Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Cześć mamuśki
    Mój mały od wczoraj strasznie szaleje w brzuszku. Może kombinuje z obrotem. Nie mogłam spać w nocy i nawet mój mąż się budził przez to kopanie. W dodatku skurcze męczyły. Ostatnio bardzo bobrze się czuję i nawet nie przeszkadza mi ta ociężałość. To chyba ta piękna pogoda tak działa.
    Dziś kupiłam w ciucholandzie Teletubbisiową matę edukacyjną za 3 zł tylko mam problem z jej złożeniem bo chyba ma za dużo elementów Poza dwoma pałąkami krzyżującymi się na górze ma jeszcze giętki badyl, coś jak bardzo elestyczny drut z zaczepami i nie wiem gdzie go wsadzić. Może króraś z was wie .. ???
    Życzę miłęgo dnia.
    Roksanka 13-02-2005 r.


    Tymek- 10-05-2009 r.

    Skomentuj

    •    
         

      Kurcze a ja sie troche martwie ze moj brzuszek wcale nie jest taki duzy. Co prawda kilogramow mi przybywa ale rozmiar brzuszka narazie stanal w miejscu.Wszyscy mowia ze nie ma sie czym martwic bo jak przyjdzie czas to szybko 'spuchne' jak narazie mysle ze poprostu bylam za szczupla przed ciaza i powoli nadrabiam. Pozdrawiam!

      Skomentuj


        nice
        dla pocieszenie Ci powiem że jestem w 7 miesiącu i ogólnie to raz po mnie widać brzuszek a raz nie. Wszyscy mówią że jak na 7 miesiąc to mam bardzo mały. A przed ciążą rzeczywiście byłam szczupła ale nie aż tak.
        Zobaczysz że będziesz miała brzuszek wielgachny.

        Skomentuj


          Chciałam sie pochwalic ze urodziłam 24 MARCA O GODZ 16:22 MIAŁAM CESARKE CIAZA ZAGROZONA ZSTAŁA ROZWIAZANA W 34 TYGODNIU SYNEK WAZYŁ 1860KG 50CM DŁUGI OBECNIE LEZY W INKUBATORKU OBECNA JEGO WAGA TO 1680 DLUGO TAM POLEZY JA CHODZE ZANOSZE MLECZKO SWOJE ZYCZE WAM WSZYSTKIEGO DOBREGO I POWODZENIA

          http://screeny.pl/113947

          A TO MY JA I SYNEK TYMOTEUSZ-TYMUS KRZYSZTOF JUNIOR:-0

          Skomentuj


            hej dziewczyny
            mnie juz od tego spania na boku to wszytsko boli uda,rece cierpna skurcze lapia...a do tego maluszek taki spokojny ze czasami mnie to zastanawia i tak mowie do niego zeby dal mamusi znak..i wiecie co moze to smieszne ale sie ruszy...Mloda bez znieczulenia o to powodzeniaja sie nie decyduje byc cierpietnica i wezme epidural..Mamanikosia ten twoj Nikos to juz chyba opalony bedzie jak sie urodzi od tego sloneczka hihi...zazdroszcze pogody..u nas ma padac snieg...a to maluszek Ci niespodzianke zrobil..no ale wazne ze zdrowy troszke bedziesz musiala poczekac..ja nie wiem ile moj wazy bo ostatnio takie niemile babsko bylo...Polka oczywiscie ale nawet slowa nie powiedziala...ja mam w poniedzialek wizyte bo teraz juz mam sie meldowac co dwa tygodnie takze zobaczymy czy mi cos nowego powie..kurczaczku jak ta po nocce przespana?ciekawe jak tam Emilka z Rozalka zagladne do Was pozniej dzisiaj sie nastawilam na gotowanie i pieczenie zobaczymy co z tego wyjdzie pewnie LEN:P
            Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







            Skomentuj


              milego dnia mamuski

              Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







              Skomentuj


                czesc dziwuszki ale se pospalam dopiero wstalam z lóżka bylo nawet ok tylko raz zlapal mnie jakis taki dziwny mocny skurcz na dole w kroczu az jeknelam u mnie pierwszy raz tak mialam no i przesadzilam wczoraj z tymi porzadkami w ogródku ramiona stopy bola jak cholercia pewnie mam zakwasy jak czlowiek sie tak malo rusza
                olcm co do tego epiduralu to ogladalam jakis czas temu domument o porodach w Stanach i to byla masakra faszeruja kobiety lekami znieczylającymi które usmierzą ból ale tez zatrzymuja rozwarcie i koniec konica robią cc
                zapytam meza jaki tytul to ci podam chyba ze oglądalas
                ja decyduje sie tylko na gas który chyba troche oszolamia i tak nie czuje bolu
                trzymcie sie mamuski ide robic sniadanko

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                .

