Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    wiem coś o tym moja przyjaciółka już 4 lata się strała i wkońcu im sie udało jest teraz w 8 tc



    Dagmara 15 marzec 2008 godz 19.40 w 32tc ważyła 2390 i 55 cm długa (*)(*)(*)

    Kornelia 13 czerwiec 2009 godz 19.40 ważyła 2720g i 53cm długa

    Skomentuj

    •    
         

      Ukiekam spać. Dobrej nocki wszystkim życzę pa



      Dagmara 15 marzec 2008 godz 19.40 w 32tc ważyła 2390 i 55 cm długa (*)(*)(*)

      Kornelia 13 czerwiec 2009 godz 19.40 ważyła 2720g i 53cm długa

      Skomentuj


        dziewczyny .
        wracając do diabelecke
        to ona pierwsza mnie wyzwała , ale żeczywiście gdybym była mądrzejsza to bym nie pisała że jest[krową] no cóż.
        Troche się uniosłam , ale w sumie teraz jestem z nią na równi ;].
        Nie nie nie... nie chce żeby tak było.
        i cofam tą krowe.
        chociaż mi też nie było miło czytać że jestem gówniarą [ Przepraszam za krowę]

        a cała afera ... nie była o jeden wózek.
        bo przeciesz później napisałam że ok.
        Tylko ... o łóżeczku też było coś nie w takt,
        o tym gdzie dziewczyny mieszkają...

        więc chyba nie chodziło tylko o mój wózek.
        Nie ważne.
        nie chciałam żeby tak wyszło, nie miałam zamiaru nastawiać nikogo negatywnie.
        Przepraszam diabelecke za [krowe.]
        ale więcej nie mam do powiedzenia.

        Skomentuj


          mamusie z sierpnia 2009

          łączmy się )

          Skomentuj


            kobitki ja tez koncze na dzis mam dwa moje seriale do obejrzenia
            dobrej nocki

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
            BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
            .

            Skomentuj


              Hej
              ja mam termin na 10 sierpnia... czekam i czekam i doczekać się nie mogę ))

              Skomentuj


                a jak u was dziewczyny z wyprawką, macie już coś, czy będziecie kupować póżniej?

                Skomentuj

                •    
                     

                  dobranoc kurczaku.

                  Skomentuj


                    Wy juz wszystkie spicie a u mnie dopiero 20:/ zasiadam przed tv do juterka)





                    Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                    Skomentuj


                      Cześć dziewczynki W końcu wróciłam z tego paskudnego miejsca i wiem, że nie wrócę tam z byle skurczem, tylko gdy poród zacznie się na 200%.Masakara!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Były dziewczyny, które zaczęły 43 dydzień
                      W szpitalu remont: na sale porodowe zaadaptowane 2 zwykłe sale- z tego jedna z 2 stanowiskami. Nie ma porodów rodzinnych - bo sale małe.
                      Moja dzidzia leży poprzecznie - ale cc, wtedy gdy poród rozpocznie się sam. Jedna "mądra" położna powiedziała, że skoro to drugi poród to mogę rodzić i pośladki.Mam dużo chodzić, aby synuś się ułożył prawidłowo. Ja chyba wolę, by pozostał jak jest. Nie chce rodzić w prowizorce
                      Do swojego lekarza mam zgłosić się za tydzień.
                      Ogólnie czuje się dobrze. Miewam bóle krzyża i jak na okres.
                      Miłego dnia

                      GRATULACJE DLA ŚWIEŻO UPIECZONYCH MAMUSIEK
                      Last edited by sylwia.b; 26-03-2009, 05:34.
                      Kochany Nikodem 2009.04.07.

                      [/url][/url]

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej mamuski
                        mi sie zdaje ze juz powoli wszystkie sie sypiecie.... mi tak z 2 dni przed porodem Nikola kopala ze nie dalo sie wytrzymac az tu odeszly wody
                        duzo piszecie i caly czas czytam tylko..... pozdrawiamy
                        dolanczam zdjecia mojej kochanej coreczki Nikoli
                        Attached Files
                        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                        Skomentuj


                          Cześć mamuśki
                          Syrwunia śliczne maleństwo

                          Ja już ledwo chodzę. Ostatnio zaczęłam odczuwać niesamowitą więź z moim maluszkiem i doszła do mnie myśl że to już niedługo. Jestem już gotowa i czekam
                          W poniedziałek idę do lekarza i dowiem się co i jak. Chciałabym urodzić po świętach.
                          Mimo codziennych trudności cieszę się każdą chwilą ciąży bo uświadomiłam sobie że być może to już ostatni raz i już nigdy nie poczuję tego kopania w brzuszku.
                          Roksanka 13-02-2005 r.


