Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    bierdoneczko Atusia ma racje glowa do gory, usmiechy naszyh maluszkow sprawiaja, ze swiat od razu wydaje sie lepszy!

    dzis mi tesciu przestraszyl macka, chodzil co chwila do jego lozeczka jak on spal a gdy sie budzil to zaczal mu cmokac.. a niniek od razu zaczal plakac! jak tesciu zobaczyl moja mine to odrazu do tesciowej mowi chyba musimy juz isc. a jak mu mowilam zeby nie zagladal do niego, ze niech jeszcze troszke pospi, to ku.. jak do gluchego, grochem o sciane, ze on tylko popatrzy, no i pozniej powiedzial ze macius zrobil przykrosc dzidkowi ze sie rozplakal...no trzymajcie mnie bo nie wytrzymam...wrrrr

    a co do imprez to ja mam wieksza ochote chodzic niz moj maz, on woli siedziec w domku, a jak juz to woli isc na jakas domowke.

    takie ladne dzwczyny a juz sie staro czuja..nono..
    bierdoneczko mi na poprawe humoru dzialaja zakupy, jak sobie kupie nawet maly drobiazg to od razu jest lepiej.

    do uslyszenia kobietki


    Skomentuj

    •    
         

      Ewelynka, widzę że podobną pogodę miałyśmy. Ja dalej wymiękam, mam okno otwarte ale i tak straszna duchota jest.Ja jutro tez siedzę w domu, najwyżej na pocztę pójde, ale nie wiem czy będzie mi się chciało, może w piątek.




      i Bartek :-)

      Skomentuj


        Napisane przez Jamirka Pokaż wiadomość
        Ankasos to duża ta Twoja Lenka moja na ostatnim szczepieniu pierwszy raz została zmierzona i ma 67cm... urosła już 10cm od urodzenia a może dopiero ale ważne że zdrowa. A mam do Was takie pytanie czy byłyście ze swoimi Maluchami np u neurologa czy okulisty ?? niby nieobowiązkowe ale mówią że lepiej sprawdzić...
        Hejka laseczki

        ja u neurologa jestem co 3 miesiące a do okulisty za zadne skarby nie pójdę zanim roku nie skończy,chyba ze by coś się działo i by trzeba było już z jedną horror przeżyłam i nie zamierzam znowu,jeśli lekarz rodzinny nic nie mówi to raczej nic nie trzeba robić
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Ja też właśnie siedzę w gaciach i bluzce, okno otwarte na całego a mi gorąco

          Skomentuj


            Ja mam tak z teściową. Powiesz jej coś to i tak nie zrozumie... Ale na szczęście jest bardzo daleko i nas nie odwiedza... Zanim mój mąż wyjedzie do Niemiec to pojedziemy tam na weekend więc już mnie trzesie na samą myśl...
            Momo ja czasami pomyśle jak to kiedyś było. Gdyby nie Michasia to pewnie wyskoczyłabym ze znajomymi na miasto... A teraz to wyciągam męża na spacery do ZOO, do parku itd itp. I nie zamieniełabym mojego obecnego życia na nic innego.
            A mi humorek poprawia Misia i jej głośny śmiech Misiula się śmieje, a ja zapominam, że miałam doła
            ur. 16.05.2009
            3590 g
            56 cm

            Moje Największe Szczęście





            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

            Skomentuj


              no to po raz pierwszy od porodu chyba sie nie pożegnałam i nie przywitałam rano,ale normalnie kołomyja z tym remontem

              Hanulka już dobrze wróciła do siebie i znowu jest kochanym bobaskiem a nie szatanem

              ale za to po tym cholernym antybiotyku wyszły jej afty i ma cała buzie i chyba przez to też nie chciała ostatnio jeść już działamy i smarujemy mam nadzieje że niedługo minie

              jak tak patrze na wasze dzieciaczki to aż mi sie serce kraje moja Haniula urodziła sie największa a teraz to taka malutka jest masakra ma tylko 64cm i 6300 o ile przez tę gorączke nie spadła z wagi,a do tego jak je cyca to za chwile tak wyje z bólu brzuszka i już cyca nie weźmie choć głodna

              Natorile trzeba czekać po antybiotyku żeby zrobić badanie moczu ona brała tylko 2 doby

              spadam bo już nie mam siły siedzieć a jutro znowu do mamy jade więc znowu tu nie zajrzę nerwy mi puszczają bo nie mam czasu nawet do was zajrzeć i z wami poklikać tęskno miiiii

              pa pa
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Dzięki dziewczyny, muszę się z tym wszystkim przespać - może do wyprowadzki i rozwodu nie dojdzie...:P

                Lof ju ol! :*
                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  a ja nadal czekam...usnac nie usne bo caly czas mysle co znow beda robic babci w tej klinice i czy ja wogole zostawia na odziale.

                  mlody spi w najlepsze, deszcz leje, a ja juz wszystkie strony na allegro przerwertowalam.ehh

                  moj maciek to nauczyl sie ostatnio piszczec z radosci...


