Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pinka jak piszesz jakąś wiadomość to na dole masz ikonkę ZARZĄDZAJ ZAŁĄCZNIKAMI i tam dodajesz fotkę ale musi mieć mały rozmiar żeby weszła, klikasz PrZEGLĄDAJ i potem jak zaznaczysz zsjęcie to kliknij jeszcze WYŚLIJ potem zamykasz to okno i normalnie zatwierdzasz odpowiedź. spróbuj
    1.03.2009 9:55 FILIPEK

    Skomentuj

    •    
         

      ani8a te ostatnie zdjecie najladniejsze(ty z Fifim)
      no niezle tam u wa teraz uwiezieni w domku jestescie...
      Pinka tam pod tekstem jest zarzadzaj załącznikami wchodzisz w to wybierasz przegladaj wybierasz zdjecie i wyslij i zatwirdz odpowiedz i jest foto
      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



      Skomentuj


        hehe ania bylas pierwsza
        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



        Skomentuj


          no ale chyba Ty umiesz lepiej tłumaczyć
          Sylwka a co chcesz robić po studiach? uczyć w szkole?
          1.03.2009 9:55 FILIPEK

          Skomentuj


            a u nas po paskudnych chmurkach wyszlo slonko to bedziemy sie szykowaly na spacerek zaraz tata wraca to zniesie nam wozek
            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



            Skomentuj


              Hej dziewczyny. Od 3 dni podaje mojej Zuzi mleko modyfikowane, ale nie wiem co powinnam dawać jej dodatkowo do picia i jak często. Czasami przystawiam ją jeszcze do piersi ale myślę, że w takie upały powinnam ją czymś dopajać.
              Z góry dziękuję za poradę.
              Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
              http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
              http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

              Skomentuj


                Hej dziewczyny. Od 3 dni podaje mojej Zuzi mleko modyfikowane, ale nie wiem co powinnam dawać jej dodatkowo do picia i jak często. Czasami przystawiam ją jeszcze do piersi ale myślę, że w takie upały powinnam ją czymś dopajać.
                Z góry dziękuję za poradę.
                Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
                http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
                http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

                Skomentuj

                •    
                     

                  na modyfikowanym dopajac koniecznie!!!
                  ja daje jedną herbatke ok. 120 ml obecnie koperkową pije johnny
                  oraz dopajam wodą źródlaną z niska zawartoscia sodu w temp. pokojowej
                  ilosć? intuicyjnie

                  aha! jak nie bedzie Toja dzidzia pić samej wody dosładzaj glukozą
                  mój pije samą

                  powodzenia

                  Skomentuj


                    martaula tak powinnaś dawać malutkiej coś do picia, przy mleku mod. trzeba a w upały tymbardziej nie ma powiedziane jak często dopajać dzidzię ja mojemu synkowi daję glukozę lub herbatki z 6 razy dziennie ale to zależy od twojej dzidźki, możesz jej np. przed karmieniem dać popić 100ml albo po jedzonku dowolnie
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      chyba mi sie udalo
                      Attached Files
                      Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        o ijeszcze dwa wiecej jest na nk
                        Attached Files
                        Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                        Skomentuj


                          Pinka synalek jaki elegant
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            Was nie ma, Filip śpi, obiad przygotowany co ja mam robić chyba posprzątam w komodach.... i zmyję podłogę....
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              Szamana_____________synek Beniamin__________ 3 października
                              Elo1232____________________________________ 4 października
                              Kiljan______________________________________ 4 października
                              Malinka4____________________________________4 października
                              Zina20______________synek Kajetan___________ 4 października
                              Indra83______________synek Staś_____________ 8 października
                              Kola492____________________________________ 12 października
                              Mopa______________________________________ 12 października
                              Justawas___________________________________ 12 października
                              Anulkapi_____________synek Kubuś_____________ 12 października
                              Angelikaanna_________synek__________________ 15 października
                              Kiniak7_____________córeczka_________________16 października
                              Katinkaw____________________________________18 października
                              Milenka82___________________________________ 18 października
                              AsiulaW78___________________________________ 18 października
                              Milkadz______________córeczka_________________20 października
                              Asia166______________synek___________________22 października
                              Aniulaaaa____________________________________22 października
                              Kamim_______________synek Mikołaj_____________23 października
                              Aamka_______________synek Kubuś_____________24 października
                              Madzialena81________synek Nikoś_______________25 października
                              Fusia______________córeczka Rózia_____________27 października
                              Kasiulina____________synek Oskarek_____________30 października

                              Kajetan świetne imię, jak czytałaś od początku nasz wątek to pewnie zauważyłaś, że ja miałam tez tak nazwać mojego synka, ale ostatecznie zmieniliśmy imię na Kubuś. Mieliśmy małe obawy co do tego imienia, że dziecko będzie miało przykrości w szkole czy przedszkolu z powodu zdrobnienia Kajtek. Wystarczy, że nasz maluch będzie miał lekko mówiąc przechlapane z powodu nazwiska
                              Last edited by anulkapi; 16-07-2009, 16:59.





                              Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                              Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                              Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                              Skomentuj


                                Hejka, u mnie w nocy i deszcz i burze były.
                                Mąż został dziś w domu i jutro też będzie w ramach rozrywki i porządków domowych.Dopiero teraz mam chwilkę by odsapnąć.
                                Z moich piersi nic nie wylatuje, nie bolą i nie twardnieją. Choć ostatnio zauważyłam,że brodawki zaczynają się robić wrażliwsze na dotyk, nawet materiału.




                                i Bartek :-)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X