Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witajcie ja ostatnoi nie miałam czasu żeby zajrzeć do Was ale dzis już mam prawie wszytko juz poukładane na nowym mieszkanku cisza spokój tego nam brakowało jestem tylko oikropnie zmęczona tym sprzątaniem aż za bardzo za to się wziełam mam nadzieje ze z synkiem nic złego się nie dzieje raz sie uderzyłam nawet w brzuszek wczoraj ale jest ok Pozdrawiam

    Skomentuj

    •    
         

      Dobry wieczór Mamusie!
      ja dzisiaj milo spedzilam dzien Mezus zabral mnie na pycha lody,wieczorem poszlismy do kosciola(ledwo wystalam) i ogolnie taki przyjemny dzien byl dzisiaj...rzadko kiedy mam okazje spedzic niedziele z Mezem....
      Co do badania ginekologicznego to przy kazdej wizycie moj gin mnie bada,robi mi cytologie,sprawdza ph,usg i wazy mnie.
      ja narazie mam wizyty co miesiac a skierowanie na badanie krwi i moczu dostaje co 2 miesiace,chyba dlatego ze zawsze mu narzekam jak ja to sie boje igly...
      Ostatnio na wizycie powiedzialam mojemu ginowi ze jestem prawie pewna ze chce rodzic w szpitalu w ktorym on na codzien pracuje,a on na to ze gdy bede ok 36 tc,to zebysmy z Mezem przyjechali do tego szpitala i on nas oprowadzi,pokaze porodowke,sale poporodowe i ogolnie oddzial,takze jestem bardzo zadowolona z mojego lekarza
      Milego wieczorka Wam zycze!!!
      Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

      Skomentuj


        dziewczynki u Rozalii wszystko dobrze nie pisze bo nadal ma problemy z logowaniem i jest zła bo bardzo by chciala wlaczyc sie do dyskusji
        pozdrawia wszystkie mamuski

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
        BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
        .

        Skomentuj


          mamanikosia super ze masz takiego przyjaznego ginekologa obys tylko trafila na niego jak zacznie sie poród to bedzie wogole ekstra
          mnie zlapal wieczorny dol i pisalam ze swoja psiapsiółka ryczac jak bóbr ach te hormony.....

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
          BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
          .

          Skomentuj


            a ja średnio raz w tygodniu przezywam ostrą kłutnie z moim facecikiem,
            to własnie dzisiaj był ten dzień.
            Uwielbiam naszą małą bijatyke , ja mu dam w twarz , on mnie połaskocze potem sobie podokuczamy ;] .
            No tak mój dzisiejszy dzień też taki sobie w sumie..
            jestem teraz zła i zaraz ide spać bo nie mam co robić ze sobą.

            Skomentuj


              oj jaka tu cisza

              a ja chciałam się pochwalić ze wkoncu coś innego niż skurcze zaczyna się u mnie dziać no chyba najwyższa pora wczoraj zmolestowałam faceta i dziś rano odszedł mi czop ale to tylko tyle jak narazie więc czekam dalej
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                Witam kobietki.Ankasos no to już najwyższa pora rodzić,mnie jak odpadł czop to wieczorem już byłam na porodówce.Ale różnie może być,trzymamy kciuki
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  Nice: no widzisz jak to w zyciu jest - Tobie sie wydaje, ze brzuszek masz za maly a ja sie martwie, ze za duzy. Eh... My kobiety nigdy nie jestesmy zadowolone z tego co mamy (to slowa mojego meza)
                  U Was ladna pogoda? U nas wiosna. Trawe musze kosic w ogrodku a mi sie strasznie nie chce. W ogole to przez te cieple dni zrobilam sie leniwa. Czytalam w innych watkach, ze mamy sprzataja przed swietami, piora dywany, myja okna! Ja nie moge podrosic rak do gory, bo mnie zaraz zaczyna brzuch bolec.
                  Niektore z Was pisaly o swedzeniu nog: w mojej madrej ksiazce o ciazy pisze, ze to normalne. Swedziec moga nie tylko nogi ale i rece, brzuch. Tak ze chyba nie ma sie czym martwic.
                  Koncze te moje wywody, zabieram sie za moja prace magisterska (musze ja napisac do konca sierpnia, zanim nasz Julian sie pojawi na swiecie).
                  Pozdrawiam Wam slonecznie z Aachen, Anna Maria



