Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    To ja chyba jakaś zacofana jestem bo wiele razy mieliśmy ochotę tak sobie pójść na pizzę i piwko a mi było głupio że ludzie bedą patrzyć że rodzinka z dzieckiem i piwo piją
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      A ja o dziwo dzisiaj się wyspałam i nawet nie chce mi się z wyrka wstawać Tak fajnie bo u nas chłodno jest i pada w końcu mam czym oddychać! Tulipanek Tobie to faktycznie współczuję

      Skomentuj


        Słuchaj,napewno jakieś stare mohery by szeptały ale przecięż jedno piwko nie zaszkodzi.Nie chodzi o to by się upić tylko kameralnie piwko i np pizza.Też jesteśmy ludżmi ...
        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



        Skomentuj


          Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
          Słuchaj,napewno jakieś stare mohery by szeptały ale przecięż jedno piwko nie zaszkodzi.Nie chodzi o to by się upić tylko kameralnie piwko i np pizza.Też jesteśmy ludżmi ...
          No wiem właśnie a tam gdzie chodzimy na pizze to starych moherów nie ma wiec jak tylko będzie pogoda to się wybierzemy. W sumie jak teraz pomyślałam to nie wiem czemu takie obawy mam. Jakiś dziwak ze mnie

          dziś pogoda straszna nic tylko bym spała, Lena to samo, zje i śpi nawet na spacer mi się nie chce iść więc chyba sobie dziś darujemy bo i tak co chwilę coś kropi.
          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



          http://annalena4u.blogspot.com

          Skomentuj


            już nie mogę się doczekać jak Lenka będzie większa i zmienimy gondolę na spacerówke bo tak to leży i się nudzi a w spacerówce to tak fajnie wszystko może oglądać

            w ogóle to strasznie tu dziś pusto wszystkie ogarnął niedzielny nastrój a mi się tak nic nie chce że nawet obiadu nie gotuję bo musimy zjeść tą sałatkę zeby się nie zepsuła
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
              Witam ,no u nas poranek pochmurny,deszczowy ale w domku gorąco
              Nator mam nadzieję,że spotkamy się wszystkie za rok i chętnie w Toruniu,bo byłam tylko przejazdem a chciałabym zwiedzić...No i dobry pomysł z tym spotkaniem,może Kala da się namówić na spacerek.

              ?
              no my to chyba nawet blisko siebie mieszkamy, ja na Limanowskiego, tzn teraz mieszkamy u moich rodziców w okolicach Łagiewnik, bo wyjechali na urlop zabrali nam starszą córke a my pilnujemy domku , ale tu jest duży ogród wiec jak pogoda dopisze to bedzie fajnie
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Witajcie w piatek byłam na pierwszej szczepionce i szlag mnie trafił bo lekarz powiedział ze przekarmiam Kubusia. Spyał jak go karmie to powiedziałam ze w dzien ssie mi pierś i w nocy ale wieczorem nie mam mleka w cyckach to daje mu 90 sztucznego to nakrzyczał na mnie że żle robie i głupią ze mnie zrobił że ja sobie wmawiam że nie mam tego mleka i ze moge go przekarmiać tak sie zdenerwowałam na niego ze szok i postanowiłam przepisac sie z tej przychodni bo to juz drugi raz m,nie tak wkurzył. jak była u mnie połozna w domu to spytałam czy ja robie jakoś krzywde ze podaje wieczorem butle to kobieta mi powiedziała ze absolutnie że jak nie mam swojego mleka to żebym podawała sztuczne i żebym sie nie denerwowała Moj synek waży 5kg i ma 8 tygodni i ten lekarz powiedział tez ze bardzo dużo przybrał ale tak to powiedział że jakby za dużo a Wy dziewczyny jak myślicie za dużo? Jak się urodzil wazył 3200. Pozdrawiam Pa pa

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość
                  mam pytanko, może głupie
                  a wy jak byłyscie na tym piwku to tak normalnie z dzieciaczkiem w wózku?? Bo ja to mam jakieś obawy tak iść pod parasole np we dwójkę z lenką ze ludzie bedą krzywo patrzyć
                  no co ty ankasos przecież to tylko małe piwo z soczkiem do sałatki, a my byliśmy z wózkiem z nosidłem samochodowym i nikt na nas dziwnie nie patrzył
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    Dobry

