Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jak ja już pisałam tydzień temu, czyli w 34 tc mój dzidziuś ważył 1600 g, a więc jeszcze mniej niż Twój. Te wyniki są orietacyjne oczywiście i na moim wyniku jest napisane, że może być +/- 200 g. Lekarz powiedział mężowi, że ma mniej lepiej karmić i dbać o to, żebym odpoczywała. Lekarz prowadzący (te bardziej szczegółowe usg robię dodatkowo u innego lekarza) powiedział z kolei, że nie trzeba panikować i że skoro dzidziuś ma dobre wymiary, a rodzice nie są duzi, to dziecko też może być mniejsze od tego przeciętnego wzoru, a najważniejsze, że stale rośnie. Za półtora tygodnia idę na wizytę do szpitala, w którym będę rodziła i tam też robią wszystkie swoje badania, aby w razie czego od razu odesłać do szpitala akademickiego, więc jeszcze z trzecim lekarzem to skonsultujemy. Zresztą wtedy też wyjaśni się, czy jednak będzie cc, jak przypuszcza mój lekarz prowadzący.
    Także biedronka, nie ma co panikować i zobaczysz, że będzie dobrze, bo dużo dzieci rodzi się ze sporo mniejszą wagą, a jeszcze Twoje maleństwo na pewno urośnie

    Skomentuj

    •    
         

      z tymi szaleństwami to raczej nie wypali bo jakoś spokojnie tu od jakiegoś czasu,a ja walczę dalej z temperaturą u małej a do tego jakieś rozwolnienie doszło,najgorzej że do lekarza mam 20 km bo jak się wyprowadziłam to się nie przepisałam ale nie ma tu do kogo.
      Jak się dziś nic nie zmieni to będę musiała jutro jechać
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        a mój lekarz powiedział że nie będzie ważył małej poprzez badanie usg,bo jego zdaniem to nie jest wiarygodne i to nie ma sensu(wkurzył mnie troche no ale jakoś przeboleje),ale wszystkie pomiary inne są w normie wiec sie nie martwie.
        A ja tak jak wczoraj sie czułam do d... to dzisiaj rozpiera mnie energia,nic mnie boli i postanowiłam zrobić pierwsze pranie dla niuni
        miłego dzionka dziewczyny
        Nasz Kwiatuszek jest z nami od 10.05.2009

        Skomentuj


          biala79,witaj!
          ja miałam podobna sytuacje w kwietniu ubiegłego roku...
          Bardzo chcielismy miec z Mezem Dzidzie,@ spózniała mi sie jakieś 3 tygodnie,robilam testy,jeden po drugim.Bylo ich chyba 4 lub 5.N wszystkich oprocz ostatniego wynik negatywny a na ostatni z nich 2 kreseczki ale ta druga widoczna pod swiatlo,tak jakby to byl cien...
          Poszlam do gina,mialam usg,potwierdzil ciaze.4 tydzien,ale powiedzial tez ze ciaza wyglada na slaba i mikroskopijna...przepisal mi duphaston.Cieszylam sie 5 dni...bo zaczelam mocno krwawic...poszlam natychmiast do gina,zrobili mi badanie krwi(wynik negatywny ciazy) i usg.Powiedzial ze mu przykro...Ciaza byla zbyt slaba...Nie wiem dlaczego tak sie stalo... To jest moja historia zwiazana z brakiem @ i negatywnymi wynikami testów.
          Tobie zycze szczescia
          Pozdrawiam Cie goraco!
          Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

          Skomentuj


            hey dziewuszki.
            ja właśnie wstałam , szykuje się do lekarza.
            napisze później co u mnie buziaczki:*

            Skomentuj


              mamanikosia..jest mi naprawde przykro ze twoja ciaza zakonczyła sie niepowodzeniem..
              mi sie to zdarzyło pierwszy raz,ze @ sie spoznia,wczesniej raczej miałam wzglednie regularne:boli mnie w podbrzuszu z lewej strony,brodawki zrobiły mi sie ciemniejsze i wieksze.na badania jeszcze za wczesnie(usg)moze nie bedzie widac ciazy ,bo jak obliczyłam to dopiero byłby ponad 2 tydzien.

