Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    012.jpg

    030.jpg
    Nikulek i MY
    Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

    Skomentuj

    •    
         

      Carin - dziekuje

      tu macie nowe foto :



      malutka ciagle tylko spi i je napatrzec sie na nia nie mozemy...

      taki slodki cukiereczek... oj warto bylo

      a jak u Was kobietki ?

      Skomentuj


        http://www.myimg.de/?img=d353df420799738.jpg

        o

        Skomentuj


          A u nas czas mija bardzo przyjemnie, kubuś ładnie się bawi i zasypia kiedy sie zmeczy, ale od około tygodnia ma problem z funkconowaniem po godzinie 17-stej...masakra, no jak wejdzie w pore marudzenia to nie potrafi usnąć , dziś położyłam go o 19 a zwykle kładłam go miedzy 20 a 21 tyle że ciężko nam wytrwać do tej pory teraz. Sama nie wiem co sie dzieje i bardzo mnie to meczy, zreszta w ciągu dnia kiedy chce spac obracam go na boczek,daję smoka i zasypia bez wiekszego problemu, a wieczorem uspokaja sie tylko na rekach...od początku starałam sie nie przyzwyczajać małego do noszenia a teraz sama nie wiem co robic, uspokajam go na rączkach i odkładam, ale wyje wtedy jak opętany, a na ból brzucha to nie wygląda...
          pomocy!


          Skomentuj


            Jeanny miło przeczytać u Ciebie tyle miłych i optymistycznych słów - nie to co przed porodem.
            Odpoczniesz sobie x regóły Maleństwo dużo śpi i budzi sie praktycznie tylko na jedzenie. Pewnie zdażają się wyjątki, moja Córcia też taka była, a ja wypoczęłam po porodzie

            Skomentuj


              a ja szału zaraz dostanę usypiam to moje dziecko już półtorej godziny !!! już niby śpi i za chwile sie buzi !!! chyba przez tą duchote, ale cierpliwość zaczyna mi sie kończyć!!! u nas już po burzy , może sie chłodniej zrobi
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                Ja jestem zadowolona z tych tabletek,nie mam jakis skutków ubocznych no i nie przytyłamChłopaki niedługo jadą do kina,póżniej idą do babci więc mamy trochę czasu z mężem dla siebie.Wybieramy się do Manufaktury-takie wielkie centrum handlowo-rozrywkowe,może pstrykniemy parę zdjęć to jutro wstawię.Miłego popołudnia
                a my też dzisiaj byliśmy w manufakturze na malutkim piwku z soczkiem
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  Szamana - super wyglądasz i bardzo mi się podoba kolor ścian w pokoju

                  Ja prawie nic nie mam, ale do końca sierpnia chcę wszystko kupić. Te podkłady na łóżko i duża ilość tych mniejszych to ważna rzecz, moja kumpela mówiła, że na początku, to aż jej się lało po nogach
                  Czytałam, że porodu, to dobrze mieć stary luźny t-shirt, który można potem od razu wyrzucić, bo i tak będzie brudny i do niczego
                  Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                  Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                  Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                  http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                  Skomentuj


                    No hejka kobitki no nie mogłam się naczytać tyle tego i czasu mi brakuje więc krótko strych posprzątany gotowy do remątu tatko dziś wrócił więc jutro sie dogadam kiedy zaczyna.
                    WSZYSTKIEGO NAJ Z OKAZJI KOŃCA $ MIECHA

                    u nas cała noc burze trzaskały że hej i lało do rana,jutro jade do mamci wiec mnie nie będzie a teraz ide robić sałatke jarzynową bo mi się zachciało nara potem zajrzę
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Witam sie ponownie!
                      Pogadalam z mezkiem oko w oko humorek mi sie poprawil
                      Eeeh, dobrze z ta technika mamy!
                      No i okazalo sie ze w Norwegii Krystian to najpopularniejsze imie po jakimstam krolu i spoko, teraz jak ktos bedzie pytal czy dalismy je malemu po babci (mojej tesciowej :/) to mam wytlumaczenie. W koncu Krystiano zostal poczety albo dzien przed naszym zeszlorocznym wyjazdem, albo juz w Norwegii. Tak czy siak byl tam z nami juz w brzucholu moj maly krol

