Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    tylko że na allegro nie proponują wszystkich rozmiarów.
    będzie Weronika

    Skomentuj

    •    
         

      Właśnie byłam u lekarza, i na całe szczęście moje wyniki są ok Jeny jak się cieszę! Omijam patologię ciąży szerokim łukiem więc jestem happy że póki co tam nie trafię, nie to żeby było źle, tylko wiadomo jak to w szpitalu Żeby to uczcić kupiłam sobie dwa duże ptysie hihi Aha jeszcze po drodze weszłam do ciucholandu i kupiłam małej różowy kombinezon na zimę taki z welurku, śliczny i nie zniszczony, w dodatku gruby i na większy rozmiar od 3 do 6 mcy za jedyne 5 zł polskich. Chciałam jeszcze się przejść ale co chwilę pada, przestaje, świeci słońce i za 30 min znowu pada...

      Skomentuj


        ja tak ogólnie czuję się dobrze, tylko tak jakoś słabo. Kiedyś miałam więcej siły teraz tak szybko się męczę.

        ach i ta uporczywa, kosmiczna zgaga!!! towarzyszy mi na każdym kroku, o każdej porze dnia i nocy.
        Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



        Skomentuj


          Hey dziewczyny! Co myślicie o tym zestawie:
          http://www.allegro.pl/item681820877_...ia_okazja.html
          Opłaca się? Czy lepirj taki zwykły kupić, np:
          http://www.allegro.pl/item677308025_...rewelacja.html
          A sterylizator kupujecie do butelki? On jest bardzo potrzebny? Nie wystarczy jej umyć i wyparzyć na przykład... Ja to w ogóle nie orientuje się w tych sprzętach... Podgrzewacz tez kupić?
          Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


          Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

          Skomentuj


            Hejo hej

            Wpadłam wkleić wam foty, a co!!!!!

            Świeżutkie, przed chwilą zrobione Nie mogłam się zdecydować, więc wklejam trzy podobne hehe

            U nas kolejny sukces!!! Julka wypiła prawie pełną butelkę mleczka!!!!!!!! Jestem szczęśliwa hip hip hurrra!!!!!!
            Attached Files




            Skomentuj


              Dziewczyny oszczędzajcie się, bo potem nie będzie okazji.....
              Co do porodu z mężem to ja też pozostawiłam jemu decyzję i bardzo chciał być przy mnie, ale niestety nie było to możliwe, ale powiem wam że samo to, że był ze mną na sali zanim mnie przewieźli na operacyjną i potem po cesarce, sprawiło, że patrzy na mnie inaczej. Nie jest to jednak uczucie negatywne, tylko podziw, dla nas kobiet, że musimy takie rzeczy przechodzić, żeby urodzić dzieci, do dzisiaj często słyszę jaki jest ze mnie dumny i nie pozwala mi nic robić poza opieką nad dziećmi(i nawet w tym pomaga)i gotowaniem obiadów. Ale wydaje mi się, że to wynika też z tego, że jesteśmy razem od 9 lat a żyjemy razem 6 lat i pewne rzeczy są już normalne, np. kupowanie mi podpasek kiedy byłam w szpitalu itp.., myślę, że 7 lat temu nie odważyła bym się go o to poprosić, a teraz to normalne.
              A tak przy okazji dzisiaj była pierwsza bezsenna noc.......zgodnie z zaleceniem przestawiam chłopców na spanie w nocy, bez mleczka.... nie było tragicznie, ale niewyspana jestem strasznie i jeszcze rano łapanie siuśków do kubeczków niby proste u chłopców, ale jak tu zmusić dziecko do samego sikania nie powiem zabawne było jak na zmianę czatowaliśmy pod siusiakiem z kubeczkiem


              Skomentuj


                Znalazłam taki podgrzewacz z funkcją sterylizatora, to może bym go wzięła i jakiś zwykły odciągacz do pokarmu... A w czym można przechowywać mleko w zamrażarce, w butelce? Podgrzewać można w mikrofalówce czy to niedobrze, bo tam fale różne itd... Ja to już zgłupiałam...
                Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  Bagnes - no no no , zaczynaja sie bezsenne noce nie no, napewno bedzie dobrze , dasz rade

                  ja mam na jutro termin i cisza... co mam zrobic by wywolac to dziecko na swiat....

