Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witajcie mamuśki.
    Pogoda znowu nieciekawa. Może się poprawi po południu. Majorka mi lekarz mówił że olbas w czasie ciąży nie może być używany. Ale jak ja cierpiałam na zatoki to miałam aż gęsto w pokoju od tych zapachów

    Mój maluszek wczoraj dawał znać ze nóżki ma na górze ale dziś znowu mam wątpliwości. Coś mieszał z wieczora i boję się że się znowu obrócił. Może nie było mu dobrze stać na głowie

    Grygoranna ja też mam takie rozpychanie od wewnątrz że czasem boję się że coś pęknie. Jest to dla mnie tym dardziej dziwne że już mam jedną ciąże za sobą i córeczka bhyła jak aniołek
    Roksanka 13-02-2005 r.


    Tymek- 10-05-2009 r.

    Skomentuj

    •    
         

      widać każde dziecko inne,mój syn był bardzo spokojny,a te dwie rozrabiary cały czas coś jak nie rozciąganie to grzebanie a teraz i rozrywa też od środka,obydwie tak samo odczuwam i to mnie doprowadza do szału bo ile już człowiek może znieść takie i inne dolegliwości,czuję sie nieraz jak stara babcia którą wszystko boli,czy leżę czy stoję
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        A ja się wczoraj bardzo cieszyłam jak mały wciskał mi nóżki pod żebra. Strasznie bolało ale tak na to czekałam że aż się wzruszałam jak poczułam jego nóżki. Teraz też się wierci i chyba są nóżki na górze. Bardzo chcę urodzić naturalnie i już jakieś schizy mam. Ale z drugiej strony nie mam na to wpływu. Wczoraj przez moment chciałam go przytrzymać jak czułam że może znowu się obrucić ale widocznie tak byłoby mu lepiej i niech robi co chce. Najważniejsze aby czuł się dobrze u mamusi
        Roksanka 13-02-2005 r.


        Tymek- 10-05-2009 r.

        Skomentuj


          Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
          a czy czasem to nie przepuklina,bo właśnie jak tak wystają to robią zabiegi ale to tylko ich wina,powinnaś nie dopuszczać do tego by płakała bo jak ona się napina to będzie jeszcze większy,a im większy tym gorzej.
          Ci lekarze i położne to wszystko na odpieprz robią a potem martw się sama,oni zawsze coś spieprzą,u mojej maji też mogli zrobić dla świętego spokoju USG głowy po porodzie i człowiek by wiedział że był wylew od razu a ja dopiero sama z inną lekarka wykryłyśmy po miesiącu a badanie głowy dopiero miała w 5 mieś.i leczenie oczek,a tak jak by od razu wiedzieli może do wszystkiego by nie doszło
          nie wiem juz sama ale ten pepek od samaego poczatku byl ogromny teraz juz zmalal troche ale watpie zeby sie sam wchlonal bo jest teraz strasznie duzy moze zrobie dzisiaj zdjecie to pokaze .....
          masz racje zamiast zrobic wszystko dobrze to musza cos spieprzyc( przepraszam za wyrazenie)
          ciekawe czy swoim dziecia tez by tak zrobili
          jestm zla i to bardzo bo puzniej nawet brzucha nie wystawi
          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



          Skomentuj


            Hej Mamusie Ostatnio często nie zaglądam bo się szykuję pełną parą Już prawie wszystko porobione (oczywiście z ogromną pomocą męża). Dziś prasowanko ale na siedząco przy TV
            Ankasos jeszcze troszkę, bądź cierpliwa a nagroda będzie wielka. A powiedz mi czy ten masaż Cię bolał? Bo ja jak do 16 sama nie urodzę, to też go będę miała i słyszałam, że ból nie z tej ziemi.

            Monurka to normalne, ja też tak mam z tym rozwolnieniem od tyg. chyba. Z tego co wiem to organizm kobiety w ten sposób przygotowuje się do porodu, oczyszcza się, żeby dziecku było łatwiej przejść przez kanał i zobaczyć Mamę Także niczym się nie przejmuj.

            Grygoranna kurde to może Ty lepiej nie chodź tyle. Mojej koleżence Mała obróciła się dosłownie na kilka godzin przed porodem więc masz jeszcze czas.

