Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    momo83 lekarka przesadza ja miałam USG w 31 t mała też ważyła 1900g a urodziła się 2 dni przed terminem i ważyła 3900 A ja przytyłam 23 kg


    Skomentuj

    •    
         

      Macie może jakieś sposoby na zatoki lub jakiś lek który mogę teraz kupić bez recepty ??? Normalnie zaraz umrę. Głowa mnie tak boli że ledwo siedzę. Nie czuję zapachu , nie mam smaku, nie mogę oddychać i w ogóle jest do dupy
      Wczoraj było trochę lepiej i myślałam że dziś będę nówka sztuka a tu porażka. Niewiem co mogę a młodym paniom z apteki nie do końca wierzę bo już nie raz wcisnęły mi coś co nie było dobre jak się zapoznałam z ulotką. POMOCY !!!!!!!
      Roksanka 13-02-2005 r.


      Tymek- 10-05-2009 r.

      Skomentuj


        Napisane przez grygoranna Pokaż wiadomość
        fajny fotelik fajny i ta baza jest super
        ja licytuje taki http://www.marktplaats.nl/index.php?...tml%3Fxref%3D1, niewiem czy pojdzie ten link
        Poszedł. A tak swoją drogą to ten model podobno jest najbezpieczniejszy. Ja wybrałam taki, bo nowy za normalną kasę. W sumie wózek mam spadkow i i tak fotelika nie dostanę do niego..
        Maggica, to Ty też kolekcjonerka brzunia. Ale patent na ucieczkę z opery dobry Chociaż ja akurat uwielbiam operę i balet, a "upiór w operze" jest jedną z moich ulubionych sztuk...och jak dawno nigdzie nie byłam się odchamić...może teraz też bym uciekła
        Idę się szykować do wyjścia.
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          O matko!!! ile wy postow natrzaskalyscie od wczoraj!!!
          to ja sie najpierw przywitam
          Dzieńdobry
          a teraz wracam do tylu i sprobuje to wszystko nadrobic


          Skomentuj


            Napisane przez gospi Pokaż wiadomość
            Macie może jakieś sposoby na zatoki lub jakiś lek który mogę teraz kupić bez recepty ??? Normalnie zaraz umrę. Głowa mnie tak boli że ledwo siedzę. Nie czuję zapachu , nie mam smaku, nie mogę oddychać i w ogóle jest do dupy
            Wczoraj było trochę lepiej i myślałam że dziś będę nówka sztuka a tu porażka. Niewiem co mogę a młodym paniom z apteki nie do końca wierzę bo już nie raz wcisnęły mi coś co nie było dobre jak się zapoznałam z ulotką. POMOCY !!!!!!!
            No na pewno sól fizjologiczna lub woda morska na rozrzedzenie i zeby łatwiej "smarknąć". Albo możesz kupić sobię maść borną z mentolem lub maść majerankową do smarowania pod noskiem... ale to są takie słabawe metody. No i oczywiście czosnek do nochalka...
            A dobra apteka jest w carrefour - tam mimo, że aś młode laseczki to mają troche pojęcia co i jak.
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              a ja troszkę odpoczęłam i idę walczyć z odkurzaczem

              a jeśli chodzi o zatoki to może jakieś inhalacje z ziółek tylko nie wiem z jakich bo zapomniałam :/
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                No na pewno sól fizjologiczna lub woda morska na rozrzedzenie i zeby łatwiej "smarknąć". Albo możesz kupić sobię maść borną z mentolem lub maść majerankową do smarowania pod noskiem... ale to są takie słabawe metody. No i oczywiście czosnek do nochalka...
                A dobra apteka jest w carrefour - tam mimo, że aś młode laseczki to mają troche pojęcia co i jak.
                Takie metody to chyba nie na mój nos bo robię sobie inchalacje z olbas oil. To są mocne krople i piszą aby używać 1-2 krople ale ja mimo że ostatnio nachlapałam sobie ostro aż mój mąż się dusił i mówił że aż gięsto w pokoju to mój nos w ogóle nie czuł zapachu i też nie pomogło to za bardzo, może na minutę
                Roksanka 13-02-2005 r.


                Tymek- 10-05-2009 r.

