Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    No mi sie dzisiaj chociaz przez chwile wszystko chciało- miałam wypucować płytki w kuchni, wymuskać łazienki, ale jak tylko zaczęłam to moj kochany kręgosłup przypomniał sobie że ma boleć jak coś robie, i skonczyło sie na zapale.


    Skomentuj

    •    
         

      Wreszcie napisali mi mejla z telefonem do kuriera ale ile musiałam się naprosić no to czekać będę na tego pańcia Jeszce trzeba zobaczyć ten kojec czy czasem nie ma żadnych uszkodzeń ale na szczęście maż będzie wiec się tym zajmie nigdy żadnych zakupów za pośrednictwem allegro to nie dla mnie ja jestem za nerwowa a w ciąży tym bardziej!!!

      Skomentuj


        hej!! Mój lekarz powiedział że to są jedne z najważniejszych badań i pierwszy raz wykonuje się je między 11 a 14 tygodniem, mają bardzo dużą wykrywalność chorób genetycznych, np. downa, mukowiscydoza. Z tego co wiem to na podstawie badań krwi tez niektóre można wykryć.
        będzie Weronika

        Skomentuj


          Tylko to znalazłam http://www.policja.pl/portal/pol/1/3...isariacie.html
          Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
          Waga 4180 i 58cm


          Skomentuj


            ja miałam zapał do prasowania,to już trzeci dzień się zbieram,ale po powrocie ze sklepu to już mi się nic nie chce,wsunęłam dwa pączusie i poszłabym spać,tylko kto za mnie ziemniaki na obiad przyniesie z piwnicy?
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Hej! Z tym dbaniem o nas to bez przesady, ja chodze panstwow i caly czas przez to cierpie;/ Ostatnio bylam na Usg ale szanowny pan ktory robil mi takie badanie nie mial czasu na rozmowy ze mna bo ludzie czekaja, zdazyl powiedziec mi tylko ze plod jest b.maly i ze po wyniki to do mojego lekarza. Dupek nawet nie chcial mi pokazac ekranu ani zdjec;<Jak zwykle bylam cala wystraszona i zdenerwowana, Na wizyte ide we wtorek wiec wszystko sie okaze, mam nadzieje ze bedzie ok. Jesli znowu zostane potraktowana jak byle kto to ide prywatnie bo tak dluzej sie nie da, bynajmniej w Warszawie. Pozdrawiam i jestem ciekawa czy ktoras z was tez ma jakies ciekawe historie na temat panstwowej sluzby zdrowia??

              Skomentuj


                hej dziewczynki wlasnie ze szkoly wrocilam rozdalam nauczyciela referaty i prace napisalam klasowki i dostalam 5 teraz szukam na allegro stanikow do karmienia bo w sklepie drogo moze cos znajde....
                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                  hej dziewczynki wlasnie ze szkoly wrocilam rozdalam nauczyciela referaty i prace napisalam klasowki i dostalam 5 teraz szukam na allegro stanikow do karmienia bo w sklepie drogo moze cos znajde....
                  gratulacje
                  Ja tez patrzyłam na necie za tymi stanikami, w sklepie kupiłam narazie 1 z canpol baby za 30 cos, a na allegro widzialam nawet po 25


                  Skomentuj


                    Chyba najtańszy stanik do karmienia na allegro:
                    http://www.allegro.pl/item549494819_...ub_czarny.html
                    Beznadziejnie sie one układają, ale za takie porzadne, usztywniane to ponad stówe trzeba wybulić, więc sie raczej nie opłaca
                    Last edited by Nichol; 06-03-2009, 12:49.


                    Skomentuj


                      całkiem nie złe,ja mam jeden na razie a potem kupie drugi,ja dziś wygrałam na aukcji laktator avent za 46 zł,mam nadzieje że będzie dobry.
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja to pujde najpierw do slkepu zobacze jaki rozmiar mam bo u mnie to chyba na specjalne zamowienie bedzie stanik robiony i kupie z jeden a puzniej zobacze na allegro i zamowie sobie
                        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                        Skomentuj


                          Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                          ja to pujde najpierw do slkepu zobacze jaki rozmiar mam bo u mnie to chyba na specjalne zamowienie bedzie stanik robiony
                          Przerabane z tymi rozmiarami
                          Teraz juz piersi sa większe, a po porodzie, jak zacznie sie produkcja mleka to będdą jeszcze większe
                          No i nie wiadomo co z obwodem, bo jak brzuchol sie zmniejszy, to obwód chyba tez. Ja kupiłam w sklepie "na oko", potem dopiero mierzyłam w domu- w obwodzie ciut ciasny narazie, a w miseczkach za duży, ale jeszcze wkładki dojdą... zastrzele sie jak nie bedzie pasował


                          Skomentuj


                            Cholera, siedze przy kompie i wcinam mandarynke. Tak mi cos błysnęło kątem oka, patrze na ściane, a ta cała ubryzgana sokiem (!)
                            tydzień temu malowane


                            Skomentuj


                              Ewylynka Zmień lekarza. Moja Pani ginekolog, opowiadała mi różne ciekawostki przez pół godziny! A na koniec dostałam pakiet startowy dla mam 3 książeczki w których jest opisana ciąża i poród od A do Z. No i oczywiście skierowała na dodatkowe badania, dała prywatne numery lekarzy, aby się z nimi umówić na dokładny dzień.

                              Skomentuj


                                w obwodzie to nie problem bo są do kupienia przedłużki na chawtki i będzie ok,ja jak na razie mam 80 Ca wiem że do D mi urośnie w obwodzie nie powinno się zmienić chyba że za pare miesięcy, ja po ostatnim porodzie zaraz na drugi dzień się ważyłam i straciłam 6 kilo a reszta schodziła powoli na dobrą utrate wagi trzeba poczekać z 3-4 miesiące przy karmieniu piersią.
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X