Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ech dziewczyny, pozostaje mi tylko powiedziec, ze wyrozumialych macie mezow, ja sie coraz bardziej zaczynam nad tym zastanawiac - nad podejsciem meza do niektorych spraw i dopiero wtedy widze - kto tu rzadzi
    Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

    Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

    Skomentuj

    •    
         

      zawsze spał ze mną,mamy duże wyrko i się mieścimy więc nie ma problemu,nawet przy pierwszym jak spaliśmy na narożniku to tez z mężulkiem nie umiem bez niego,tyle lat razem że teraz już mi nie ucieknie
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        ze mna lezala kobieta ktora urodzila chlopaka 5kg i 61 cm i do tego miala tylko 1 szwa.... ale to jej 5 dziecko mowila ze najwieksze jakie urodzila to wazylo 6 kg to dwa razy tyle co maja dzidzia ja mialam problem z karmirniem na poczatku ale teraz jakos idzie...
        jetsem zla tylko na te baby co myly moja ninie bo ma pepuszek czerwony tak sie boje teraz o ten pepek ....
        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



        Skomentuj


          a czym smarujesz, ja smarowałam samym spirytusem ale właśnie był czerwony i zaczełam gęcjaną na zmiane,spirytus tylko wysusza a gęcjana też leczy stany zapalne i trzeba dobrze w środku dookoła pępka smarować ja na koniec jeszcze kropelke spirytusu wkrapiałam żeby dobrze wszędzie doszedł
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            No ja mam wilekiego męża ponad 190cm, szerokie bary, 125kg. wagi. Też mamy wielkie wyrko ale on zajmuje 3/4 więc w trójkę się nie zmieścimy chyba. Poza tym bałabym się, że mi niunię przygniecie w nocy albo coś. Ja tam spróbuję łóżeczko od początku, jeśli będzie trudno to wiadomo - jestem elastyczna i otwarta na różne eksperymenty Na szczęście mamy 3 sypialnie z czego 2 puste stoją więc jak zajdzie potrzeba to męża przeprowadzę
            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

            Skomentuj


              Napisane przez grygoranna Pokaż wiadomość
              ech dziewczyny, pozostaje mi tylko powiedziec, ze wyrozumialych macie mezow, ja sie coraz bardziej zaczynam nad tym zastanawiac - nad podejsciem meza do niektorych spraw i dopiero wtedy widze - kto tu rzadzi
              może jestem zaborcza ale zawsze mu mówiłam że on jest głową a ja szyją gdzie go obróce tam patrzy,on nie ma bynajmniej nic do powiedzenia gdzie i jak dziecko będzie spało,ważne rzeczy obgadujemy razem ale prawie zawsze decyzje podejmuje ja
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                może jestem zaborcza ale zawsze mu mówiłam że on jest głową a ja szyją gdzie go obróce tam patrzy,on nie ma bynajmniej nic do powiedzenia gdzie i jak dziecko będzie spało,ważne rzeczy obgadujemy razem ale prawie zawsze decyzje podejmuje ja
                U mnie jest trochę inaczej. Razem podejmujemy wszystkie decyzja, już sia tak jakoś przyzwyczaiłam. Wiadomo, że jak któreś z nas jest zajęte albo zachodzi taka potrzeba to jedno samo decyduje ale ogólnie staramy się razem wsio obgadać. A ja jak mam dobre argumenty to bez problemu potrafię go na wszystko namówić
                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                Skomentuj

                •    
                     

                  u mnie podobnie,jeśli codzi o np.remont który zamieżamy przeprowadzić to on najlepiej by nic nie robił i żył tak jak jest ale ja nie będę z trójką na 2 pokojach więc wziełam sprawy w swoje ręce pozałatwiałam i koniec a on ma wykonać
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    ja tez juz mialam takie skurcze...ale jakieś 5 tygodni temu,mówilam o tym mojemu lekarzowi a on powiedział dokladnie to co napisala olcm80 i kurczaczekze to macica sie powieksza i przygotowuje powolutku do porodu
                    mój gin powiedzial tez ze mam od razu do niego dzwonic jak skurcze beda coraz czestsze i coraz bardziej bolesne bo to znaczy ze zaczal sie poród w innym przypadku nie mam sie niepokoic bo to normalne,takze nie stresuj sie rozalinda na zapas bo napewno wszystko jest dobrze
                    Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                    Skomentuj


                      dodałam zdjątko dzisiaj robione to co jest na moim avatarze ale wydaje mi sie ze jak na 29 tc powinnam miec wiekszy brzuchalek...martwie sie troszke...
                      Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dziewczyny mam pytanko czy słyszałyście o tym, że niewolno masować brzucha bo to wywołuje skurcze?
                        Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                        Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                        Skomentuj


                          A mnie coś napadło i piekę rogaliki serowe z dżemem
                          Juz plecy bolą, nogi odpadają ale jakoś tak ostatnio mam na takie pieczenie i sprzątanie ochotę
                          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                          Skomentuj


                            http://www.papilot.pl/diety-zdrowie/...go-nowosc.html

                            wydaje mi sie ze bylo cos wspomniane o tym jak milo jest ogladac Maluszka na monitorze usg.Niestety mamy taka okazje raz na miesiac,dwa...ale istnieje iskierka nadziei ze to sie kiedys zmieni wejdzcie sobie w tego linka,brzmi optymistycznie
                            Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                            Skomentuj


                              hej mamanikosia faktycznie masz malutki ale to chyba nie problem)..ja mam duzo wiekszy ale Ci powiem jak pamietam moja bratowa rok temu to miala taki jak ty malutki) nie jest powiedziane ze musisz miec duzy brzuch...u mnie dziecko jest duze i brzuszek duzy...ale ty jestes szczuplutka
                              Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                              Skomentuj


                                Dentysta schyla się nad pacjentem i ma zamiar rozpocząć borowanie, nagle zastyga w bezruchu i pyta nieufnie:
                                - Czy mi się to tylko wydaje, czy też trzyma pan rękę na moich jądrach?
                                Pacjent:
                                - To tylko taka mała asekuracja. Bo przecież nie chodzi o to, żebyśmy sobie zadawali ból, prawda?
                                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X