                  Rosne...
                  14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                  17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                  13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                  16.11.2009 5620 gr, -
                  16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                  19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                  17.06.2010 9250 gr, -
                  06.09.2010 10600 gr, 77cm
                  14.12.2010 11600 gr, 81cm
                  05.05.2011 11900 gr, 83cm
                  20.09.2011 13200 gr, 90cm
                  14.01.2012 14300 gr, 93cm
                  19.07.2012 15500 gr, 98cm



                  Skomentuj


                    Dzień dobry

                    Dziś rzeczywiście pustki ale to już teraz normalne,widzisz jak masz dobrze,ja chciałam swojego zbałamucić ale dzieci nam do wyrka powskakiwały i po fakcie a też już byłam gotowa sobie pomóc

                    Dziś dalej siedzieć nie mogę przez ten hemoroid,co za straszna dolegliwość,nigdy nie zdarzyło mi się mieć tak dużego,chyba że po porodzie

                    Ankasos twój termin był z usg czy wyliczony z kalendarzyka ci lekarz wyliczył?
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                      Dzień dobry


                      Ankasos twój termin był z usg czy wyliczony z kalendarzyka ci lekarz wyliczył?
                      mój termin z wyliczeń i usg się pokrywał. Z wyliczeń lekarza miałam 1 kwietnia a z usg raz wychodził na 1 kwietnia raz na 2 wiec neiwielka róznica a z jednego usg to miałam nawet na 30 marca. Sugerowałam się ostatnimi usg gdzie miałam własnie na 1 i na 2 kwietnia więc najwyższa pora rodzić narazie nic wiecej się nie dzieje, dwa skurcze były dość bolesne po tym a dziś i tak jadę na ktg na 16 wiec chyba poczekam o ile mi wody nie odejdą albo skurcze się nie skrócą tzn czas miedzy nimi
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        a ja mojego wczoraj zmolestowałam ale najpierw żeby się nie przestraszył to mu kazałam wsadzić palca żeby zobaczył jak nisko jest główka dzidzi bo tak to by zaczął conieco i pewnei by się wystraszył jakby dobił do czegos i ja tu już gotowa a ten mi gmera i gmera paluchem więc się pytam co robi a on mi na to że głaszcze Lenke po główce żeby sie nie przestraszyła jak wejdzie śmiałam się chyba z pół godziny z tego
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          Czesc dziewczyny
                          Liliana, Paulienchen 23 - gratulacje !!!
                          ankasos - dla Ciebie rowniez gratulacje , teraz juz na bank ruszyla maszyna
                          Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                          Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                          Skomentuj


                            Hej dziewczyny

                            Ankasos no to trzymam kciuki, mam nadzieję, że wkrótce pokażesz nam tu zdjęcie swojej Lenki.

                            Majorka a ty bierz przykład z ankisos i zapędź chłopa do roboty! Może akurat coś z tego będzie.

                            My ciągle pracujemy z moim mężusiem, ale chyba za wcześnie jeszcze, bo efektów brak niestety....




                            Skomentuj


                              Dziendobry
                              Wielkie gratki dla noworozpakowanej i jej BIG córeczki!!!
                              A my wczoraj bylismy na pierwszym spacerku i było cuuuuudnie.
                              Ja wreszcie nachapałam sie światem zewnętrznym, młody nawdychał świeżego powietrza... Dzis też bysmy poszli, ale uwierzyłam prognozom pogody że ma lać i byc do dupy i sie nie przygotowalismy- tata musi przed wyjściem do pracy ztaszczyc nam wózek na dół. Mieszkamy na 2 pietrze wiec sama nie dalabym z nim rady i jeszcze z gondolka w drugiej rece... Ale na szczescie mamy balkonik, a spacer mozemy odłożyc na potem, jak mezus wróci


                              Skomentuj


                                Hehehe mrufka;-D życie płata figle.. my też o 1 dziecko się nie staraliśmy a o 2 czyli o tą fasolkę, którą mam w brzuszku staraliśmy się aż 2 lata..;-)

                                a jak tam dziewczęta po weekendzie? u mnie w Rzeszowa pogoda była i jest bajeczna:P


                                miłego tygodnia;*

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X