              Skomentuj


                heyka mamuski


                Ja dzis cala nocke nie spalam mialam skurcze albo cos w tym rodzaju przez cala nocke az do 7 rano...ehh byly one najpierw co 20 a pzniej co 40 minut ehehheh....myslam ze juz rodze...a teraz nie wiem czy isc do Gina czy nie....ehhehe
                Nasza corka ALA przyjdzie na swiat juz 08.06.2009


                http://suwaczki.slub-wesele.pl/200902140731.html



                Moje GG:1762227

                Skomentuj

                •    
                     

                  hej
                  jak bedziesz miała skurcze co 10 min i beda regularne ,mozesz jechac na porodówke..powodzenia

                  Skomentuj


                    Witam EJJJ MAMCIE gdzie sie jestescie...????????????

                    u mnie oki

                    milego dnia
                    Nasza Fasoleczka Listopadowa






                    nastepna wizyta:08.05.09

                    Nasz śub:18.10.2008
                    nasze dzidzi:tp.08.11.2009

                    Skomentuj


                      dzien dobry kobietki)) witam sie tylko i uciekam u mnie po 6 rano...a tu trzeba wstawac.. rozalinda tez juz mialam skurcze lekarz mi powiedzial ze jak beda regularne i trwaly jakis okres czasu trzeba natychmiast przyjechac do szpitala...moze chociaz zadzwon do swojego ginka i zapytaj zanim pojedziesz???? u mnie jak cos nie tak dzwonie i on decyduje czy chce mnie zobaczyc...
                      pinkylady i froch dzieki za podpowiedz o tych laktatorach....pomysle nad tym biala widze ze od wczoraj nic sie nie zmienilo:/@ jka nie ma tak nie ma?

                      pozdrawiam do pozniej
                      Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        olcm80
                        @ nie ma w dlaszym ciagu,moge byc ponad 2 tyg w ciazy,ale nie koniecznie,chociaz brodawki mam powiekszone i ciemniejsze,po terminie 2/3 dni
                        to chyba za wczesnie na jakiekolowiek odpowiedzi.test robie w przyszły tyg.
                        pozdrawiam

                        Skomentuj


                          Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                          z tymi szaleństwami to raczej nie wypali bo jakoś spokojnie tu od jakiegoś czasu,a ja walczę dalej z temperaturą u małej a do tego jakieś rozwolnienie doszło,najgorzej że do lekarza mam 20 km bo jak się wyprowadziłam to się nie przepisałam ale nie ma tu do kogo.
                          Jak się dziś nic nie zmieni to będę musiała jutro jechać
                          Bidulka ta Twoja Mała Może lekarza do domu wezwij, nie wiem ile to kosztuje tylko?
                          Ja już po małych zakupkach, brakło najważniejszych rzeczy - pieczywa i papieru toalet.Zaraz zupkę sobie kalafiorową ugotuję i robię porządki w szafkach, trochę poprzestawiam żeby Hance zrobić trochę miejsca.A potem upiekę donuty. Ale zaczęło lac u mnie, a przed chwilą takie słońce było!
                          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                          Skomentuj


                            Jakoś temperatura powoli zaczyna spadać,zobaczymy,zaczeła się bawić.

                            Pogoda w miare nie ma słońca ale bez wiatru i temp.w miare w normie,może być i tak zapowiadali do poniedziałku deszcze.

                            właśnie listonosz przyniósł mi paczuszkę z dresikiem dla Hani,disney z myszką miki,cudeńko tylko gościówa mnie trochę zdenerwowała bo do dresiku miał być telefon zabawka a nie przysłała
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              hej hej ciezarowki

                              przyczlapalam od poloznej, wszystko ok z malym i ze mna tez, wpadlam od razu do gabinetu bo cos sie tam poprzesuwalo i ta mi od reki cisnienie mierzy ale w normie 120/70 a na wszystkich poprzednich wizytach bylo 110/60, i bylam po kawie tak na codzien to ja raczej cisnienie umarlaka mam, ale to chyba dobrze
                              na ostatniej wizycie - 8 dni temu wazylam 72,1 kg a dzisiaj - 71,8 kg - wyssal ze mnie 30 dkg
                              nastepna wizyta za 11 dni - to juz bedzie emocjonujacy kwiecien

                              dziewczyny jak to jest z ta waga dziecka w drugiej ciazy - mowi sie, ze czesto gesto rodza sie ciezsze niz pierwsza dzidzia - boje sie tego jak cholera, bo Vincent to juz byl dla takiego kurdupla jak ja - maxymalny wynik i to z pomoca wyciagany, a mial 3830 i 50 dlugi - czyli nie jakis tam ogromniasty w sumie no nie?
                              jak to u was bylo podwojne - trojne mamusie ?
                              Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                              Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                              Skomentuj


                                oto moje cudeńko
                                Attached Files
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X