Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
    dzięki ale to nie kafle to tapeta
    ale gapa ze mnie, ale to na korzysc tapety ze sie pomylilam
    Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

    Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez grygoranna Pokaż wiadomość
      wracam po stoczonej bitwie, jej nie pamietam kiedy sie tak upocilam; synus - mimo, ze na gore nioslam polprzytomnego - jak zobaczyl co sie swieci
      ...
      taki miszmasz zrobilismy jedna sciana z kawalem kwiatow druga w paski jedna czysta a tej z szafa zapomnialam pstryknac; malusi ten pokoik ale smykowi odpowiada, no a to na podlodze to "miekkie ladowanie" oczywiscie
      Śliczniutko wygląda w swoim pokoiku. I jak tam kolorowo Jejku, za jakiś czas nas wszystkie czekają takie akcje przystosowawcze
      Anka, ale na takich wakacjach to sobie nie wypoczniemy. Raczej to jak obóz odchudzający: opłacony ciężką pracą, potem i łzami (na szczęście radości)
      A ja wróciłam z fotelikiem i zrobiłam już dzisiaj przegląd samochodziku, bo jakoś się zlękłam, ze nie zdąże (irracjonalny strach mnie naszedł, że dziś urodzę-wariatka ze mnie). A teraz pitraszę zupkę i muszę zrobić pozadek w szufladzie z rachunkami.
      Gospi, no z tymi lekami to widzisz sama, ze jest ciężko... W ciąży to nic nie można lub nie powinno się... ech! Nichol ale nie przejmuj się jednostkami-trzy zera w te czy we wte, co to za różnica
      Ja Wam powiem, że jak pracowałam w aptece w szpitalu dziecięcym to mi się ręce trzęsły jak miała odmierzać leki dla noworodków. Zawsze po 3 razy patrzyłam co do ręki biorę, czy waga wytarowana, co w recepcie i ile odważyłam A i tak jeszcze czasem włączał się myślący... Ech, to straszna odpowiedzialność była...
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
        Grygoranna super pokoik!!!!!!!!!!!!!!


        Ja zrobiłam wielką rzecz- przejrzałam rzeczy ( ubranka) po małej. Odwlekałam to jak mogłam................ Nie było łez, tylko smutek...........
        Ciągle podziwiam Twoją wytrwałość siłe... Jesteś niezwykłom kobietą
        A teraz też niezwykłą mamą
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          Tak kochane Malutki bbb pomógł. Gdy kręciła się łezka w oku to dawał kopa w kichy Tylko połowa rzeczy jest w różu.............


          Zjadłam na obiad pieczonego pstrąga( moja mamcia tak nas odżywia) i zapał do pracy gdzieś się ulotnił........
          Rano znowu nie było ciepłej wody. Miałam po południu umyć włosy, ale nie dam rady........ to rozczesywanie......... ech
          Last edited by sylwia.b; 25-02-2009, 15:20.
          Kochany Nikodem 2009.04.07.

          [/url][/url]

          Skomentuj


            Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
            Tak kochane Malutki bbb pomógł. Gdy kręciła się łezka w oku to dawał kopa w kichy Tylko połowa rzeczy jest w różu.............


            Zjadłam na obiad pieczonego pstrąga( moja mamcia tak nas odżywia) i zapał do pracy gdzieś się ulotnił........
            Rano znowu nie było ciepłej wody. Miałam po południu umyć włosy, ale nie dam rady........ to rozczesywanie......... ech
            Sylwia to jakie ty masz te włosy?? tak strasznie długie??
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              witaj mamanikosia w naszym malym gronie
              i kolejny chlopiec czerwcowy bedzie gratuluje
              pozdr

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
              BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
              .

              Skomentuj


                sylwia, dobrze ze sie przełamałaś, wiesz że jesteśmy z Tobą
                Anka no fajne te lustra i przyznam że też bym nie wpadła na to, że te płytki to tapeta.
                Grygoranna, śliczny pokój. Jak dodasz faktycznie pare zabawek a mały Ci w tym pomoże i sam zdecyduje co, gdzie i jak, to wydaje mi sie że szybko sie oswoi z nowym miejscem
                torby do szpitala jeszcze nie spakowałam, ale kosmetyczke tak- jest rozmiarów mini toprby podręcznej (bez podkładów poporodowych), to torba ze szlafrokiem, koszulkami i reszta bedzie mniej wiecej taka jak Twoja anko


                Skomentuj

                •    
                     

                  O, udalo sie. Ten brzuchol na zdjeciu, to mieszkanko mojego Krystiana


                  Skomentuj


                    I pewnie to pytanie padlo juz 10 000 razy, ale jak sie do ciezkiej holewki wstawia zdjecia tak jak wy to robicie pod postami?, bo kombinuje i nic


                    Skomentuj


                      kuchnia i gary mnie porwały

                      nichol jak piszesz odpowiedź pod spodem masz opcje dodatkowe i tam zarządzaj załącznikami, to klikasz i wyskakuje ci okienko gdzie klikasz sobie przeglądaj wybierasz gdzie masz zdjecie np. pulpit czy gdzie tam zapisałaś i po wybraniu zdjecia obok klikasz wyślij i zamykasz to okno a potem już tylko zatwierdź odpowiedź i gotowe
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
                        kuchnia i gary mnie porwały

                        nichol jak piszesz odpowiedź pod spodem masz opcje dodatkowe i tam zarządzaj załącznikami, to klikasz i wyskakuje ci okienko gdzie klikasz sobie przeglądaj wybierasz gdzie masz zdjecie np. pulpit czy gdzie tam zapisałaś i po wybraniu zdjecia obok klikasz wyślij i zamykasz to okno a potem już tylko zatwierdź odpowiedź i gotowe
                        dzieki, posiedzialam, pogrzebalam, poklnelam i jest


                        Skomentuj


                          Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
                          I pewnie to pytanie padlo juz 10 000 razy, ale jak sie do ciezkiej holewki wstawia zdjecia tak jak wy to robicie pod postami?, bo kombinuje i nic
                          Ale Krystiankowi musi się tam słodko mieszkać
                          A ja nie wiem jak dodać zdjęcie tak jak Wy z boku przy nicu???
                          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                          Skomentuj


                            gospi ja mam bardzo często zatoki,przez całą ciążę brałam aż 4 antybiotyki przez to cholerstwo,ja dostałam od mojej lekarki rodzinnej lek bez recepty ziołowy kazała brać jak tylko mnie zaczną pobolewać one udrożniają i można w ciąży brać SINUPRET a na recepte najlepszy bioparocs najbezpieczniejszy w ciąży,torby jeszcze nie spakowałam ale mam nadzieje że zdążę jeszcze golenie zostanie to chyba najgorsze co może być
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              wchodzisz w swój profil w ustawienia a potem edytuj awatar i tam musisz wstawić zdjęcie
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Włosy miałam do pasa. Po śmierci Mai obcięłam za łopatki. Mam grube włosy i kłopot z nimi: żadna spinka ich nie obejmie, a gumka obtoczy np 2 razy i jest luz jeszcze a na 3 raz już sie nie rozciągnieObecnie robię sobie koczek a końcówki ( są cieńsze) przypinam do góry. A że mam włosy proste jak drut z końcówkami na górze wyglądam jak UFO. W marcu chyba zrobię trwałą na te końcówki.



                                Po przejrzeniu milusiej garderoby doszłam do wniosku, że do szpitala muszę kupić dla dzidzi nowe rzeczy
                                Kochany Nikodem 2009.04.07.

                                [/url][/url]

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X