            Majorka ja widzę, że z Ciebie to już prawie lelarz i farmaceuta w jednym. Jakby co to wiem gdzie z zatokami się zgłosić.

            A co do bólu w kroczu tpo jest okropny, ja jak staruszka chodzę normalnie, i racja, w nocy na siku to najgorzej wstać, bo jak w dzień się rozruszam t od razu lepiej.

            Teraz lecę się ubierać bo do szpitala na kontrolę na 11 mam, potem zakupki ostatnie- jak byłam teraz w szpitalu i patrzyłam na te co urodziły to sobie uzmysłowiłam co jeszcze będzie mi potrzebne i muszę kilka rzeczy dokupić (np. ciemne spodnie id piżamy, woreczki na pieluszki itd...)
            Jak wrócę od lekarza to dam znać, co i jak. Trzymajcie się mamuśki.
            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

            Skomentuj


              czesc mamusie
              jak mijaja Wam ostatnie tygodnie z brzuszkiem? ja wyleguje sie na slonku, bo ostatnio to mi sprawia najwiecej radosci
              co do wynikow, to dzis rano bylam na kluciu, zobaczymy czy u mnie sie poprawia czy tez nie.
              kurcze, wszystkie po fryzjerach chodza ja z checia tez bym cos zrobila z wlosami, ale chyba poczekam na po porodzie,
              moj maluszek ostatnio mniej figluje w brzuszku, a slyszalam, ze przed porodem dzidzi sie uspakaja, ciekawe czy to sie sprawdza?
              ide dalej na balkonik posiedziec i polapac witaminke d
              pozdrawiam


              Skomentuj


                Czesc dzisiaj u mnie jest pięknie słoneczko ptaszki .A jak chodze nałdowana niewiem dlaczego wszystko i wszyscy mnie denerwóją biedny moj mąz schodzi mi zdrogi .A jak wasze hormony tez tak daj wam popalić
                Milenka juz na nami od 20 kwietnia

                Skomentuj

                •    
                     

                  yoenne tak szczerze to bolał ale nie byłam na to nawet nastawiona bo mi wcześniej gin nie powiedziała ze to zrobi wiec nie było tak źle bo wiesz jak się na coś nastawiasz że bedzie bolało to czuć bardziej a ta mnie z zaskoczenia wzięła aż sobie krzyknęłam ała

                  a propos Sylwii b. to ma cesarkę bo coś z ciśnieniem było chyba nie tak ale narazie nie dała jeszcze nic znać

                  a ja obecnie załapałam mega doła, ryczę co chwile i mam już dość czuję ze i tak się u mnie nic nie dzieje i wczoraj mnie trochę zmartwili w szpitalu bo jakieś dziwne tętno miała mała podczas ktg niby nie zwalniało wiec powiedzieli ze to dobrze ale za to bardzo jej przyspieszało momentami no i zaczyna mnie w********iać to ze mam dosłownei parę skurczy na cały dzień i tak nic z tego
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    cześć dziewczyny

                    z moimi zatokami już lepiej, biore ten Sinupret co mi Majorka poleciłaś i jeszcze lekarz zapisał mi jakieś krople do nosa rozrzedzające, na szczęście antybiotyk nie jest konieczny, uff

                    Grygoranna u mnie też Mala jeszcze jest wysoko, główka nie zeszła, ale czytałam, że u wieloródek to normalne, że nawet dopiero w trakcie porodu może się opuścić
                    to może zresztą też zależy indywidualnie od kobiety, z moją Amelką to miałam już 9,5 cm rozwarcia a głowa nie chciała zejść, cus się zaklinowala, tak mi mówili

                    dzisiaj jeszcze się leczę, ale od jutra biorę się za wielkie sprzątanie

                    miłego dnia
                    Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                    Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                    Skomentuj


