Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej coyotek;-)

    Hmm.. ja wyprobowałam te paklanki na moim Kubusiu i niestety nie byłam zadowolona stąd też zakup kosza, w praniu okaże się czy będę na 100% zadowolona.




    Skomentuj

    •    
         

      Cześć
      Mój Staś dalej słabo się rusza, dziś ledwo dał znać, że tam jest. Dziś idę do lekarza o 16 to powiem, że taki leniwy.
      Wczoraj byłam z mężem na szkole rodzenia. Miało być zwiedzanie porodóki, ale chyba się babeczki zamieniły tematami, bo przyszła oddziałowa z noworodkowego i opowiadała o opiece nad maluchem. Kazała nic nie brać z ubranek i kosmetyków, bo jakby coś na skórze wyskoczyło, to one wtedy wiedzą od czego. Zachwalała opiekę nad dzieckiem, jaka jest u nich na oddziale, że pielęgniarki takie pomocne itp. Oby nie przechwaliła. Mój mąż strasznie znudzony siedział, ale bardzo dużo zapamiętał i myślę, że na dobre mu to wyjdzie.
      Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
      Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


      Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

      Skomentuj


        Ja z seksem na szczęście takie problemy mam tak gdzieś od miesiąca i mam nadzieję, że powrót do formy po porodzie nie będzie trwał miesiącami.


        Wczoraj byłam z mężem na szkole rodzenia. Miało być zwiedzanie porodówki, ale chyba się babeczki zamieniły tematami, bo przyszła oddziałowa z noworodkowego i opowiadała o opiece nad maluchem. Podkreślałą, jak ważne jest przystawienie maucha do piersi w ciągu 2 pierwszych godzin. Kazała nic nie brać z ubranek i kosmetyków, bo jakby coś na skórze wyskoczyło, to one wtedy wiedzą od czego. Zachwalała opiekę nad dzieckiem, jaka jest u nich na oddziale, że pielęgniarki takie pomocne itp. Oby nie przechwaliła. Mój mąż strasznie znudzony siedział, ale bardzo dużo zapamiętał i myślę, że na dobre mu to wyjdzie.
        Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
        Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


        Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

        Skomentuj


          Ech jak tak czytam o szkole rodzenia to aż mnie złość ogarnia, bo podobno to bardzo pomaga,a ja mieszkam w malutkim mieście i taka szkoła jest tylko jedna w szpitalu, gdzie położna która ją prowadzi poszła na urlop i można będzie do niej uczęszczać dopiero od września! Tak w ogóle to podobno mówią, że kto tutaj nie rodzi to nie ma prawa chodzić na tę szkołę. W sumie to chcę rodzić 50 km dalej, w lepszym szpitalu ale ciekawe jak to wszystko będzie wyglądało, bo przecież jest taka możliwość, że będę wiedziała, że nie dojadę i trzeba będzie się stresować tutaj na porodówce, a pielęgniarki z tego co słyszałam wcale nie ułatwiają porodu, tylko wykonują swoją pracę z łaską i wcale nie spieszą się do pomocy...

          Skomentuj


            Kuba pcha coraz gorzej łapki do buzi,i jednym palcem jeździ po dziąsełkach,smoczka nie chce. Kupiłam mu żel na dziaselka i dziś chyba wysmaruje,on jest fajny bo jak się nim wysmaruje dziąsła to w ogóle ich nie czuc,kompletnie drętwieją,wiem bo pierw przetestowałam go na sobie
            u nas chyba szykuje sie upal, mamy z mezem sporo spraw do zalatwienia na miescie,i znow wrocimy ledwo zywi do domu maly zasnal a ja ide pomalu przygotowywac cos na obiad. Milego dnia zyczymy
            Kubuś ur. 28.05.2009

            Nasz synuś ma już...
            http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
            Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

            Skomentuj


              A i dziewczyny miałabym do was ogromną prośbę, napiszcie mi czy wy też miałyście problem ze wstawieniem fotek do pamiętnika na stronie Babilona? Bo jestem w trakcie robienia tego pamiętniczka ,opisy wszystkie mam ,a jak chcę wstawić fotkę to ładuje mi się całe wieki i i tak do niczego nie dochodzi,zmniejszałam też zdjęcia,ale to nic nie dało...
              Kubuś ur. 28.05.2009

              Nasz synuś ma już...
              http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
              Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

              Skomentuj


                Witam
                Noc miałam niespokojna, przekrecalam sie z boku na bok. Bolą mnie pośladki i nogi po bokach i dretwieja mi rece gdy spie. NOce staja sie coraj ciezsze.
                AMSW, ja na siusiu tez wstaje tylko raz.
                Co do Carin to mysle tak jak Androsia - skąd my mozemy wiedziec co naprawde sie dzieje i oceniac lekarzy. Wiedza co robia. Przykro mi tylko że nie mowią tego Carin. Ja to zawsze muszę wiedziec co sie dzieje. Jak byłam na izbie przyjec ze skurczami i pytalam co jest nie tak to jedna położna mnie ciagle zbywała. Pytałam dotąd az powiedziala. Ale Carin nie powinna sie teraz denerwowac...Mąz powinien interweniowac.
                Tymoteusz - ur. 03.09.09