                  Skomentuj


                    hej mamcie:0 wy jzu spicie a ja dopiero znalazam chwilke zbey naskrobac co u nas... musze sie pochwalic ze Mati wczoraj w nocy jak poszedl spac o 7.30 to wstal o 2 na 15 min zjadl i wstal rano o 6 jejeku zeby mu tak zostalo zobaczymy dzisiaj czy tez bedzie tak pieknie
                    dzisiaj bylam u dentysty i dostalam znieczulenie i teraz mam dylemat ile odczekac zanim bede mogla karmic:/ w sumie mleka tyle co kot naplakal i trzeba wylac:/ dentysta mowil ze rano juz moge a pielegniarka ze jedno mleko trzeba wylac:/ musze poszukac na necie ale podobno te znieczulenia sa bezpieczne
                    jutro ciezki dzien mamcia na 8 rano idzie do szpitala na operacje
                    kurczaczku ja o nim nie slyszalam niestety:/
                    a mam pytanie czy wy myjecie dziasla swoim bejbika bo przeczytalam w gazecie dla mam ze powinno sie to robic mokrym gazikiem i teraz nie wiem czy to bajka czy nie bo pierwszy raz o tym slysze
                    mamuszka a skoro u ciebie tez malutko mleczka to co dokarmiasz Marysie czy ci wystarcza?
                    justynko wracaj do zdrowka
                    Mloda tak sie zarzekalas ze bedziesz na forum tak dlugo i co??? melduj sie tutaj nam szybko co tam u Was
                    Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                    Skomentuj


                      Hej znowu pierwsza. Mnie dzisiaj czeka smażenie naleśników na krokiety. Jutro czeka mnie wyprawa na wieś bo będzie wielkie kopanie ziemniaków Cała rodzinka się zjeżdża. Przynajmniej trochu się poruszam. Te krokiety to właśnie na jutro bo z mamą zapewniamy "serwis jedzeniowy" dla zbierających
                      Może dzisiaj trochu popada w końcu byłoby czym oddychać.
                      Moj mąż naprawił łóżeczko ale jeszcze go nie rozkładamy, najpierw chcemy odświeżyć ściany i je pomalować. Mi nie pozwala tego zrobić a sam nie ma czasu, ech te nasze chłopy
                      Madzia - 2 grudzień 2007
                      Wiktoria - 17 wrzesień 2009

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej dziewczynki
                        no tak Kala twoja Pola pobila moja Nikole co ty jej dajesz do jedzenia moja Nikola wazy 6400 i ma 66 cm a z twojej to musi byc maly grubasek jak tak zobacz o ile mnierj miala jak sie urodzila a teraz juz ma wiecej to cie powinno uspokoic co do jej karmienia
                        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                        Skomentuj


                          Hej laseczki
                          no i udało mi się zajrzeć przed wyjazdem bo mój M sie spóźnia

                          Nocka przespana a afty zniknęły ale jeszcze smarujemy
                          Hania wypiła dzis w nocy obydwa cyce na raz i teraz mam puste jakoś dziwnie jakby bodzca nie dostawały jak ona ssie bo przecież zawsze jak dziecko ssie to za chwile zaczynają kłuć i mleko nachodzi a tu nic

                          ech z tym moim karmieniem

                          ale te wasze dzieciaczki rosną aż wam zazdroszcze
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Ale tu pustki dzisiaj z rana. Anna u lekarza a reszta? Śpicie jeszcze?
                            Madzia - 2 grudzień 2007
                            Wiktoria - 17 wrzesień 2009

                            Skomentuj


                              Zapomniałam dodać, że spacerówkę do wózka kupujemy dopiero na wiosnę, bo teraz nam jest niepotrzebna
                              Żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi.

                              Antek - 6 listopada 2009r.

                              Skomentuj


                                Ja właśnie wstałam
                                U mnie od 1 w nocy burza. Dopiero teraz się skończyła, ale caly czas bardzo mocno pada. Zdecydowanie lepiej po wczorajszym dniu.
                                Ja dziś mam dzień lenia, choć kupiłam sobie wczoraj pieczarki kurczaka i to jest mój jedyny plan na dzisiejszy dzień - zrobić z tego obiad- tak więc niewiele rooty będę miała.




                                i Bartek :-)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X