Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    a my dzisiaj na ostatnich zakupkach i już mam wszystko, dwa prania zrobione łóżeczko skrecone, jeszcze tylko komoda i mogę układać a no i czekam na naklejki, wczoraj wysłane to powinny zaraz byc i już bedzie wszystko i już się chyba z domu nie ruszę bo po dzisiejszych zakupach to mnie tak znowu kłuje w kroczu ze zaczeło mnie to martwić bo chyba snowu się szyjka skraca ;( a wizyta dopiero za tydzień,

    idę również spać bo padam na mordkę znowu

    buziaki brzuchatki
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
      a my dzisiaj na ostatnich zakupkach i już mam wszystko, dwa prania zrobione łóżeczko skrecone, jeszcze tylko komoda i mogę układać a no i czekam na naklejki, wczoraj wysłane to powinny zaraz byc i już bedzie wszystko i już się chyba z domu nie ruszę bo po dzisiejszych zakupach to mnie tak znowu kłuje w kroczu ze zaczeło mnie to martwić bo chyba snowu się szyjka skraca a wizyta dopiero za tydzień,

      idę również spać bo padam na mordkę znowu

      buziaki brzuchatki
      Wróciłam do domku i widzę, ze naprawdę tu jakoś nas mało ostatnio?! Wszystkie w szale zakupowym czy co?!
      Ankasos ja Ci powiem, że też myślałam, ze mam wszystko, a tak dziś jak pakowałam torbę to mi się przypomniało o błyszczyku do ust, staniku laktacyjnym i skarpetkach (bo moje to wstyd już ludzią pokazać), a zastanawiam się ile jeszcze wyjdzie po drodze...
      Powiem Wam, że ja już odliczam minuty do czwartku do wizyty... chcę wiedzieć co i jak bo mi wybiło 33dni do porodu
      Sylwia, po tym Vanishu to trzeba zawsze wymienić worek, bo ten proszek jest lepki i obkleja cały worek i można silnik spalić! O mało sama nie odwaliłam tego numeru... I Ci powiem, ze czuje się jak ta laska co rodziła w sierpniu i przez miesiąc codziennie Ja już mam te akcje skurczowe i zaczynam panikować...i tak sukces, że nie jadę do szpitala...
      Więc już przepraszam za siebie i synka, bo ja coś czuję, że już do porodu to te skurcze po nocach będą się pojawiać!
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        Uciekam też do łóżeczka, bo brzunio twardy po całym dniu latania!
        Do jutra i słodziakowo kolorowych snów
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
          a my dzisiaj na ostatnich zakupkach i już mam wszystko, dwa prania zrobione łóżeczko skrecone, jeszcze tylko komoda i mogę układać a no i czekam na naklejki, wczoraj wysłane to powinny zaraz byc i już bedzie wszystko i już się chyba z domu nie ruszę bo po dzisiejszych zakupach to mnie tak znowu kłuje w kroczu ze zaczeło mnie to martwić bo chyba snowu się szyjka skraca ;( a wizyta dopiero za tydzień,

          idę również spać bo padam na mordkę znowu

          buziaki brzuchatki
          No to fajowo masz Ankasos. Ja jeszcze kilka rzeczy musze dokupić i od marca zaczynam wszystko już szykować. Tak, żeby jak Hanula się pospieszy miała już swoje gniazdko u nas
          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

          Skomentuj


            Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
            No jakoś mnie cos naszło i robię sałatkę z krewetkami, będzie na śniadanko bo teraz to już nawet kubka herbaty nie wcisnę
            nigdy nie jadłam krewetek ale strasznie się brzydze tych owoców morza... jakiś tam ośmiornic brrr
            kiedyś jadłam tylko małża (tzn. jedną małże) nie polecam! A krewetki to coś podobnego w smaku do kurczaka może? bo wiem że coś tam jest właśnie podobne...
            1.03.2009 9:55 FILIPEK

            Skomentuj


              Dobra Brzuchatki, ja też znikam. Jakoś tak mi zimno i zmęczona jestem strasznie Śpijcie dobrze, słodkich snów dla Waszych Maluszków i do napisania jutro
              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