                Skomentuj

                •    
                     

                  My już po wizycie i szczepieniu i o dziwo to ostatnie szczepienie do roku a myslałam ze jeszcze jakieś bedą Lena waży 7700 i ma niby 72cm ale ja tam wyraźnie widziałam 73 conajmniej
                  trochę płakała po pneumokokach ale potem zasneła i śpi a tu już 5 godzin bez jedzenia
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    Napisane przez sagapoamore Pokaż wiadomość
                    Mama_83 a przypomnij mi na kiedy to Ty masz termin bo ja też jestem w 30 tyg. termin mam na 1.11.2009;-)
                    Oczywiście też będę miała córeczkę..;-) chyba - Maję.

                    Jeśli chodzi o wyprawkę to ja już mam wszystko, a nawet więcej niż potrzebowałam..
                    ja mam termin na 7.11.2009 a wyprawkę dopiero zamierzam skompletować, wcześniej jakoś bałam się zapeszyć czego nie warto zaraz na początku kupować a bez czego się nie obejdzieporadźcie proszę

                    Skomentuj


                      hej dziewczynki
                      wiecie co ja jeszcze od porodu n ie przespalam zadnej nocy najmniej razy co wstawalam w nocy to chyba ze dwa a tak to kazdej nocy wstaje wiecej niz 5 bo Nikola sie budzi nawet na chwile zeby tylko dwa razy pociagnac cycuszka a wieczorem jestem padnieta i jak sie tylko poloze to zasypiam nie raz bym jeszze chciala zajrzec do was a tu dupa juz kimaM
                      mam jeszcze pytanko do was czy wasze dzieci po tych sloiczkach tez rabia geste kupy bo moja Nikola wczoraj zjadla kolo polowy sloiczka i dzisiaj taka gestawa ta jej kupina i nie wiem czy to dobrze
                      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej dziewczyny,
                        kurcze kiepsko, że z Carin takie problemy wyszły Mam nadzieje, że wszystko się ustabilizuje i że z małym będzie wszystko ok.
                        u Nas wszystko wporzadku,ostatnio tylko niemam na nic siły. Najchętniej leżałabym cały dzień,ale na to niestety nie moge sobie pozwolić. Ciągle gdzieś biegam,załatwiam różne sprawy albo sprzątam,gotuje. Mam już dosyć. Chciałabym już mieć mała przy sobie.
                        Mam pytanko nie wiecie może po jakim czasie można wprowadzić dziecko do świeżo malowanego i wycyklinowanego mieszkania??
                        Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                        Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                        Skomentuj


                          A ja dziś od rana byłam na pobraniu krwi (jak ja tego nie lubię), na szczęście już z głowy, potem zjadłam sobie pyszne śniadanko (przynajmniej świeże bułeczki miałam, bo tak nie chce się wychodzić) i coś słodkiego

                          Co do seksu, to na początku ciąży w ogóle nie miałam ochoty, potem przyszedł taki czas, że miałam większą ochotę niż mąż (czasami musiałam go do łóżka zaciągać ), no a teraz już od jakiegoś czasu nie mogę, choć ochota nadal jest i tak sobie czasami na niego pożądliwie spoglądam
                          Jestem ciekawa jak to będzie po porodzie, może mi przejdzie, mam nadzieję, że nie

                          A co do kwestii, że facet nie chce seksu, bo boi się, że coś zrobi maleństwu, to mój mąż dobrze wiedział, że to jest bezpieczne i nie miała takich obawa. Tylko wypytywał mi się, jaka pozycja jest dla mnie najwygodniejsza i czy mnie nigdzie nie uciska.



                          Juliuszek 16.09.2009 g. 21.55

                          Skomentuj


                            grygorana to cie zalatwila ta fryzjerka
                            anasos oni tak mierza mi tez sie wydawalo ze u mojej nikoli jest wiecej al juz sie nie bede klucic to tylko zapisane na papierku wazne za jest zdrowa
                            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                            Skomentuj


                              Witam! Jestem w 27 tygodniu ciazy a termin mam na 21- go listopada 2009. To nasze pierwsze malenswo i juz nie mozemy sie z mezem doczekac az przyjdzie na swiat. Co dzien cwiczy wytrzymalosc mojego brzucha dlatego nazywamy je " kochanym adehadowcem" Nie znamy jeszcze plci ale moje przeczucia mowia mi, ze to bedzie chlopiec- z czego cieszy sie szczegolnie przyszly tatus- zapalony pilkarz Pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie

                              Skomentuj


                                Syrwunia robią robią... to pewnie przez marchewke bo gotowana działa troszke zaparciowo że tak powiem. Ale jak są gęste to dobrze, taka papka czy jeszcze bardziej gęste ??
                                Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X