Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    No cóż.... U mnie nie wesoło. Chyba przechodzę ten sam etap co jeanny przed porodem. Nic mi się nie chce, wszystko mnie wkurza i ciągle chce mi się płakać Oby w moim przypadku zakończenie tych smuteczków też było tak optymistyczne...

    Skomentuj

    •    
         

      hej Mamusie,
      ja dzisiaj praktycznie spałam tylko 2 godziny. Teraz plątam się po domu po cichutku żeby męża nie obudzić. Głowa mnie boli, jest mi duszno i zasnąć nie mogę
      Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





      Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

      Skomentuj


        Napisane przez nichol Pokaż wiadomość
        No i okazalo sie ze w Norwegii Krystian to najpopularniejsze imie po jakimstam krolu i spoko, teraz jak ktos bedzie pytal czy dalismy je malemu po babci (mojej tesciowej :/) to mam wytlumaczenie. W koncu Krystiano zostal poczety albo dzien przed naszym zeszlorocznym wyjazdem, albo juz w Norwegii. Tak czy siak byl tam z nami juz w brzucholu moj maly krol
        hehe mamy podobnie z imieniem na co ja oczywiście wczesniej nie wpadłam tylko moja siostra bo wybraliśmy Lena ale tak bo nam się podobało a lena pochodzi z greckiego a w zeszłym roku w grecji zrobiłam test no i moja siostra pomyślała ze specjalnie tak wybraliśmy żeby to uczcic a my nawet tego tak nie powiązaliśmy
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          Spóźnione ale szczere życzonka dla Michasia i Krystianka :*

          A tak w ogóle to witam wszystkie, u nas dziś brzydka pogoda, chmury, deszcz ale przynajmniej się ochłodziło bo te upały wykańczają
          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



          http://annalena4u.blogspot.com

          Skomentuj


            Nator no to w przyszłym roku (jesli dotrwamy na tym forum) napewno się zjawimy!!!!!! A co!!!!!! jak zapraszasz, o my na to jak na lato, co nie dziewczyny?????

            A co do przytulanki to ja tez zamawiam nichol dzięki za znalezienie Jednak forum to skarbnica pomysłów hehe

            Majorka chwal sie przepisem na tą sałatkę, może robisz inną niż ja.

            A my dzisiaj mamy zaproszonko do teściów na obiadek. Będzie zlot rodzinny

            papa




            Skomentuj


              Właśnie też tak pomyślałam ze jak przetrwamy tu ze sobą rok to można zorganizować niezłe kinder party dzieci już będą biegające, myślę że może być wesoło

              ja wczoraj narobiłam sałatki i wyszło mi tak dużo ze albo kogoś zaprosimy albo będziemy jeść ją tydzień ale taka mnie ochota przyszła na sałatkę z selera że szok, jeszcze dobrze nie była wymieszana a my już jedliśmy
              Last edited by ankasos25; 19-07-2009, 09:04.
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                Hej Laseczki,

                jak tam u Was? ja mimo chorobowego cały czas do pracy chodzę i powiem Wam uczciwie, że mam straszne wyrzuty sumienia, jestem potwornie zmęczona.

                Carin dzięki za listę, mi się trochę przesunął termin na 6 listopada, bo przypomniałam sobie w końcu kiedy miałam ostatnią miesiączkę. Znalazłam datę przy pomocy szczepień kota

                pozdrowionka
                Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



                Skomentuj

                •    
                     

                  tuliXpanek- bardzo współczuję, że tak się męczysz, uściski dla Ciebie i dla dzidziusia

                  U mnie dziś pada i brzydko jest, ale wcale nie chłodniej
                  Zawiozłam męża o 4 na ryby i jak wróciłam nie mogłam zasnąć, ale jakoś się udało. Tylko teraz jakaś taka rozbita jestem.
                  Ale za to jaka dobra żona ze mnie, tylko kto to doceni?
                  Miłego dnia dziewczyny
                  Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                  Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                  Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                  http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                  Skomentuj


                    Kurczaczku ja sobie tam zaglądałam i wystaje mi nitka, szwy w środku nei rozpuszczone i też mam jakieś zgrubienie ale myślę że to są supełki od nitek albo tak się zrosło, ale jak nam szwy powypadają to wszytsko wróci do normy, moja siostra miała tak samo, nawet małego paluszka nie mogła włożyć i jak szwy puściły do się poluzowało Fifi ma wypasiony bujaczek, mój to obciach w porównaniu z Twoim
                    Mamonikosia super że kropelki pomagają i że maleństwo już się tak nie męczy.
                    Lecę bo mi żabka płacze.

                    Skomentuj


                      fajnalalka - dasz rade, smuteczki odejda jak urodzisz malenstwo

                      mnie strasznie piersi bola, mam nabrzmiale, nie wiem jak sobie pomoc ...

                      karmie mala , ale nie najada sie i konieczna jest butelka...

                      ogolnie dajemy rade, juz sie goje, coraz mniej krwawie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Jeanny przystawiaj małą jak najczęściej i wyrzuć butelkę bo mała bedzie pila z butelki a Ty co wtedy zrobisz z mlekiem?


                        Skomentuj


                          Witam ,no u nas poranek pochmurny,deszczowy ale w domku gorąco
                          Nator mam nadzieję,że spotkamy się wszystkie za rok i chętnie w Toruniu,bo byłam tylko przejazdem a chciałabym zwiedzić...No i dobry pomysł z tym spotkaniem,może Kala da się namówić na spacerek.

                          Jak wgram oprogramowanie do zdjęć z aparatu to wstawię fotki.A te przytulanki są super,ciekawe czy są jakieś inne wzory i kolory?
                          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                          Skomentuj


                            od poczatku chcialam karmic butelka..
                            w szpitalu karmilam piersia , co mnie i mala doprowadzalo do frustracji bo nie mam prawie mleka, co nawet polozna powiedziala... i musze dokarmiac ... damy rade , najwazniejsze ze mala nie jest glodna

                            Skomentuj


                              mam pytanko, może głupie
                              a wy jak byłyscie na tym piwku to tak normalnie z dzieciaczkiem w wózku?? Bo ja to mam jakieś obawy tak iść pod parasole np we dwójkę z lenką ze ludzie bedą krzywo patrzyć
                              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                              http://annalena4u.blogspot.com

                              Skomentuj


                                tak ,normalnie z dzieciaczkiem w wózkuZresztą zobacz ..
                                Attached Files
                                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X