Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dziewczyny jutro mam USG i będę wiedziała co mi w brzuszku rośnie. Bardzo się denerwuję, bo chciałabym dziewczynkę ale mam dziwne przeczucie, że to chłopak Ale to ekscytujące, to czekanie mnie wykończy. A w niedzielę mój Kochany Mąż ma 30 urodziny i robię mu małe przyjęcie, nadmuchałam już balony, teraz pichcę w kuchni przysmaki a wieczorkiem zrobię tort Trzymajcie za mnie kciuki na jutro.
    A i choroba mi przeszła praweie, dobrze że byłam u lekarza i dał mi ten antybiotyk bo bym nie pożyła cyba długo taka byłam obolała)) Ale najważniejsze, że już wracam do formy
    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

    Skomentuj

    •    
         

      no wlasnie ;0 moja Ania ma juz 3.5 tygodnia - czas szybko leci i powoli zapominam jak to bylo w ciazy, a wszystkie niedogodnosci nie wydaja mi sie juz takie straszne. Naprawde fajny okres w zyciu - chociaz zwlaszcza pod koniec ciazy - wcale tak nie myslalam.

      Skomentuj


        o jaki miły zbieg okolicznosci. ja 6 lutego mam usg i dowiem sie jaka jest płec dzidziusia....mam nadzieje ze tez mi sie pochwalisz

        Skomentuj


          no moje maleństwo tez jeszcze nie ma zamiaru się urodzić a tak wszyscy czekają i tez miałąm tak że na jakiś czas sie uspokoił a teraz znowu szaleje i to szczególnie wieczorami tak że nie daje mi czasem spać już nawet czasami wydaje mi sie że może zaraz cos sie zacznie dziać a tu nic i tak czekamy i czekamy.........
          http://www.suwaczek.pl/cache/52bee9163f.png

          http://www.mamacafe.pl/suwak/3176.png
          http://www.suwaczek.pl/cache/1378130a9a.png

          Skomentuj


            Dzięki Yoene za słowa wsparcia...
            Miałam jeszcze inne przeżycie dzisiaj. Po pierwsze wpołożna powiedziała że już wystarczająco przytyłam!!! (13,5) a tu jeszcze tyle czasu... a po drugie to gry tylko wyszłam od położnej kupiłam sobie dwa Grześki malinowe i je zjadłam natychmiast i kamyki.... Gdy konsumowałam w domu kamyki pękł mi ząb tak bardzo że wisiał... oczywiście szybciutko pojechałam do mojej stomatolog która mi go wyrwała zostawiając jedną ściankę zewnętrzną abym nie wyglądała na szczerbolka. To dla mnie koszmar dosłownie bo nie spodziewałam się że ten ząbek może mi wypaść tak nagle... Powiedziała mi że reszte musze też usunąć a w to miejsce dać implant za 2500Nieźle co? ODRADZAM KAMYKÓW !!!
            Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
            Waga 4180 i 58cm


            Skomentuj


              Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
              Dzięki Yoene za słowa wsparcia...
              Miałam jeszcze inne przeżycie dzisiaj. Po pierwsze wpołożna powiedziała że już wystarczająco przytyłam!!! (13,5) a tu jeszcze tyle czasu... a po drugie to gry tylko wyszłam od położnej kupiłam sobie dwa Grześki malinowe i je zjadłam natychmiast i kamyki.... Gdy konsumowałam w domu kamyki pękł mi ząb tak bardzo że wisiał... oczywiście szybciutko pojechałam do mojej stomatolog która mi go wyrwała zostawiając jedną ściankę zewnętrzną abym nie wyglądała na szczerbolka. To dla mnie koszmar dosłownie bo nie spodziewałam się że ten ząbek może mi wypaść tak nagle... Powiedziała mi że reszte musze też usunąć a w to miejsce dać implant za 2500Nieźle co? ODRADZAM KAMYKÓW !!!
              Kochana, trzymam mocno kciuki za odwrócenie złej passy... No nie zazdroszczę i gorąco współczuję.
              A Kochana w ciązy można przytyć!!! Mozesz się trochę popilnować, ale bez przesady Po porodzie zrzucimy A teraz trzeba dogadzać sobie i dzidziusiowi - ja właśnie wciągnęłam jabłecznik z bitą śmietaną i puszkę brzoskwiń=bo to owoc więc zdrowo
              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