                      jestem z powrotem
                      nic nie zdzialalismy a juz sie psychicznie nastawialam na piknik na chodniku
                      Negri no to ja dokladnie mialam tak jaK Ty 10 cm rozwarcia a nie kazali przec przez ponad godzine bo glowka byla wysoko, a Ty musisz przec a nie mozesz - to chyba najgorszy etap porodu byl dla mnie, no a teraz glowka jest owszem na dole caly czas od kilku juz wizyt ale jeszcze balansuje nad wejsciem, male szanse zeby cos wykombinowal z obrotem bo miejsca ma maaaalusio;
                      wczoraj u poloznego byla stazystka i ten uczyl ja jak poznawac czesci ciala dziecka, a ta taka "zielona" ze masakra, to ja juz wiem po tym wykladzie jak wymacac kregoslup, gdzie przycisnac zeby miki sie sklebil i wtedy bardzo dobrze czuc, no ale trzeba wybaczyc, bo spekana byla, ze cos mnie zaboli czy moze dzidzie sie bala "uszkodzic" a ja to jednak czuje w 100% co i jak
                      a ci doswiadczeni to sie nic nie pekaja kuzwa, czy ciebie cos boli jak nacisnie
                      Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                      Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                        nie wiem juz sama ale ten pepek od samaego poczatku byl ogromny teraz juz zmalal troche ale watpie zeby sie sam wchlonal bo jest teraz strasznie duzy moze zrobie dzisiaj zdjecie to pokaze .....
                        masz racje zamiast zrobic wszystko dobrze to musza cos spieprzyc( przepraszam za wyrazenie)
                        ciekawe czy swoim dziecia tez by tak zrobili
                        jestm zla i to bardzo bo puzniej nawet brzucha nie wystawi
                        Nie przejmuj się na zapas brzuszkiem jeszcze będziesz jej kazała worki na siebie ubierać żeby tylko nie pokazywała swojego pięknego brzuszka,córka mojego mężusia brata miała dość dużą przepuklinę lekarze kazali im zaklejać plastrami itd. miała bardzo duży pępek a teraz ma wszystko ok i wystawia brzuszysko aż miłowięc się nie martw będzie ok
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          hey mamusie.
                          ja dziś wybieram się do lekarza ,z tymi kopniakami to ja już przestaje zwracać uwagę na to bo często mnie Polcia kopie, albo czasami leże sobie a mój brzuch nagle po prawej albo lewej stronie staje dęba macie tak czasem?
                          ciekawe co dzidzia wtedy robi jak tak się dzieje..

                          Skomentuj


                            Vini byl dzisiaj wazony i mierzony
                            85 cm i 13 900 g - kawal chlopa, ale on sie zachwyca nawet surowa cebula smakosz
                            czyli przez 1,5 roku urosl rowne 35 cm i przybral 10 kg - niezle

                            zaraz ide sprobowac go polozyc spac, mowie sprobowac, bo wczoraj sie nie udalo i niespal wogole w dzien, a jak nie spi jest nie do wytrzymania, robi tyyylko te rzeczy, ktore wie dobrze, ze mu nie mozna a ja wtedy nerwy ledwo na wodzy trzymam, o tyle dobrze ze wieczorem zasypia juz na przewijaku przy ubieraniu a raczej traci przytomnosc
                            Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                            Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                            Skomentuj


                              Październik 2009 - zapraszam wszystkie przyszłe mamy

                              Witam wszystkie przyszłe mamusie. Otworzyłam ten watek, bo dobrze jest się czasem podzielić doświadczeniami z osobami które są w podobnej sytuacji.
                              Ja mam termin porodu na 12 października i już nie mogę się doczekać, a tu jeszcze pół roku muszę czekać





                              Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                              Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                              Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                              Skomentuj


                                jeeeest !!!
                                sukces, moja dziecina odleciala przy herbatce
                                chyba duuzo wrazen dzisiaj z tym lekarzem bylo no i ten spacer 2 - godzinny tez zrobil swoje az mi sie mordka usmiecha, teraz moge isc umyc w spokoju mebelki u Maika, bo to juz czas najwyzszy i pokoj juz bedzie caaaaalkowicie gotowy
                                dziewczyny czy Wy tez macie takiego swira, bo ja to sobie zrobilam liste "grubszych" rzeczy, ktore musze jeszcze zrobic i codziennie cos tam wykreslam jak zrobione
                                takie sobie zamilowanie do porzadku :}
                                Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                                Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X