                  Skomentuj


                    Napisane przez agatka1987 Pokaż wiadomość
                    Hey dziewczyny! Co myślicie o tym zestawie:
                    http://www.allegro.pl/item681820877_...ia_okazja.html
                    Opłaca się? Czy lepirj taki zwykły kupić, np:
                    http://www.allegro.pl/item677308025_...rewelacja.html
                    A sterylizator kupujecie do butelki? On jest bardzo potrzebny? Nie wystarczy jej umyć i wyparzyć na przykład... Ja to w ogóle nie orientuje się w tych sprzętach... Podgrzewacz tez kupić?
                    Ja nie kupuje sterylizatora... bo wg mnie to nie ma sensu jak ma się wodę i garnek. Wystarczy dokładnie umyć i wyparzyć.
                    Mnie położna odradziła kupno podgrzewacza, jak mam mikrofalówkę... u teściów też jest. A tu podgrzanie mleka zajmuje max 20sek i czasem jest za gorące... wiem, bo nie raz musiałam studzić jak chciałam nakarmić mojego podopiecznego.
                    Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                    25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                    06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                    27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                    Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                    14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                    15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                    18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                    Skomentuj


                      Napisane przez agatka1987 Pokaż wiadomość
                      Hey dziewczyny! Co myślicie o tym zestawie:
                      http://www.allegro.pl/item681820877_...ia_okazja.html
                      Opłaca się? Czy lepirj taki zwykły kupić, np:
                      http://www.allegro.pl/item677308025_...rewelacja.html
                      A sterylizator kupujecie do butelki? On jest bardzo potrzebny? Nie wystarczy jej umyć i wyparzyć na przykład... Ja to w ogóle nie orientuje się w tych sprzętach... Podgrzewacz tez kupić?
                      Ja w sumie też się na tym nie znam Ale chciałabym kupić TT, jak wszystko już mam z tej serii to chyba dokończę, chyba że jakaś koleżanka doradzi nam że te tańsze bardziej się opłaca Ja dodatkowo chcę kupić też podgrzewacz, ale chyba obędę się bez sterylizatora, szczerze mówiąc wydam się głupia ale nawet nie wiem jak go użyć

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez agatka1987 Pokaż wiadomość
                        Znalazłam taki podgrzewacz z funkcją sterylizatora, to może bym go wzięła i jakiś zwykły odciągacz do pokarmu... A w czym można przechowywać mleko w zamrażarce, w butelce? Podgrzewać można w mikrofalówce czy to niedobrze, bo tam fale różne itd... Ja to już zgłupiałam...
                        Za krótko się podgrzewa, by mleko zostało napromieniowane...
                        Nie przejmuj się ja też już zgłupiałam. Niby ma się te listy co kupić, ale najczęściej są one podane dla ludzi którzy spią na górze kasy
                        Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                        25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                        06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                        27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                        Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                        14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                        15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                        18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                        Skomentuj


                          Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                          Ja w sumie też się na tym nie znam Ale chciałabym kupić TT, jak wszystko już mam z tej serii to chyba dokończę, chyba że jakaś koleżanka doradzi nam że te tańsze bardziej się opłaca Ja dodatkowo chcę kupić też podgrzewacz, ale chyba obędę się bez sterylizatora, szczerze mówiąc wydam się głupia ale nawet nie wiem jak go użyć
                          Najlepszym sterylizatorem jest gorąca woda... tak moja mama i teściowa mi mówią... bo nic za Ciebie lepiej nie umyje niż Twoje własne ręce
                          Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                          25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                          06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                          27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                          Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                          14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                          15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                          18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                          Skomentuj


                            No ale powie mi może któraś co dokładnie trzeba robić z tym sterylizatorem?? Bo to że trzeba butelki dokładnie wymyć i wyparzyć to, to ja wiem

                            Skomentuj


                              aniulaaaaaaa moja niunia też uwielbia mój pęcherz - choć mnie to przyjemności wogóle nie sprawia, szczególnie jak mi się siusiu chce
                              anulkapi ładnie to ujęłaś [HTML]większość z nas gdyby mogła to napewno zostawiałaby go w domu na czas zakupów[/HTML] uśmiechnęłam się do siebie
                              Ja też spodnie ciążowe z wygody zaczęłam nosić, bo mój brzuch dość szybko się uwypuklił. Biodra może były ok bo wchodziłam w spodnie sprzed ciąży tylko uciskały w brzuch, więc po co mam "ściskać" moje maleństwo
                              Dziś idę do szkoły rodzenia. Ma być o objawach porodu, kiedy do szpitala się wybrać i z czym. To ostanie mnie najbardziej interesuje, bo kompletnie nie wiem co ze sobą zabrać.
                              A Wy już chodzicie???? Coś tam gadałyście orientacyjnie, ale żądna się nie chwali.






                              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...kiniak;page:-1
                              http://mamaczytata.pl/pokaz/8500/dusiek

                              Skomentuj


                                Jeanny ja bym z molestowała mojego faceta i pół dnia biegała po schodach w tą i z powrotem Może by pomogło hihi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X