              Skomentuj


                Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
                Dziewczyny jutro mam USG i będę wiedziała co mi w brzuszku rośnie. Bardzo się denerwuję, bo chciałabym dziewczynkę ale mam dziwne przeczucie, że to chłopak Ale to ekscytujące, to czekanie mnie wykończy. A w niedzielę mój Kochany Mąż ma 30 urodziny i robię mu małe przyjęcie, nadmuchałam już balony, teraz pichcę w kuchni przysmaki a wieczorkiem zrobię tort Trzymajcie za mnie kciuki na jutro.
                A i choroba mi przeszła praweie, dobrze że byłam u lekarza i dał mi ten antybiotyk bo bym nie pożyła cyba długo taka byłam obolała Ale najważniejsze, że już wracam do formy
                trzymam kciuki za udaną imprezkę (mnie to czeka pod koniec lutego, a ja już będę w 9 miesiącu)
                Ja też chciałam dziewczynkę...i tez mialam przeczucie... i teraz mąż się cieszy z następcy Ale nie powiedziane... Jak ja się dowiedziałam, że to chłopak, to i tak płakałam ze wzruszenia I już Go kocham... choć nie jest "Moją Mają"... Ale jesze będzie dziewczynka...
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Niteczko trzymaj sie słonko napewno wszystko się ułoży.
                  Taka jest naturalna kolej jedni przychodzą inni odchdzą, ale ci co odeszli i tak są z nami i pamiętaj o tym.
                  Mój synek 24/8 kwiecień

                  Skomentuj


                    kaszi89 ja sie dowiem w czwartek mam nadzieje, na Fabiana sie cala rodzina nastawila wiec jak bedzie dziewczynka to bedzie ogromne zaskoczenie.
                    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                    Skomentuj


                      a ja się dowiem w środe.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dziewczyny w jakich rozmiarch kupujecie ciuszki?
                        Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

                        Skomentuj


                          Ja kupiułam kilka 56 i 58(5xbody 5x śpioszki 5 x koftaniki i dwa taki cieplejsze pajacyki ) bo wszyscy mówią żeby za dużo tych maleńkich ni kupować bo dzieciaczki szybko rosną więc reszte rzeczy mam już w roz.62 bo rękawki zawsze można podwinąć a jeszcze coć od koleżanki mam dostać więc raczej mi starczy
                          Mój synek 24/8 kwiecień

                          Skomentuj


                            Hej dziewczyny. Dopiero dziś piszę, bo wczoraj miałam gości na męża 30 i nie miałam jak do komputera siąśćOtóż jestem już po USG 4D i powiem Wam, że moje marzenia i pragnienia sie spełniły Będziemy mieli CÓRECZKĘ!!! Hania rośnie w brzuszku zdrowo, waży już 1035 gr. Jest Małą akrobatką, przez całe badania ssała palec u nogi Tak, tak u nogi i do tego dwie rączki miała przy buzi. 40 min. trwało zanim złapaliśmy jej twarzyczkę w całej okazałości. Wszystko dokładnie było widać, jak ziewała, ssała paluszki, aż płakałam ze szczęścia...To USG 4D jest naprawdę super. Mąż tez bardzo zadowolony z córci choć przerażony, bo mówi że o dziewczynkę tak bardzo się będzie martwił a z chłopakiem to jakoś tak łatwiej
                            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                            Skomentuj


                              Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                              Dzięki Yoene za słowa wsparcia...
                              Miałam jeszcze inne przeżycie dzisiaj. Po pierwsze wpołożna powiedziała że już wystarczająco przytyłam!!! (13,5) a tu jeszcze tyle czasu... a po drugie to gry tylko wyszłam od położnej kupiłam sobie dwa Grześki malinowe i je zjadłam natychmiast i kamyki.... Gdy konsumowałam w domu kamyki pękł mi ząb tak bardzo że wisiał... oczywiście szybciutko pojechałam do mojej stomatolog która mi go wyrwała zostawiając jedną ściankę zewnętrzną abym nie wyglądała na szczerbolka. To dla mnie koszmar dosłownie bo nie spodziewałam się że ten ząbek może mi wypaść tak nagle... Powiedziała mi że reszte musze też usunąć a w to miejsce dać implant za 2500Nieźle co? ODRADZAM KAMYKÓW !!!
                              Niteczko Ty się wogóle nie przejmuj tą głupią położną.Nie wiem w którym jesteś tyg. ale ja jestem w 28 i przytyłam 12,5 kg i moi lekarze mówią, że jest super, nie jest to dużo. Mój lekarz prowadzący tak mówi, moja położna i jeszcze na dodatek jak byłam na USG 4D to też prosiłam o konsultację i waga jest jak najbardziej oki. A nie jestem jakaś wysoka, bo zaledwie 162cmOrganizm wie co robi, ciekawe ile ta położna przytyła jak taka mądra, pewnie sporo. Najważniejsze, żebyś była zdrowa, żeby dzidzi było zdorowe i żabyś się dobrze czuła.A ząbek sobie wstawisz nie martw się. Zapytaj o raty, wiem że tak można w ratach płacić.
                              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                              Skomentuj


                                Yoenne no to super GRATULACJE !!!
                                Masz swoją córeczke w brzusiu, to teraz już na różowo wszystko
                                Nagraliście na płytke DVD to USG 4D, bo to świetne przeżycie i doskonała pamiątka, ja już 3 i ostatnią do kolekcju będe miała za 3 tygodnie, bo ponoć wtedy dobrze jest zrobić bo sprawdza sie prace serca i prawidłowy rozwój dzidzki i jej kości, już odliczam dni
                                Mój synek 24/8 kwiecień

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X