                      U nas tez w nocy bedzie chyba masakryczna burza. Juz sie cos zanos,i no i zapowiadali. A obie z siostra jakie jestesmy stare (ona ma 16), tak boimy sie jak dzieci.
                      Spadam, zamowie ta pprzytulanke bo wczesniej nie zdazylam i uciekam do synucha.
                      Dobranocka


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Kala my najpierw byliśmy pospacerować po "Pietrynie" ,posiedzieliśmy w ogródku przy zimnym piwku a póżniej do Manufy .Weszliśmy na moment do Reala a mały w płacz,nie wiem,może się przestraszył tych megafonów,więc jak szybko weszliśmy tak szybko wyszliśmy.Dobrze ,że zdążyliśmy wrócić przed tą burzą,mały padł ze zmęczenia...
                        Zmieniliśmy mu smoka w butelce na trzy dziurki bo przy dwóch biedak się tylko męczył przy jedzeniu(nawet i 20 min).A teraz zjada w ciągu 3 min
                        Jutro postaram się wstawić zdjęcia.Życzę dobrej nocki
                        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                        Skomentuj


                          U nas już tez po burzy, ale nadal duszno w domu. A jak okna pootwieram, to zaraz tek krwiopijcze bestie wlecą
                          Nichol, no popatrz jak fajnie znalazłaś. A Majorka z tą sałatką to przegiecie: narobiłaś mi smaka! A ja ani warzywek nie mam ani zapału do robienia Lenistwo mnie przez te upały dopado takie, że az śmierdzi leniem na odległość
                          Kala i Madzik -to sie mozecie kiedys spotkac razem napiwko!
                          Ja czekam, az Gospi wróci (o ile wróci) to też moze kiedyś da sie poznac oko w oko.
                          A co do naszego zlotu, to temat przycichł, a ja ponawiam zaproszenie do Torunia! Nocleg i wyzywienie zapewniam!

                          Dobranocka Kochane
                          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                          Skomentuj


                            Witam Was

                            Mam termin na 11 października i wiemy,że będzie to chłopak Cyprianek

                            Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy)
                            Cyprianek 02.10.2009 55cm 3255g






                            Skomentuj


                              Natalka też tuli pieluszkę. Pomyślałam też o jakiejś maskotce, ale jak poczytałam o nagłej śmierci łóżeczkowej, to z tego zrezygnowałam i nawet przestraszyłam się tego tulenia pieluchy. Mój mąż mnie uspokaja, że nie ma co przesadzać, a pieluszką nic Mała nie powinna sobie zrobić.
                              Natalka jak je mleko modyfikowane - to ok. 120-130 ml i mniej wiecej co 3 godz., ale jak zje ok. 19-20 to wytrzymuje do 2-3, więc to trochę dłuższa przerwa. I czasem zdarza jej się trochę dłuższa przerwa w środku dnia. W sumie wychodzi ok. 6 posiłków. Staram się, żeby przynajmniej co drugie karmienie było z piersi. Jak uda mi się trochę mleka w międzyczasie ściągnąć (właśnie w tej długiej przerwie nocnej) i jest trochę mniej niż 120 ml, to tylko uzupełniam modyfikowanym tyle, ile brakuje. W sumie to tego modyfikowanego idzie nam mało. Chyba dopiero przez te 3 miesiące kupiliśmy z 4 czy 5 opakowań.
                              Przez to gorąco dziś Mała mi ciągle zasypiała. Oczywiście znów mnie to martwiło (bo może odwodniona), ale mam nadzieję, że wszytsko będzie dobrze.
                              A jak Wasze dzieciaczki trzymają się w taki upał?

                              Skomentuj


                                co do zaproszenia to może jak mała trochę podrośnie to skożystam z chęcią a może do rodzinki sie wybiore to sie spotkamy
                                a co do biednej krulicy to tylko to mi się udało znależć
                                http://zapytaj.com.pl/Category/010,0...zo_opieki.html

                                na pewno usuń martwe króliki i skontaktój sie z weterynazem możesz przeciez zadzwonić i sie zapytac co i jak.

                                sałatka mi się udała az mężuś dokładkę jadł jutro do mamci wezmę trochę az się za nimi stęskniłam a niebyło ich tylko tydzień ach jakas bardzo rodzinna jestem i rozczulam się nad wszystkim,

                                spadam spaju bo mężek na ryby o 3 rano leci( o ile burzy nie bedzie)więc choć trochę musi sie wyspac

                                pa buziolki w nochalki
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X