                Skomentuj

                •    
                     

                  kurczaczku moje wszystkie kolezanki ktore rodziwy w tym samym szpitalu co ja mialy epidural i urodzily normalnie...bez problemu..nie mowie ze takie przypadki faszerowania sie nie zdarzaja bo taki znam ze az 3 razy dostala epidural problem jest w tym zeby wziasc wczesniej bo pozniej moze byc za pozno...i nie za dziala...ja jednak zostane przy znieczuleniu
                  Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                  Skomentuj


                    no to fajnie ze znasz sprawe i wiesz jak zadzialac i nie dasz im sie

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                    BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                    .

                    Skomentuj


                      Rzeczywiście dziś jest cudnie. Zaraz pójdę na spacerek. Ale chyba dobra pogoda jeszcze bardziej mnie rozleniwia i mojego męża zresztą też. Po spacerku oboje padamy i ciężko nam się za coś zabrać, więc pewnie już dziś niewiele zrobimy, choć jeszcze sprzątanie nie zaczęte

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        A ja zamiast prać dywan poszłam z koleżanką na spacer i przy okazji na zakupy. Kupiłam sobie buciki i tunike. Teraz leniuchuje. Za chwile zjem obiadek i ide prać dywan. A jak skończe sprzątać u siebie to ide po sąsiadke i idziemy na spacer na shejka do Mc Donald's.
                        U mnie za oknem gorąco. A na termometrze prawie 30 stopni Ale od jutro ma być już troszke chłodniej.
                        ur. 16.05.2009
                        3590 g
                        56 cm

                        Moje Największe Szczęście





                        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                        Skomentuj


                          Witam
                          No i bylismy pooddychać świezym powietrzem na balkonie ale tylko pare minut, bo synuś przypomniał sobie że jest głodny i zaczał marudzić. Ale dobre i co co...
                          Mam pytanko do dośwaiadczonych mam- kiedy najlepiej jest odciągać pokarm na w razie "w"? Chcialabym normalnie moc wyrwac sie z domu i zostawic Krystiana z mezem bez obaw, ze mały obudzi sie glodny i bedzie awaria. Moze moglibysmy tez szkraba zostawiac za jakis czas z dziadkami, no a zadne z nich w cycach pokarmu nie ma ;P
                          Tak czy siak- chcialabym sprobowac zrobic zapas chocby jednej porcji, a nie wiem kiedy działac laktatorem- zaraz po karmieniu czy jakis czas po, no i z której piersi- do konca z tej co synek ssał, czy z tej pełnej ? Cholipka, niby to takie proste, a nie chce palnać czegos nie tak i pozbawic mlodego mleka na nastepne karmienie...

                          Liliana, trzymamy za Was kciuki Oby Tymus szybko przybral na wadze i wrocil z mama do domq


                          Skomentuj


                            Nichol mnie się wydaje,że najlepiej odciągnąć z tej piersi która jest pełna.

                            Lilianna gratulacje i trzymamy kciuki aby synuś rósł szybciutko byście mogli wrócić do domku.
                            U nas dzisiaj był lekarz,wszystko jest ok,od 3 tyg mamy brać wit.D3,a we wtorek idziemy do USC zarejestrować Kacperka.Czy któraś z Was składała już wniosek na to becikowe?
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              Liliana, gratuluje Ci serdecznie i życzę szybkiego powrotu do domku razem.
                              Swoją drogą podziwiam Cię, że masz tyle determinacji by zanosić swój pokarm Wspaniałą Mamą jesteś!!!

                              Strasznie tu cicho ostatnio. Mnie nie było 2 dni i myslalam ze nie dam rady poczytac, a tu...
                              Ja dziś byłam sobie na solarium Czuje sie jak nowo narodzona-w koncu 6 min całkowitego odosobnienia i ciszy i ciepełka...ech...
                              I byliśmy z małym na spacerku na starówce i na bulwarze nad Wisłą-było cudnie!
                              I w ogródku dziś pozamiatałam sobie, i wogóle coraz fajniej mi się dni układają.

                              A co do odciągania mleka, to się przyłączam do pytania, bo ja to max 50ml odciągnąć mogę, a to chyba za mało nawet jak na jeden posiłek
                              Nie wiem jak to jest, ze jak mały zaczyna ssac to mu leci az po brodzie, a jak działam laktatorem to to ciągnie i ciągnie, a w butelce pare kropli.
                              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                              Skomentuj


                                Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                                Nichol mnie się wydaje,że najlepiej odciągnąć z tej piersi która jest pełna.

                                Lilianna gratulacje i trzymamy kciuki aby synuś rósł szybciutko byście mogli wrócić do domku.
                                U nas dzisiaj był lekarz,wszystko jest ok,od 3 tyg mamy brać wit.D3,a we wtorek idziemy do USC zarejestrować Kacperka.Czy któraś z Was składała już wniosek na to becikowe?
                                My już złozyliśmy.Najpierw trzeba zarejestrowac maleństwo,a potem zgłosić do MOPSU (u mnie tak to sie nazywa).Mąz zgłosił w poniedzialek,a becikowe 16 kwietnia,wiec trzeba troche poczekac.
                                Julianka jest już z nami od 23.03.2009 r.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X