                          Tymek- 10-05-2009 r.

                          Skomentuj


                            Czesc mamuski
                            Syrwunia - ale krolewna Ci sie trafila i jaka "czekoladka" od razu,
                            Vini byl "bialy" tylko bialka mial zolte jak jakis zwierzak

                            sylwia.b witamy z powrotem
                            a co do tego porodu posladkowego to widze, ze duuuzo jeszcze wody musi uplynac az ciemnogrod sie wykruszy;
                            znam juz jeden przypadek-mojej siostry, to byl tez drugi porod i w jego trakcie powiedzieli, ze bedzie rodzic posladkowo choc byla jeszcze szansa na cc - zadnego wyboru - i to byla klinika i taki stary bufon sie jej trafil co myslal, ze wszystkiemu mozna podolac - no jasne, ze mozna - ale skutki byly takie a nie inne,
                            a wiec jakbym ja uslyszala cos takiego, to bym spieprzala od takiego lekarza / poloznej gdzie pieprz rosnie, noooo.
                            U mnie wczoraj - jak podejrzewalam - dzien byl do dupy, dzis narazie synus zrobil mi najwiekszy prezent - obudzil sie dopiero o 6

                            a ja wczoraj polozylam sie spac po dziewiatej - po pierwsze, ze caly czas mi sie ryczec chcialo i wolalam byc sama, po drugie - myslalam, ze o 3 w nocy znowu bedzie pobudka - a tu taka mila niespodzianka.


                            Matko, jak sie ciesze, ze mam to forum, bo bywaja dni, ze nie mialabym do kogo "geby otworzyc", ani kolezanki, ani rodziny takiej bliskiej przy sobie - czasem tego brak, zeby tak sie odstresowac, zmienic "plyte" na chwile;
                            a teraz mam slaabe dni widac i nic tylko oczy jak u krolika czerwone sie robia i samo leci
                            Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                            Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                            Skomentuj


                              Hej mamuśki

                              Nocka tragedia nie mogłam zbić temperatury,zeszła do 37,8 i ani rusz niżej,wstawała co rusz ,a do tego o 3:28 miałam potworny skurcz,taki jak miałam prawie do parcia,straszne trzymał 15 min.

                              Ja też cały czas myśle że to ostatnia ciąża i jakoś nie mogę w to uwierzyć,że już nigdy nie poczuję kopnięcia ani nie przytule takiej kruszynki od razu po porodzie,te maluszki tak szybko rosną że człowiek nie nadąży się nimi nacieszyć,ale nic straconego jak mi będzie tego naprawde brakować to sobie stukne jeszcze jedno

                              syrwunia śliczniutka ta twoja niunia i do tego ten róż,normalnie aniołek
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Napisane przez grygoranna Pokaż wiadomość
                                Czesc mamuski
                                Syrwunia - ale krolewna Ci sie trafila i jaka "czekoladka" od razu,
                                Vini byl "bialy" tylko bialka mial zolte jak jakis zwierzak

                                sylwia.b witamy z powrotem
                                a co do tego porodu posladkowego to widze, ze duuuzo jeszcze wody musi uplynac az ciemnogrod sie wykruszy;
                                znam juz jeden przypadek-mojej siostry, to byl tez drugi porod i w jego trakcie powiedzieli, ze bedzie rodzic posladkowo choc byla jeszcze szansa na cc - zadnego wyboru - i to byla klinika i taki stary bufon sie jej trafil co myslal, ze wszystkiemu mozna podolac - no jasne, ze mozna - ale skutki byly takie a nie inne,
                                a wiec jakbym ja uslyszala cos takiego, to bym spieprzala od takiego lekarza / poloznej gdzie pieprz rosnie, noooo.
                                U mnie wczoraj - jak podejrzewalam - dzien byl do dupy, dzis narazie synus zrobil mi najwiekszy prezent - obudzil sie dopiero o 6

                                a ja wczoraj polozylam sie spac po dziewiatej - po pierwsze, ze caly czas mi sie ryczec chcialo i wolalam byc sama, po drugie - myslalam, ze o 3 w nocy znowu bedzie pobudka - a tu taka mila niespodzianka.


                                Matko, jak sie ciesze, ze mam to forum, bo bywaja dni, ze nie mialabym do kogo "geby otworzyc", ani kolezanki, ani rodziny takiej bliskiej przy sobie - czasem tego brak, zeby tak sie odstresowac, zmienic "plyte" na chwile;
                                a teraz mam slaabe dni widac i nic tylko oczy jak u krolika czerwone sie robia i samo leci
                                też mam takie dni,że rycze sama nie wiem dla czego,albo wystarczy jedno jego głupie słowo a ja już cały dzień schizy mam,i myśle że to nie tylko hormony
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X