                Skomentuj

                •    
                     

                  No przeczytalam i cholipka polowy nie pamietam
                  Yoenne- fajna fota, a to ze troche bokiem to dobrze, gimnastyka przy kompie musi byc, teraz zapodaj jakies w druga strone i mamy komplet cwiczen
                  Co do kosmetykow to ja wczoraj na poprawe humorku kupilam wszystko z nivea, nawet chusteczki nawilzane. Plyn do kapieli i wloskow -2w1, mydelko- w razie W, balsamik zamiast oliwki, bo tez slyszalam ze tamta plami ubranka, i krem na odparzenia- mialam kupic sudokrem, ale najpierw sprawdze ten.
                  Co do terminu to ja mam niby na 28 wdg. miesiaczki, wdg. poprzedniego USG- 21. 03, a po wczorajszej wizycie to uz nie wiem. Od poniedzialku zdarzaja mi sie bolesne skurcze i czasem mam wrazenie ze mlody chce juz wyskoczyc i to w pozycji na Malysza. Myslalam ze wczoraj sie cos dowiem, ale jak juz pisalam- pan doktor mial gorszy dzien ()


                  Skomentuj


                    Hej dziewczynki. Ja spałam jak suseł dzisiaj Sorki za to zdjęcie nieobrócone ale jakos zapomniałam a już było tak późno i nie miałam siły poprawiać.
                    Co do kosmetyków, to ja mam takie zdanie - że na samym poczatku nie będę używała nic prócz wody, mydła Oilatum i Sudocreamu. Nie chcę od razu zmieniac takiemu Maleństwu Ph skóry i wogóle. Mydło Oilatum jest na bazie gliceryny, nie wysusza skóry i pozostawia naturalne Ph skóry dziecka. PO jakiś 2-3 tyg. mam zamiar zacząć używać kosmetyków. Jakie by one nie były delikatne to jednak jest chemia i na początku odpuszczę Maluszkowi.
                    Co do zatok to jest bez recepty Ibuprom Zatoki ale nie wiem czy mogą go brać kobiety w ciąży. Najlepiej zapytać w aptece o coś takiego.
                    Fotelik kupuję Maxi Cosi, bo do Quinny to tylko taki pasuje, ale słyszałam że są dobre i bezpieczne, oczywiście też z adapterem
                    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                    Skomentuj


                      Tez mnie cos zbiera na sprzatanie. W sobote bierzemy sie za przerabianie sypialni wiec moze cos juz przygotuje, poprzekladam (nie meble oczywiscie). Musze wytransportowac rzeczy tatusia do innej szafy, zeby w komodzie zrobic miejsce ksieciu.
                      Znajac zycie wieczorem bede stekac ze mnie kregoslup boli, ale co tam....
                      Co dzien powtarzam sobie ze "od jutra bede lezec i sie obijac"... No to od jutra


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja dla małej mam pół litrową butlę Oilatum soft wiec mam nadzieję ze na długo starczy, poodkurzałam jeden pokój i już mnie plecy bolą jak cholera :/ boże jak urodzę to chyba oszaleję że mi brzuch nie ciąży i mam nadzieje ze uda się zrzucić te kilogramy
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          ibuprom odpada w ciąży
                          Roksanka 13-02-2005 r.


                          Tymek- 10-05-2009 r.

                          Skomentuj


                            Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                            dziewczynki pomozcie mi ja sie juz pogubilam ostatnio nator pisze ze jest w polowie 36 tyg a jest tylko 2 dni przedemna a mi wychodzi ze jestem w 35 tyg i tam pare dni... ostatnia miesiaczke mialam 23.06.08 a termin wychodzi mi na 30 marca( to jest pierwszy dzien 40 tyg czy koniec 40 tyg) ja juz sama nie wiem .... wpisywalam nawet na tych kalkulatorach na necie ale na jednym wychodzi 36 na drugim 33 ia na nastepnym 35 i ja juz nie wiem a teraz sie nie moge doliczyc
                            Według mnie jesteś w ciąży 35 tyg. i 2 dni. Termin masz na 30.03 więc się zgadza. A liczy się ostatni dzień 40 tyg. jako termin porodu. Pamietaj jednak, że to termin orientacyjny, i według USG może on być o 2 tyg. szybciej lub później. Zazwyczaj się szybciej
                            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                            Skomentuj


                              Napisane przez gospi Pokaż wiadomość
                              ibuprom odpada w ciąży
                              Tak też podejrzewałam ale mówię, najlepiej pójść do apteki poprosić o jakis lek na zatoki dla ciężarnej. Farmaceuta na bank będzie wiedział co dać
                              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                              Skomentuj


                                hey dziewczynki.
                                a ja dodałam nowe zdjęcie na galerii, właściwie 4 połączone..
                                ojj chyba brzuszek mi urusł
                                buziaki:*

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X