              Skomentuj


                Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                nigdy nie jadłam krewetek ale strasznie się brzydze tych owoców morza... jakiś tam ośmiornic brrr
                kiedyś jadłam tylko małża (tzn. jedną małże) nie polecam! A krewetki to coś podobnego w smaku do kurczaka może? bo wiem że coś tam jest właśnie podobne...
                No właśnie do kurczaczka Ania. Naprawdę są dobre, ja też za resztą tych owoców nie przepadam ale krewetki bardzi lubie i mięsko surimi z kraba, chyba własnie dlatego, że to jak kurczaczek smakuje. Spróbuj kiedyś, nie jest trujące a może Ci zasmakuje. Poza tym bardzi zdrowe bo bardzo dużo białka zawiera
                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                  nigdy nie jadłam krewetek ale strasznie się brzydze tych owoców morza... jakiś tam ośmiornic brrr
                  kiedyś jadłam tylko małża (tzn. jedną małże) nie polecam! A krewetki to coś podobnego w smaku do kurczaka może? bo wiem że coś tam jest właśnie podobne...
                  powiedz mi jak to się stało że ty zaszłaś 5lipca i masz termin na marca a ja zaszłam(na 100%) 8 lipca i mam na 1 kwietnia,już sama licze i nie wiem na kiedy w końcu mam,oszaleje chyba
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                    Cześć dziewczynki
                    Co do tego jak nasz synek się począł to tatuś zrobił sobie prezent na swoje urodziny dokładnie 5 lipca zrobił sobie synka
                    Wiecie co ja też miałam w nocy jakieś dziwne skurcze ale to tylko jak się przekręcałam na prawy bok to za chwilkę miałam 2 takie z 30 sekundowe skurcze ale jak się znów przekręciłam na lewo to mi przeszło... dziwne
                    Ja dziś poprasowałam resztę ubranek i już mam poukładane w szafie wszystko jeszcze uprać torbę, spakować i wsio
                    powiedz mi jak to się stało że ty zaszłaś 5lipca i masz termin na marca a ja zaszłam(na 100%) 8 lipca i mam na 1 kwietnia,już sama licze i nie wiem na kiedy w końcu mam,oszaleje chyba Ja to już chyba przysypiam,albo z tych nerwów pomyliłam wątki
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                      powiedz mi jak to się stało że ty zaszłaś 5lipca i masz termin na marca a ja zaszłam(na 100%) 8 lipca i mam na 1 kwietnia,już sama licze i nie wiem na kiedy w końcu mam,oszaleje chyba Ja to już chyba przysypiam,albo z tych nerwów pomyliłam wątki
                      Tak wyliczył mi mój ginekolog, bo ja mialam nieregularne miesiączki najczęściej co 30-31 dni a to też zmienia termin...
                      1.03.2009 9:55 FILIPEK

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witam kobietki ,jak po nocy?
                        U nas biało,wszędzie dużo śniegu ,zawiewa i aż się nie chce wyjść brrrrZajadamy z Kacperkiem śniadanko a on na dodatek ma czkawkę

                        Z tymi terminami to też różnie jest.Mnie położna wyliczyła na 3 kwietnia(wzięła pod uwagę cykle 26 dniowe)a ja miałam bardzo nieregularne.Według lekarza na koniec marca i tak też wychodzi na usg.Teraz to już 34 tydzien więc już bliżej niż dalej
                        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                        Skomentuj


                          Cześć Brzucholkiwstałam w dobrym chumorku ale pewnie zaraz go strace,siora ma mnie zabrać do mamy,a tam nudy chyba że się wyrwe do koleżanki,co do dnia porodu to liczył mi od dnia zajścia a to akurat miał być dzień miesiączki i nie wiem czy dobrze wyliczył,czytałam że od dnia ostatniej miesiączki trzeba odjąć 3 miesiące i dodać 7 dni to mi wychodzi koło 15 kwietnia a jeżeli liczyć od tego dnia co była ostatnia miesiączka to wychodzi na 25 marca,więc chyba się zacznę szykować wcześniej tak na wszelki wypadek,im bliżej terminu to ja bardziej głupieje
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
                            A kurcze madzik nastraszyłaś mnie Dupa z tą miętą. Nie będę jej piła
                            Ja też czasem piję miętę i inne bardziej niewskazane zioła. Niestety jak czasem dopadnie mnie zaparcie to bez ziółek się nie obędzie i nikt mi nie powie że takie zaparcia są normalne bo już kilka razy zemdlałam w łazience z bólu i chyba herbatka jest jednak mniej szkodliwa.
                            Roksanka 13-02-2005 r.


                            Tymek- 10-05-2009 r.

                            Skomentuj


                              Właśnie z tymi wyliczeniami to nic pewnego,zostaje nam czekać aż dzidzia zechce wyjść na świat
                              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                              Skomentuj


                                zazwyczaj mówią że zaparcia w ciąży są normą ale aż do tego stopnia żeby omdleć to nie słyszałam,od takich zaparć można mieć niezłe hemoroidy
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X