Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
    Dziewczyny kiedy w ciągu dnia pojawia się u Was największe zmęczenie? Ja to ok. 12 w południe padam na twarz, mam taki spadek sił, że nawet ledwo siedzę I tak codziennie.
    Teraz robię barszcz biały na obiad To dla męża a ja cieńki rosołek
    No mnie to zwykle kryzys dopada tak koło 16, jak mąż wróci z pracy i usiądziemy sobie przy obiedzie, a potem przy kawce. W ciągu dnia wiecznie sobie szukam jakiegoś zajęcia, cos przekładam, porządkuje, gotuje itd. A jak juz sobie klapne, to dopiero czuje jak mnie to wszystko wypompowało i na dodatek wszystko zaczyna boleć....


    Skomentuj

    •    
         

      U mnie też to zmęczenie tak dopada po południu,już wtedy nic mi sie nie chce...A nieraz tyle rzeczy jeszcze do zrobienia,i często przekładam je na kolejne dni,bo nie daję rady.
      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



      Skomentuj


        Jezu!!!! A co to za bezczelne wtargnięcie!!!!
        Kurde, wiecie ci Nichol ma troche racji! Osobiście uważam że na forum kazdy ma prawo pisac co czuje i uwaza, a"stare mamy" nas atakują i besztają i tylko sie kłócą jak ktoś ma inne zdanie, a do tego jak się coś zrobi nie tak (ja założyłam wątek w złym miejscu)-to robią afere jakby im ktoś dzieci pobił!!!
        Spadówka z naszego forum mamą bez terminu na III/IV.2009
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          Napisane przez froch Pokaż wiadomość
          wariatka z Ciebie i tyle..

          nic tu obraźliwego nie jest wg Ciebie więc git majonez ....Kup se frytki i koniec dyskusji
          ktos sie tu chyba Pani Barbary naogladal hehe
          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



          Skomentuj


            A tak na marginesie to dzień dobry mamunią "MOIM"!!!
            Z tymi humorami to widzicie jak jest... ja ostatnio jak mialam problemy to ciągle zdołowana chodziłam, a teraz jak mi "wstrzymywacze" dali to już skurczy nie ma i humor ciut lepszy...
            Dziewczynki dajcie znać jak po badanich, bo o ile dobrze doczytałam to dziś dzień odwiedzin ginekologa
            A przez te beszczelne posty to zapomniałam co jeszcze chciałam napisaźć i do kogo...
            I kurcze, znów czytanie od początku
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
              A zapomniałam Wam powiedzieć, że jutro idę pierwszy raz do szkoły rodzenia. Trochę się stresuję, pewnie połowy co będą mówić nie zrozumiem ale idę twardo Zawsze cos tam do łba wpadnie, moja siostra nie chodziła i bardzo żałuje, bo to podobno bardzi pomaga. Tutaj w Irlandii Szkoła Rodzenia jest za darmo więc jak najbardziej warto skorzystać Dziś posiedzę wieczorem nad językiem, żeby poruty nie było jak o coś zapytają
              U mnie jak kryzys - to cały dzień i wtedy tylko się kulam z boczku na boczek...
              A co do szkoły rodzenia, to super, ze są za darmo. U nas ponad 400zł kosztują Ja odpuściłam, bo w sumie męża wiecznie nie ma, ja to i tak miałam kontakt z noworodkami a i większość ciąży za mną, a tam podobno nawet o I trymestrze mówią...więc po co?! Mam tą moją znajomą położną i z nią pogadałam o porodzie i męża kumpel (ginekolog) ostatnio wpadł na piwo poklafcić i też poopowiadał. Ale Wam powiem, ze facet, mimo że lekarz inaczej podchodzi do porodu niż kobitki...on o tym opowiada jak o wyciskaniu pryszcza (za przeproszeniem)-że "boli boli i wychodzi"
              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

              Skomentuj


                yoenna u mnie to tak roznie ale przewaznie popoludniu
                tobie to tam tylko pozazdrosci tej irlandi
                Spadówka z naszego forum mamą bez terminu na III/IV.2009[/QUOTE]
                fajnie to nator ujelas
                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                  yoenna u mnie to tak roznie ale przewaznie popoludniu
                  tobie to tam tylko pozazdrosci tej irlandi
                  Spadówka z naszego forum mamą bez terminu na III/IV.2009
                  fajnie to nator ujelas[/QUOTE]

                  No wiesz Syrwunia są plusy i minusy. Szkoła rodzenia, badania wsio za darmo tylko jak to wygląda czasem? Moim lekarzem prowadzącym jest lekarz domowy - ogólny , nie żaden ginekolog. Od 4 mca miałam infekcję, co poszłam do nich do lekarza na badania to mi mówili, że coś się dzieje, zapisywali to w karcie i na tym koniec aż się wkurzyłam i pojechałam prywatnie i co? Infekcję mam, leki dostałam. USG jest 2 razy przez całą ciążę, żadnego badania ginekologicznego ale plusów jest sporo.Np. okazuje się, że tutaj też jest jakby takie "becikowe" płacą 1100 euro rocznie dopóki dziecko nie skończy 5,5 lat.Więc nie jest źle, prócz tego 165 euro miesięcznie, chyba dopóki się uczy. I nie jest to zależne od zarobków, każdy dostaje. Więc nie jest tak źle, są troche za murzynami z medycyną itd...ale jakoś to można pogodzic.
                  Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                  Skomentuj


