubikacji. Mi wmawiaja ze mam chore nerki, bo mam bialko w moczu,a do ubikacji chodze czesciej niz zazwyczaj od jakis 2 miesiecy.

      kurczaczek dla mnie pierwszy tymestr ciazy byl straszny mdlosci, zmeczenie. Nic mi sie nei chcialo, na nic nie mialam ochoty, a teraz w koncu z domu sie ruszam
      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

      Skomentuj


        madzik a myślisz że wygodne będe te koła ??
        Mój synek 24/8 kwiecień

        Skomentuj


          Myślę,że tak.Wcześniej miałam podobny wózeczek i się sprawdził.
          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



          Skomentuj


            A no to ok bo ja doświadczenia nie mam ale czytałam że dobrze jak koła są duże i najlepiej jak są pompowane
            Mój synek 24/8 kwiecień

            Skomentuj


              dziewczyny założylam oddzielny wątek ale martwie się że mało was tam zajrzy mimo to zachęcam was do podpisania pewnej petycji, wejdźcie na tą stronę TO WAŻNE!!
              www.8hours.eu
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
                hej wróciłam z zakupów i kupiliśmy materac , przewijak, kocyk i fotelik
                a jesli chodzi o komode dla małej to miałam kupić taką typowa dla dzieci z przewijakiem i dobrze ze nie kupilam wczersniej bo potem zaczelam myslec i nie dosc ze to kupe miejsca zajmuje to srednio funkcjonalne a wyszłaby mnie 600zł i wymysliłam cos co jest funkcjonalne, duzo tansze i przyda sie potem gdziekolwiek a mianowicie komoda z ikei :http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70053924 i na nia przewijak cos takiego :http://www.allegro.pl/item544583300_...e_przegap.html
                was dogonić z tym czytaniem to normalnie niemożliwe się wydaje,ale jakoś się udało,co do przewijaka to można go założyć na łóżeczko miałam taki dla córci,teraz też taki kupuję jest super wygodny no i mała uwielbiała na nim leżeć i się rozglądać.
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  ania zajrzałam i zostawiłam namiar
                  Majorka ja też mam taki przewijak na łóżeczko wydaje mi się że będzie bardzo wygodny
                  Mój synek 24/8 kwiecień

                  Skomentuj


                    ania ja też już zaglądałam i się wpisałam.
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Po dzisiejszym intensywnym dniu to już mi sie oczka zamykają, więc kłade sie spatku. Dobranocka dziewczynki, pięknych snów o waszych kruszynach
                      Mój synek 24/8 kwiecień

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        no pa ja też życzę miłego wypoczynku obyście całą noc przespały,do jutra laseczki
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Dzień dobry laseczki !!!!!
                          Ja miałam dzisiaj super pobudkę, moja psinka miała rozwolnienie i od 5 rano mnie budził. Wstałam o 5.20 i zrobiliśmy sobie zasrany spacer
                          No i najgorsze jest to że ja dzisiaj ide na pobieranie krwi więc nic jeść nie moge i musze na siłe zasnąć, bo inaczej nie wytrzymam
                          Mój synek 24/8 kwiecień

                          Skomentuj


                            DZIEŃ DOBRY MAMUSIE! Graza to pobudkę miałaś super,nie ma co A mojemu mężowi wózeczek się podobał,mam nadzieję,że na dniach go przyślą.Zmykam narazie,bo muszę syna do szkoły obudzić.I dzisiaj odbieram pościel do łóżeczka dla maluszka....
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              Cześć dziewczyny
                              ja też dziś wcześniej wstałam. W dodatku noc była z przygodami bo moja córcia trochę za dużo wypiła na wieczór i łóżko zasikała. Musiałam ją jeszcze po nocach kąpać bo mokra była do szyi i pościele zmieniać. A w nocy to wszystko wydaje się sto razy bardziej męczące

                              ankasos z tym remontem na pocieszenie powiem że ja niedawno się przeprowadzałam i też wszystko było na mojej głowie bo mąż musiał pracować. Sama znalazłam mieszkanie i załatwiałam sprawy notarialne, on był tylko na oglądaniu i podpisie. No i jak już doszło do przeprowadzki to myślałam że nic gorszego nie może się trafić. Ale jak już poprzednicy wynieśli swoje meble a my się wprowadziliśmy ( to była zamiana ) to zobaczyliśmy co tak naprawdę jest w tym mieszkaniu i płakać mi się chciało. Musieliśmy zrobić wszystko w całym mieszkaniu bo np gładzie byłu robione w koło szaf a za szafami pomalowana tapeta. A w kuchni jak moja mama zrywała podłogę to pod nią było coś przez co śmierdział w całym mieszkaniu i o mało mamcia pawia nie puściła a do wrażliwych nie należy Proacy było mnustwo. No a że ja też mam męskie podrygi to pomagałam wyburzać ściankę w łazience, tapetować, malować. Do całkowitego ładu dochodziliśmy w 3 miesiące, ale w końcu jest jak w domu
                              Jak się odpoczywa to nawet z brzuchem można zrobić remont.
                              W poprzednim mieszkaniu jak przygotowywaliśmy pokój dla córki to byłam koło 8/9 miesiąca i mimo ogromnego brzucha też pomagałam bo raczej nie potrafię siędzieć i się przyglądać.
                              Roksanka 13-02-2005 r.


                              Tymek- 10-05-2009 r.

                              Skomentuj


                                czesc dziewczyny ja wczoraj nawet się nie pozegnałam bo poprostu padłam dzis wstałam o 3 rano i nie mogłam już zasnać

                                a ja przy remoncie w sumie nie powinnam pomagać przez tą skracającą się szyjkę :/
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X