Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ruszam ze szmatka do boju bo zaraz misie odechce tego calego sprzatania i przekladania


    Skomentuj

    •    
         

      TO jest tylko teoretyczna waga, no bo przecież jak zważyć dzieciątko? Znajoma miała urodzić dziecko o wadze 2100 g, a jej córeczka urodziła się 3100g.

      Dzisiaj przywieźli mi pościel dla Małej... Strasznie nakręcają te "duperelki" dla dzieciątka Humorek mi się poprawia tego również Wam życze
      ur. 16.05.2009
      3590 g
      56 cm

      Moje Największe Szczęście





      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

      Skomentuj


        Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
        Uchuchu, no niezly ja to bym go pewnie zastawila pudelkami-duperelnikami jak ja je nazywam. W jednym przybory do szycia, w innym baterie itp, w nastepnym jeszcze jakies inne drobiazgi. Mam takich puszeczek, pudeleczek od zarabania
        mam takie specjalnie pasujące pudełka do tego regału które się wsuwa jak szufladki ale tylko dwa i nazywam je tzw" czarnymi dziurami" jest tam wszystko a reszta zawalona ksiązkami, segregatorami, świeczkami i innymi dupsami no i jedno służy jako barek gdzie stoi alkohol ale muszę tam zrobić jakieś rewolucje bo już się zawaliło trochę tam
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          Ale zapisałyście stronek.....Byłam w urzędzie pracy po pit bo kazali mi przyjść a oni mi mówią,że wysłali pocztą Myślałam,że mnie coś trafi Liczyłam,że oddam jeszcze w piątek rozliczenie w skarbówce a tu teraz muszę czekać aż pan listonosz przyniesie....Biednemu zawsze wiatr w oczy....
          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



          Skomentuj


            wracam po stoczonej bitwie, jej nie pamietam kiedy sie tak upocilam; synus - mimo, ze na gore nioslam polprzytomnego - jak zobaczyl co sie swieci - odzyskal sily, a mialam plan, ze juz go na polspiku poloze do nowego wyrka ale wyszla kiszka, zaraz szafki poszly w ruch (zreszta juz nie raz tam majstrowal, ale nigdy w porze drzemki) i zabawa na calego, wiec po jakichs 15 minutach wzielam krolewicza pod pachy i do "starego" pokoju do lozeczka postawilam w celu wyciszenia , zeszlam na dol - wstawilam pranie, pokrecilam sie, a ten juz w tym czasie zasnal, wiec przenioslam go na duze lozko - tak wygladala pierwsza lekcja;
            nie mam pojecia jak to bedzie dalej, aaale czego ja chcem przeciez to pierwszy dzien
            a oto moj krolewicz w nowym wyrku i kawalki pokoju ( skonczony ale nieozdobiony jeszcze zabawkami ) , taki miszmasz zrobilismy jedna sciana z kawalem kwiatow druga w paski jedna czysta a tej z szafa zapomnialam pstryknac; malusi ten pokoik ale smykowi odpowiada, no a to na podlodze to "miekkie ladowanie" oczywiscie
            Last edited by Anna200610; 19-06-2009, 14:15.
            Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

            Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

            Skomentuj


              Witam wszystkie czerwcowe Mamusie!
              Bedzie nas teraz wiecej

              Pozdrowionka!





              Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

              Skomentuj


                Witam was wszystkie. jestem nową alegrowiczką w 27 t mam termin na 30.05 ale jeszcze nie wiem co będzie bo małe odwraca się tyłkiem przy badaniu, ale mam nadziej że to chłopak bo dziewczynkę już mam, ale najważniejsze żeby było zdrowe, najwyżej chłopaka później dorobimy i przyznam że ta pogoda jest okropna i powoli mnie wykańcza to siedzenie w domu.
                Ja na razie przytyłam 5 kg. tylko że w pierwszym trymestrze najpierw przytyłam 2 kg. a potem w ciągu tygodnia schudłam 3.5kg bo nie mogłam nic włożyć do ust oprócz kilku mandarynek. może dlatego nie mam tak dużo nowych rozstępów tylko te pozostałe z poprzedniej ciąży. Smaruje się tylko oliwką w pierwszej ciąży skutkowało bo miałam tylko kilka rozstępów na brzuchu, które pojawiły się w ostatnim miesiącu bo urodziłam dwa tygodnie po terminie.
                AGATKA 16.04.07r
                Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                W końcu w komplecie
                Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez grygoranna Pokaż wiadomość
                  wracam po stoczonej bitwie, jej nie pamietam kiedy sie tak upocilam; synus - mimo, ze na gore nioslam polprzytomnego - jak zobaczyl co sie swieci - odzyskal sily, a mialam plan, ze juz go na polspiku poloze do nowego wyrka ale wyszla kiszka, zaraz szafki poszly w ruch (zreszta juz nie raz tam majstrowal, ale nigdy w porze drzemki) i zabawa na calego, wiec po jakichs 15 minutach wzielam krolewicza pod pachy i do "starego" pokoju do lozeczka postawilam w celu wyciszenia , zeszlam na dol - wstawilam pranie, pokrecilam sie, a ten juz w tym czasie zasnal, wiec przenioslam go na duze lozko - tak wygladala pierwsza lekcja;
                  nie mam pojecia jak to bedzie dalej, aaale czego ja chcem przeciez to pierwszy dzien
                  a oto moj krolewicz w nowym wyrku i kawalki pokoju ( skonczony ale nieozdobiony jeszcze zabawkami ) , taki miszmasz zrobilismy jedna sciana z kawalem kwiatow druga w paski jedna czysta a tej z szafa zapomnialam pstryknac; malusi ten pokoik ale smykowi odpowiada, no a to na podlodze to "miekkie ladowanie" oczywiscie
                  ale śliczny ten pokoik
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    A my wkońcu przykleiliśmy lustra w łazience i się zastanawiam czy nie dokleić tam jakoś fajnie jeszcze jednego kompletu i chciałam wam zaprezentować nasze torby do szpitala normalnie jak na wakacje hehe ale pół torby zajmują mega podkłady i szlafrok
                    Last edited by ankasos25; 27-06-2012, 19:34.
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      miło że doszła do nas nowa mamusia.
                      mamanikosia na kiedy termin dzidziusia?







                      Last edited by MłodaM.17; 25-02-2009, 14:28.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        fajnie te lusterka wygladaja, ale kafle tez ladne plytkarz sie wkurzy jak mu robote zaslonisz
                        a torebeczki do najmniejszych nie naleza
                        Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                        Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                        Skomentuj


                          Grygoranna super pokoik!!!!!!!!!!!!!!


                          Ja zrobiłam wielką rzecz- przejrzałam rzeczy ( ubranka) po małej. Odwlekałam to jak mogłam................ Nie było łez, tylko smutek...........
                          Kochany Nikodem 2009.04.07.

                          [/url][/url]

                          Skomentuj


                            Napisane przez grygoranna Pokaż wiadomość
                            fajnie te lusterka wygladaja, ale kafle tez ladne plytkarz sie wkurzy jak mu robote zaslonisz
                            dzięki ale to nie kafle to tapeta
                            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                            http://annalena4u.blogspot.com

                            Skomentuj


                              Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
                              Grygoranna super pokoik!!!!!!!!!!!!!!


                              Ja zrobiłam wielką rzecz- przejrzałam rzeczy ( ubranka) po małej. Odwlekałam to jak mogłam................ Nie było łez, tylko smutek...........
                              napewno to musiało być bardzo ciężkie przeżycie ale myślę że ten robaczek który teraz siedzi w brzuszku pomógł
                              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                              http://annalena4u.blogspot.com

                              Skomentuj


                                Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
                                A my wkońcu przykleiliśmy lustra w łazience i się zastanawiam czy nie dokleić tam jakoś fajnie jeszcze jednego kompletu i chciałam wam zaprezentować nasze torby do szpitala normalnie jak na wakacje hehe ale pół torby zajmują mega podkłady i szlafrok
                                Dobrze że dodałaś te zdjęcia bo już myślałam że coś ze mną nie tak.... mam już dużą torbę ale jeszcze brak kosmetyków i innych drobiazgów więc będzie tyle samo

                                Byłam w dwuch aptekach i panie powiedziały mi że powinnam iść do lekarza i nic mi nie dały
                                O dziwo na dworzu nos odpuścił tylko trochę zmarzłam. A w domu znowu zapchany. Chyba puchnie mi w środku
                                Roksanka 13-02-2005 r.


                                Tymek- 10-05-2009 r.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X