                    Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                    yoenna u mnie to tak roznie ale przewaznie popoludniu
                    tobie to tam tylko pozazdrosci tej irlandi
                    Spadówka z naszego forum mamą bez terminu na III/IV.2009
                    fajnie to nator ujelas
                    Wiesz, bo wkurzyło mnie gdy na innym wątku napisałam odpowiedz na pytanie co myślę o nacięciu krocza, a one mnie też zaatakowały. Skoro ktoś się pyta "co myślę" to odpowiadam co "JA" myślę! bez sensu jest forum na którym trzeba przytakiwać wszystkim w koło-to niech dziewczyny wezmą się za pisanie artykułów naukowych skoro wszystko wiedzą najlepiej!
                    Poza tym brzydkie jest wciskanie się na inny wątek do kogoś i pisanie nie na temat! Same za to zgłaszają do admina a tu atakują jedną z nas, choć nie czekają na dzidzię w naszych terminach! I brzydko jest denerwować ciężarówkę krótko przed terminem, no nie?!
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      Yoenne, no to tych przepraw z lekarzami nie zazdroszcze, ale fajnie za macie pomoc finansowa na dzieci i tyle rzeczy za free. Tez bym chetnie zapisala sie do szkoly rodzenia, ale za te 400 zl, to kupie cos malemu, a bezplatna jest w takich godzinach, ze musialabym jezdzic bez meza, a to bez sensu
                      Nator a Ty sie kurka nie denerwuj, bo to dzidzi szkodzi- choc przyznam ze tekst niezly ;P
                      Ja narazie uciekam dziewuszki. Pasuje cos upichcic, potem prysznic i po obiadku jedziemy do gina. Nie wiem o ktorej wrocimy bo potem zakupy, ale postaram sie jeszcze zajrzec. Buzki moje brzuchatki waleczne *****


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
                        Yoenne, no to tych przepraw z lekarzami nie zazdroszcze, ale fajnie za macie pomoc finansowa na dzieci i tyle rzeczy za free. Tez bym chetnie zapisala sie do szkoly rodzenia, ale za te 400 zl, to kupie cos malemu, a bezplatna jest w takich godzinach, ze musialabym jezdzic bez meza, a to bez sensu
                        Nator a Ty sie kurka nie denerwuj, bo to dzidzi szkodzi- choc przyznam ze tekst niezly ;P
                        Ja narazie uciekam dziewuszki. Pasuje cos upichcic, potem prysznic i po obiadku jedziemy do gina. Nie wiem o ktorej wrocimy bo potem zakupy, ale postaram sie jeszcze zajrzec. Buzki moje brzuchatki waleczne *****
                        Dawaj znać co lekarz powiedział
                        A ja się nie denerwuję, bo mam je w nosie...he he! A synuś nie potrzebuje więcej negatywnych wrazeń, bo wystarczą ostatnie moje problemy ze zdrówkiem Brzusio najważniejszy!
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          A przypomniało mi się co jeszcze chciałam napisać.
                          Jeśli chodzi o zmniejszanie zdjęć
                          Najłatwiejsz spraw wygląda tak: w Paintcie należy otworzyć zdjęcie. Następnie naduśić razem "Control" i "W" i zmniejszyć obraz w pionie i poziomie np do 50, 30 lub 20%. Ważne aby i w pionie i w poziomie o ten sam procent, bo inaczej się "rozjedzie". Wdusić "enter" i zapisać zdjęcie pod inną nazwą.
                          Jak coś to postaram się jeszcze podpowiedzieć.
                          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                          Skomentuj


                            ja już po wizycie, dostałam skierowanie na badania na moją nieszczesną wątrobę, ogólne jakieś na mocz krew itp, wizyta za tydzień, ale co najwazniejsze to szyjka utrzymana i wytrzymuje dzielnie napierania małej ale gdyby skurcze się częściej pojawiały to pan doktor już mnie wita na oddziale :/ oby nie bo poleżę tam pewnie do terminu no i ciekawa jestem jak wyjda te z watroby. ale ogólnie jest wszystko oki wiec spadam robić obiadek
                            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                            http://annalena4u.blogspot.com

                            Skomentuj


                              Napisane przez maggica13 Pokaż wiadomość
                              Ania76,

                              a skąd wiesz, że mleczko nawilżające Nivea Baby jest od 1 mca?Tam nie jest nic napisane takiego, tylko,że dla noworodków. My kupiliśmy kosmetyki Nivea Baby ( w tym Mleczko Nawilżające ) i Bambino oraz Linomag i Sudocrem. O oliwce też nie bardzo dobrze słyszałam, więc sobie darujemy. A do kąpieli chcemy ten Oliatum kupić. Co o nim sądzicie?
                              Maggica-Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Sprawdziłam jeszcze raz to mleczko nawilżające i faktycznie nic tam nie pisze, że można go używać po ukończeniu przez dziecko pierwszego miesiąca. Pisało tak na płynach do kąpieli Nivea Baby (sprawdziłam, a to mleczko sobie kupiłam , bo jest z dozownikiem i będzie się wygodnie używało).
                              TOMEK-UR.16 KWIETNIA

                              Skomentuj


                                Chodzicie do szkoły rodzenia?
                                TOMEK-UR.16 KWIETNIA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X