Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
    Pier...., nie rodze!
    Naczytalam sie na watku dotyczacym czasu trwania porodu, o tym jak dlugo kobitki sie meczyly i normalnie sie rozmyslilam
    Juz mi nie przeszkadza ten wielki brzuchol, bole plecow i calej reszty. Dziekuje bardzo. Wypisuje sie
    Ty Nichol to jak to będzie, z brzuchem do emerytury???
    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

    Skomentuj

    •    
         

      Nichol - juz za późno!!! To wisi nad nami jak wyrok
      Ja się dziś śmiałam w aptece z kumpelką, że mój poród będzie cudny, szybciutki i bezbolesny bo taki zamawialam

      Kochane, lecę do wanny i do łóżeczka... ech! Wspaniały dzień dziś miałam Żeby jutro też taki był...
      Dobranocka
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        No to dobrej nocki Nator. Ja jeszcze posiedzę, czekam na męża i na zaległe maile odpisuję. No i jeszcze dziś lodówkę muszę umyć, bo jutro jedziemy po jedzonko. Lodówa pusta to okazja do umycia, a jutro nakupuję soków, jogurtów i żarcia więc musi być czyściutka i gotowa
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
          Ty Nichol to jak to będzie, z brzuchem do emerytury???
          Ile będzie trzeba
          Własnie załatwiłam z mężem, że bedzie mi siegał po wszystko do najniższych szuflad i ubierał skarpetki dopóki nas smierc nie rozłączy. Jeszcze tylko cos wykombinuje żeby brzuch był ściagany od czasu do czasu, albo zarzucany na plecy i będzie git.
          A tak poważnie, naprawde mam cykora i to coraz wiekszego. Ja to jakoś przeżyje, boje sie tylko o małego, bo ci lekarze z tego co widze to cos za często czekają nie wiadomo na co i narażają maluchy na poważne uszkodzenia. Chyba bym przetrąciła takiego, jakby mojemu skarbkowi coś sie stało


          Skomentuj


            Dobra brzuchatki, toczymy sie do wyra nareszcie.
            Dobranoc


            Skomentuj


              ja to juz bym chciala zeby byl 9 miesiac i chcialabym miec juz to za soba i malenstwo na rekach nie moge sie doczekac zeby przytulic Filipka a porodu to każda sie obawia i nie uwierze jak ktos powie ze wcale sie nie boi kurcze dentyste przechodze bez znieczulenia to moze poród nie bedzie taki zly no i ponoć gdy przytuli sie dziecko to sie wszystko zapomina ehhehe damy rade!!!

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
              BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
              .

              Skomentuj


                Hej dziewczyny dawno mnie nie bylo..co do porodu to tez sie boje a najbardziej to chyba tego ze bede sama w domu jak sie zacznie ..do szpitala daleka droga bo wybralam sobie na przedmiesciach Chicago najlepiej to chyba isc na zwykla wizyte i juz zostac na porod moje dwie kolezanki tak mialy...no ale tak jak mowicie dzidzius wszytsko wynagrodzi oby tylko zdrowy byl to najwazniejsze nie my pierwsze nie ostatnie napewno przezyjemyu mnie jeszcze nie wiadomo czy cesarka czy naturalny porod...zobaczymy jak wszytsko bedzie pod koniec...co do Usg to u mnie na poczatku zrobili mi chyba z 4 razy teraz mialam w 20 tyg nastepne nawet nie wiem kiedy bedzie chyba w 8 miesiacu...jak tam maluszki daja popalic??:P...pozdrawiam
                Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                Skomentuj

                •    
                     

                  oj kurczaczku ja tez bym juz chciala bardzo))jak wszytskie z nas








                  Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                  Skomentuj


                    Pierwsza
                    Zaraz idę na pobranie krwi.Ciekawe czy będą lepsze po łykaniu żelaza O 15 mam wizytę. Wczoraj słuchałam serduszka i było nad pępkiem............. Dzidziuś więc nie leży jeszcze prawidłowo.
                    AAAAAAAAAAAA jestem zadowolona z mikrofali mimo iż z Biedronki ( siostra męża mówi, że to sklep dla biedoty)
                    Kochany Nikodem 2009.04.07.

                    [/url][/url]

                    Skomentuj


                      Druga Dzień dobry kobietki,no ja już ostatnie leki wzięłam i teraz tylko czekać.....Mam nadzieję,że jeszcze przyszły tydzień wytrzymam,bo mam trochę spraw do załatwienia i latania aż do czwartku.A póżniej niech się dzieje co chce
                      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Moje kochanie właśnie mi napisało esa ,że może po nim tego nie widać ale bardzo się denerwuje bo to już tak blisko....A co ja mam powiedzieć???
                        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                        Skomentuj


                          Jestem wściekła zadzwoniłam do sklepu z allegro i powiedziałam ze chcę wyjaśnienia w sprawie kojca bo do dziś nawet nikt mi nic nie odpowiedział a ta babka ze przekaże o 10 dziewczyna ze sklepu żeby się ze mną skontaktował ktoś nie będę wiecznie dzwonić bo dość już straciłam na telefon no normalnie jak niedostane tego łóżeczka ani zwrotu kasy to normalnie chyba się we mnie zagotuje nigdy przenigdy nie zamówię nic z allegro!!!!!! jak by te kojce były dostępne w moim mieście to z pewnością poszla- bym i kupiła a tak musiałam zamawiać przez alegro

                          Skomentuj


                            Trzecia dziś nawet dobrze spałam,pogoda za oknem trochę szara ale mam nadzieje że wyjdzie słonko ,może uda mi się poprasować i zawiesić nowe zasłonki,chciałabym mieć tyle energi co wczoraj,a na razie muszę skiknąć do sklepiku bo dziś na obiadek placuchy ziemniaczane z sosem grzybkowym,miłego dzioneczka dziewczynki i maluszki
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              dzien dobry babeczki

                              druga noc z rzedu nieprzespana na zmiane raz budzila zgaga (jednak to nie od kebaba, bo wczoraj na kolacje jadlam musli z mlekiem), raz siku, pozniej jakis glupi sen, ze mi sie synus pocial po twarzy no a ostateczna pobudka 5.50 - Vini sie wyspal.

                              Niewiem co z ta zgaga, dzisiaj sprobuje wogole nic nie zjesc na kolacje, choc trudno tak, albo poduszek podloze wiecej, a niecierpie, bo na plaskim spie najchetniej eh, madzik - mpotrzebujesz jeszcze troche czasu- cos nabaknelas, chetnie sie wymienie na terminy plissssss
                              Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                              Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                              Skomentuj


                                Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                                Trzecia

                                egzekwo ze mna majorka, nie oddam 3-go tak latwo,
                                mamy ten sam czas, tyle, ze nie napisalam trzecia, wielkie mi halo
                                Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                                Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X