Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mój mały mężczyzna po porannej toalecie

    DSC00227.jpg


    Skomentuj

    •    
         

      a ja dzisiaj cały dzień na kanapie przed tv spedzilam...
      Nie ma co robic w taką pogode...nawet na spacer nie mialam ochoty
      Chyba pójde niedługo wziąć prysznic i wskocze do łóżeczka i znowu przed tv...
      Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

      Skomentuj


        u mnie grzechem by bylo lezec przed tv jak na dworze z 18 stopni)
        Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







        Skomentuj


          napewno napisze a co do gazet to ja czytam M jak mama.
          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

          Skomentuj


            Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
            Mój mały mężczyzna po porannej toalecie

            [ATTACH]712[/ATTACH]
            moja mała właśnie powiedziała że jak jej pani da to ona dzidzie przytuli
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Właśnie wróciłam od lekarza i znowu cała reklamówka leków i kupa kasy w aptece,na antybiotyku się skończyło,na razie nie ma gorączki mam nadzieje ze nocka będzie ok.
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                byłam u gina i mam juz skierowanie do szpitala na zdjęcie szwu z szyjki macicy na 10-go kwietnia i już zostaje w szpitalu - jeszcze 2 tygodnie i wszytko MOŻE już sie wyjaśni

                Skomentuj

                •    
                     

                  Śliczny ten Twój mężczyzna!
                  Mo właśnie padł po wieczornej toalecie, a ja mam ubaw, bo uwielbiam jak on tak śmiesznie stęka i mlaszcze przez sen

                  Jak zdejmą szew to duże prawdopodobieństwo, że długo nie zostaniesz w szpitalu Będziesz już też miała swojąkruszynkę!
                  A Powiedz, jak ten Twój chłop??? Rozmawialiscie po "tamtym nocnym pijanym telefonie"??? Ja troche nie do końca w temacie, bo nie wszystko zdaze poczytac, przy moim krolu, ale pamiętam, że się martwiłaś bidulko.

                  Majorka, lekarze czasem chcą dobrze a jeszcze bardziej szkodzą nie dając antybiotyku. Ale tak jak piszesz- większość to "konowały"
                  Oby teraz było już dobrze z Majeczką, bo się biedna już nacierpiała.
                  Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                  Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                  Skomentuj


                    Sikornik, a powiedz mi dlaczego takie imię wybrałaś???

                    Ja mam śmiszne skojarzenia z nim związane: Moj mąż i teść są myśliwymi. Pojechałam z nimi i z takim Stasiem-pąpką na polowanie. Ja z mężem siedziałam na jednej ambonie, a jakieś 200m dalej tata i Stasiu.
                    Nagle padły strzały z ambony chłopaków, więc odczekaliśmy chwile i poszliśmy w tamtym kierunku. A Stasiu biegnie w naszą strone i krzyczy "zabiliśmy Jonatana". Ja się przeraziłam, że kogoś postrzelili. A okazało się, że zabili jenota
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      Uciekam spać, bo tu i tak cisza, a maluszek pewnie w nocy bedzie mnie budzić.
                      Dobrzanoc Dziewczyny
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        A ja mam test z glukozą w piątek, boję się bo jem dużo słodyczy, dla tych które jeszcze nie miały testu polecam zabrać ze sobą cytrynkę i wcisnąć do glukozy, łatwiej wejdzie, pozdrawiam i witam nową lipcóweczkę, ja teraz jestem na dwóch forach na tym drugim dziewczyny częściej piszą i jest nas dużo, aktualnie kompletujemy zakupy dla dzidzi, zapraszam i pozdrawiam
                        http://forum.dziecko-info.com/showth...69&goto=newpos

                        Skomentuj


                          jak ja na forum to wy idzieta, ale sobie pogadałam

                          teraz mnie coś bierze,kicham i gardło zaczyna,ale szybko zrobiłam syrop z cebuli i może się nic nie rozwinie.Byłam dziś u mojej rodzinnej lekarki,ona niby nie od dzieci bo nie pediatra z Mają muszę do pediatry ale ze już nie przyjmowała to poszłam do mojej i wiecie co ona ma takie podejście do dzieci że aż miło,badała bawiła się z mają i łaskotała że ta bez płaczu dała sobie wszystko zrobić,a tamta mumia to zimna taka że nawet nie zagada i nie dziw że się jej dzieci boją.
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            hey mamusie.
                            nie było mnie cały dzień.
                            ale byłam u dziadków , potem z mamą na zakupach,
                            potem jeszcze po brata i tak zleciał mi cały dzień.
                            u lekarza też byłam , nastałam się godzinę w kolejce do usg,
                            myślałam że nogi mi odpadną.
                            Z dzidziusiem wszystko ok , nie ma żadnych wad , serduszko też ok.
                            Tylko lekarz przyczepił się do łożyska , że albo przebywam w towarzystwie
                            palących , albo sama paliłam na początku, dzidzia jest przez to mniejsza niż
                            powinna... waży kg i 20 g, około 180g za mało.
                            no cóż urodzi mi się najwyżej mała kruszynka ,
                            ale tak to wszystko jest na dobrej drodze,
                            mam leżeć , jeść i nie przebywać w towarzystwie palących:P.
                            i lekarz potwierdził że na pewno dziewczynka, moja córeczka kochana.

                            Skomentuj


                              no to dbaj o siebie)) dzieciaczek jest najwazniejszya co mial racje pan doktor ze ktos u ciebie pali??? u mnie na szczescie nie ma takiego problemu bo wszyscy niepalacy ale jakby cos to zaraz bym pogonila...ja uciekam obiadek robic bede pozniej
                              Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                              Skomentuj


                                wiesz na samym początku ciąży jak nie wiedziałam jeszcze może około miesiąca paliłam, o prócz tego mój chłopak pali ale nie przy mnie ,teraz rzuca.
                                podejrzewają też hypotrofie , ale dokładnie nie wiem co to jest , chodzi o wagę dzidziusia że za mało waży wiekowo w rozwoju ciąży , ale to nic takiego ,muszę się dobrze odżywiać , a dzidziuś jak się urodzi o wadze np 2 700 to wydaje mi się że i tak będzie ok. ważne że jest zdrowiutkie .

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X