                    Madzik, są inne wzory, wogóle pełno jest tych przytulanek na allegro za super ceny. Ja zamawiam króliczka- wczoraj nie moglam sie zdecydowac i wkoncu poszlam spac bo juz mi oczy lecialy.

                    http://www.allegro.pl/item685930060_...aczka_lew.html

                    U nas w nocy byla taka burza, ze jak w koncu zaczelo walic piorunami po ziemi, to az czulam jak blok sie trzesie. Masakra
                    A do tego straszna ulewa i oczywiscie dach mi przeciekl nad kuchnia tak, ze rano cala podloga plywala a dopiero bylo naprawiane


                    Skomentuj


                      dzięki dziewczyny
                      My zaraz zjemy obiad i idziemy na spacer bo dzisiaj chłodniej jest. Ledwo żyje, głowa mi pęka
                      Miłego dnia:*
                      Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                      Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        A ja mam dzisiaj takiego doła że żyć mi się odechciewa!!! Mam ochotę spakować się i jechać gdzieś odpocząć na kilka dni Pokłóciłam się z wszystkimi na około i mam już dość!!! To albo ze mną jest coś nie tak albo z każdym po kolei... Gdybym tak jeszcze miała do kogo jechać, eh...

                        Skomentuj


                          Cześć mamuśki.

                          Co tam u was??? Na forum pusto. pewnie wszystkie odpoczywacie. Ja też dziś zamierzam się trochę pobyczyć.

                          Ebo witamy w naszym gronie. dodaję Cię do naszej listy.

                          Szamana_____________synek Beniamin__________ 3 października
                          Elo1232____________________________________ 4 października
                          Kiljan______________________________________ 4 października
                          Malinka4____________________________________4 października
                          Zina20______________synek Kajetan___________ 4 października
                          Indra83______________synek Staś_____________ 8 października
                          Ebo _______________synek Cyprianek__________ 11 października
                          Kola492____________________________________ 12 października
                          Mopa______________________________________ 12 października
                          Justawas___________________________________ 12 października
                          Anulkapi_____________synek Kubuś_____________ 12 października
                          Angelikaanna_________synek__________________ 15 października
                          Kiniak7_____________córeczka_________________16 października
                          Katinkaw____________________________________18 października
                          Milenka82___________________________________ 18 października
                          AsiulaW78___________________________________ 18 października
                          Milkadz______________córeczka_________________20 października
                          Asia166______________synek___________________22 października
                          Aniulaaaa____________________________________22 października
                          Kamim_______________synek Mikołaj_____________23 października
                          Aamka_______________synek Kubuś_____________24 października
                          Madzialena81________synek Nikoś_______________25 października
                          Fusia______________córeczka Rózia_____________27 października
                          Kasiulina____________synek Oskarek_____________30 października





                          Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                          Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                          Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                          Skomentuj


                            witamy ebo

                            ja dziś wstałam jak wyciągnięta krowie z tyłka , boli mnie każdy mięsień, choć nic szczególnego wczoraj nie robiłam
                            3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

                            Skomentuj


                              Ewylynka głowa do góry! Takie nastroje tak samo szybko mijają jak szybko przychodzą! Odpocznij sobie, obejrzyj jakiś fajny film odrazu humorek Ci się poprawi!!! Pozdrowienia:*
                              Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                              Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                              Skomentuj


                                Napisane przez indra83 Pokaż wiadomość
                                tuliXpanek- bardzo współczuję, że tak się męczysz, uściski dla Ciebie i dla dzidziusia

                                U mnie dziś pada i brzydko jest, ale wcale nie chłodniej
                                Zawiozłam męża o 4 na ryby i jak wróciłam nie mogłam zasnąć, ale jakoś się udało. Tylko teraz jakaś taka rozbita jestem.
                                Ale za to jaka dobra żona ze mnie, tylko kto to doceni?
                                Miłego dnia dziewczyny
                                Mi by się niechciało wstawać, żeby męża na ryby zawieść. Dobra z Ciebie żona Mąż napewno to docenia tylko tego nie okazuje! Tacy Ci faceci już są! Pozdrawiam cieplutko:*
                                Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                                Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X