Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    przepraszam dziewczyny, że tak się wtrące do Was
    Jamirka z jakiej części Gdańska jesteś?

    Skomentuj

    •    
         

      Carin - woooooolno....

      Gordiana - aj dasz rade ja mam lekkie rozstepy na posladkach i strasznie mnie wkurzaja,wlasnie kobietki , czym mozna je rozjasnic ? znacie jakis dobry krem? uzywam Ziajki , ale juz cos nie pomaga....

      Skomentuj


        To co umawiamy się na jutro na pogaduchy i kawusię??
        mi najbardziej pasuje pomiedzy 8 a 11:30. Wtedy nie robię nic kompletnie. To jest mój czas że lena jest w miarę grzeczna, sama się bawi lub śpi i wtedy mogę siedzieć non stop. No bo po 5 to nie bedę Was zrywać z łóżek
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          z ogromną chęcia ale ja jutro jade o 7 rano do mamy a na 11 mam do lekarza z mała tam gdzie rodziłam wiec chyba nici z kawusi ale w sobote jestem i na pewno z rana możemy wypić nawet postaram sie na 8 wygrzebać z wyrka

          już nie pamiętam która pytała kiedys po ile był basen wiec wstawiam link

          http://www.allegro.pl/item685261450_...r_pokrywa.html

          na prawdę warto
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Wklejam zdjęcie zniesmaczonej minki podczas jazdy samochodem ( trochę temu zrobione, żebyscie nie myślały ze dziecko w taki upał w czapce trzymam )
            i nasze przygotowania do wyjścia na pocztę na którą nie doszłyśmy, tu jeszcze była spokojna
            Last edited by ankasos25; 27-06-2012, 19:35.
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              hej dziewczyny ledwo zyje i modle sie zeby to jednak nie byly kolki bo Mati placze i placze i marudzi nawet noszenie na raczkach spanie z zmama w lozku nie pomaga nie wiem co mu jest jak mu do jutra nie przejdzie to pojade do lekarza jedyne co mu pomaga to smoczek ktory mu ciagle trzeba przytrzymywac bo mu wypada:/
              co do chrztu to ja wstawilam zdjecie wiec mamuszka mozesz zobaczyc chyba na poprzedniej stronie jaki gajerek bedzie mial my tez ne jestesmy zapisani do zadnej parafii i slubu nie mamy ale kasiadz nam nie robil zadnych problemow jedyne co powiedzial to zebysmy sie ochajtali i ze to sytuacja wyjatkowa i da nam nawet jutro bez tych nauk itd ide bo mi glowa peknie jeszcze mam doriana dzisiaj:/
              Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







              Skomentuj


                Jeanny GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                troszkę spóźnione, ale chłopcy dokazują co nieco więc nie mam czasu nawet usiąść przy komputerze
                co do rozstępów to się nie znam, ale słyszałam, że to zależy od skóry, jeżeli ma się silne skłonności to żaden krem nie pomoże, nawet jak się będziesz smarować od początku ciąży, ale sama nie sprawdzałam, więc nie wiem...ja mam tylko parę i się nimi nie przejmuję i tak nieżle przy bliżniakach i potężnym brzuchu jaki miałam .


                Skomentuj

                •    
                     

                  u mnie też żar leje się z nieba już trzy razy byłam pod prysznicem, wiatrak chodzi na najwyższych obrotach i ledwo wyrabia. Mam nadzieję, że do soboty się ochłodzi bo jedziemy 200km do babci Sebastiana na imieniny. Jak będzie tak dalej gorąco to wcale nie będę wysiadała z samochodu.
                  A moje maleństwo jest nadal bardzo ruchliwe, chyba mu wcale nie przeszkadza ten upał. Ostatnio upodobał sobie kopanie mamusi po żebrach. Mogę na palcach policzyc momenty kiedy się nie rusza.

                  Następną ciążę planuję na zimę, a teraz znowu pod prysznic...
                  Kajetan - 17 październik 2009; 4300g, 57 cm!!!!!









                  Skomentuj


                    Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                    A ja o dziwo słyszałam coś innego, żeby głównie kupować żywe kolory bo tylko takie dziecko zauważa
                    a ja się uczyłam (studiuje pedagogike), że dziecko powinno otaczać się w bladych kolorach ponieważ intensywne obciążają jego wzrok niedokońca jeszcze ukształtowany.
                    Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                    Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                    Skomentuj


                      Ja też mam laktator ręczny, ale myślałam o kupnie elektrycznego czy jak on się tam nazywa...
                      Aha i zaczęłam pić herbatkę na laktację HIPP natal. Z tego co czytałam na internecie to ma bardzo pozytywne opinie. Zobaczymy . A tak nawiasem mówiąc orientujecie się czy takie herbatki można pić już w ciąży, bo ostatnio wypiłam 2x, a na następny dzień mały mało ruchawy był... Alez drugiej strony dziś wypiłam i jest ok...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez jeanny88 Pokaż wiadomość
                        Carin - woooooolno....

                        Gordiana - aj dasz rade ja mam lekkie rozstepy na posladkach i strasznie mnie wkurzaja,wlasnie kobietki , czym mozna je rozjasnic ? znacie jakis dobry krem? uzywam Ziajki , ale juz cos nie pomaga....
                        Bardzo, bardzo dobry jest CEPAN. Około 20zł w aptece.

                        Skomentuj


                          Napisane przez tuliXpanek Pokaż wiadomość
                          a ja się uczyłam (studiuje pedagogike), że dziecko powinno otaczać się w bladych kolorach ponieważ intensywne obciążają jego wzrok niedokońca jeszcze ukształtowany.
                          Hmm... To jakieś dziwne dla mnie że każdy inaczej mówi No dobrze to może faktycznie wam zaufam a nie będę słuchać jakiś przypadkowych ludzików

                          Skomentuj


                            Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                            Ja też mam laktator ręczny, ale myślałam o kupnie elektrycznego czy jak on się tam nazywa...
                            Aha i zaczęłam pić herbatkę na laktację HIPP natal. Z tego co czytałam na internecie to ma bardzo pozytywne opinie. Zobaczymy . A tak nawiasem mówiąc orientujecie się czy takie herbatki można pić już w ciąży, bo ostatnio wypiłam 2x, a na następny dzień mały mało ruchawy był... Alez drugiej strony dziś wypiłam i jest ok...
                            Ja to chyba pić nawet nie będę musiała Moje cycki nie dość że są wielgachne to i jeszcze cały czas sączy się coś z nich, czasami mnie to wkurza bo muszę wszystkie piżamki prać codziennie

                            Skomentuj


                              Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                              Ja też mam laktator ręczny, ale myślałam o kupnie elektrycznego czy jak on się tam nazywa...
                              Ja sie tez intensywnie zastanawialam nad elektrycznym, ale doszlam do wniosku, ze reczny musi mi wystarczyc. Wychodze z zalozenia, ze bede karmic piersia i laktator bedzie mi sluzyl do odciagania, gdybysmy gdzies jechali, albo jakbym sie wybrala gdzies do kina, a mezulo bedzie siedzial z Julia w domu



                              Rosne...
                              14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                              17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                              13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                              16.11.2009 5620 gr, -
                              16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                              19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                              17.06.2010 9250 gr, -
                              06.09.2010 10600 gr, 77cm
                              14.12.2010 11600 gr, 81cm
                              05.05.2011 11900 gr, 83cm
                              20.09.2011 13200 gr, 90cm
                              14.01.2012 14300 gr, 93cm
                              19.07.2012 15500 gr, 98cm



                              Skomentuj


                                Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                                Ja to chyba pić nawet nie będę musiała Moje cycki nie dość że są wielgachne to i jeszcze cały czas sączy się coś z nich, czasami mnie to wkurza bo muszę wszystkie piżamki prać codziennie
                                Z moich też już leci, ale wiesz... Przezorny zawsze ubezpieczony.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X