Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Majorka, a u mnie w ciagu dnia Kacper śpi zwykle 3-4 razy po 30min, raz moze godzinke. A jak nie śpi to ja mu czytam, śpiewam, kręcimy się na boczki, spacerujemy...
    W sumie on na macie też polezy nawet ponad godzinę, ale mi go tak zal, ze sam...
    A ja i tak czasem musze go zostawić, bo bym brudem zrosła i umarła z głodu umarła
    a dzis w sumie tez latałam po wyprzedazach...ale ja to wszędzie z nim...
    Może dlatego, że nie mam go z kim zostawić?

    A bluzeczka już wszyta i sladu nie ma! A co kasy oszczędziła to moje! Ale tak szczerze, to w zyciu bym za nia nie dała takiej kasy jak przed przeceną. Uwazam, że te ceny to jakies chore są i tylko warto okazji szukać i po przecenach latać. Już nie pamiętam kiedy kupłam coś "pełnowartościowego"

    No dobra, lece spać, bo synus pewnie znów w nocy bedzie sie budził, ech... taki nasz los...
    Do jutra Kochane
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      no ja już po kąpieli wypluskana wygolona i świetnie się czuję,teraz mężęk poszedł zaraz idę plecki myć,szkoda tylko ze w telewizji nic nie ma oprócz CSI kryminalne zagadki NY na AXN i gotowe na wszystko ale to już oglądałam

      a tu cisza
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        A ja sie zasiedzialam na necie. Rana bede nieprzytomna.
        Misiulka, maz mial ponad 39 stopni goraczki i marudzil mi caly czas. A Michasia jest taka malutka i nawet nie chce myslec jak by cierpiala.

        Uciekam spac. Tak to jest gdy maz wyszedl do pracy, dziecko spi a mama ma chwile tylko dla siebie
        ur. 16.05.2009
        3590 g
        56 cm

        Moje Największe Szczęście





        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

        Skomentuj


          hej mamcie
          dzis powrócil maly terrorysta co ja go do kosza to on po 15 min w ryk a na raczkach moze spac i spac...
          olcm tylko 100 zjada to nie duzo w porównaniu do filipka on od tyg zjada 120 sztucznego a mojego 120 plus jeszcze co w cycach zostanie to jeszcze do konca wyciągnie i nieraz starcza mu to na 3 h a niekiedy je co 2 jutro bedzie wazony i az sie boje ze za duzo przybral ale jedzonka mu nie odmówie a co do herbatek to podaje raz dziennie i od razu 100 wypija a dostaje godz po jedzeniu
          kupke robi raz dziennie a jak nawali to az pampers przemieka i ubranka brudne a wlasnie czym zapieracie osran.. ciuszki bo jak wrzuce normalnie do prania z jego proszkiem to sie nie odpieraja wiec zaczelam szorowac w rekach a potem do pralki troche lepiej ale i tak lekko zolte zostają
          witamin nie podaje bo tu nie przepisuja a witamine k dostal zaraz po urodzeniu w zastrzyku i tyle
          mamanikosia ja tez zamowilam te kropelki i czekam jak na szpilkach na przesyłke a z tą kupką to nie wiem o pomaranczowej nie slyszalam
          ciemieniuchy narazie nie mamy...
          a i od wczoraj spimy w salonie na dole bo mialam dosyc biegania po schodach w nocy bo butelki laktator itp. czlowiek ledwo przytomny to moze wykopyrtnąć sie a teraz mam wszystko pod nosem
          my tez jak maly spi to normalnie funkcjonujemy nawet odkurzam i mu to nie przeszkadza ..

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
          BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
          .

          Skomentuj


            ja od czasu do czasu też poleżę pobawię sie i pogadam i książeczke przeczytam ale na dobranoc ale gdy ma się trójke to chce się za wszelką cenę wykożystać każda wolną chwilę dla siebie mój mąż może nie gotuje i nie sprzata ale umie bawić się z dziećmi zawsze jak Marek był mały to on jak wracał z pracy od razu siadał na dywanie i bawili się dinozaurami teraz gra w piłkę albo z Majka gazetki czyta w tym jest dobry i za to go chwale jest najlepszym tatą jakiego mogły mieć moje dzieci nawet nie boi się zostac z Hanią na pare godzin
            dobrej nocki kochane spadam spajku
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Napisane przez Paulinchen23 Pokaż wiadomość
              Anakos ja też znajduje czas dla siebie tylko wieczorem nie jesteś sama zaraz kąpu i lulu chociaż starszy synek zasnął o 17 na godzinke i dalej walczy hmm...ale zaraz wroci tatuś to się nim zajmie
              dobranoc
              Ale to nie ja pisałam o braku czasu

              ja mam go mnóstwo co widać bo ciągle tu przebywam
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                Hejka! My też sobie tak organizujemy czas by na wszystko starczyło ...Kacper jest czasami taki marudny ,że tylko najlepiej na rączkach by chciał a tu trzeba posprzątać,ugotować,poprasować no i jeszcze zająć się starszymi chłopakami.Ja też odpoczywam dopiero jak pójdą spać,zresztą Majorka wie jak to jest przy takiej trójeczce
                Pogoda u nas taka jakaś nijaka,mgła i tylko 19 stopni,może póżniej się wypogodzi...
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  A nam dziś w nocy zdechła ciężarna rybka aż mi łezka popłynęła bo już się z nimi wszystkimi związałam, za to małe szaleją i rosną
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    chciałam się z wami przywitać babeczki bo ja właśnie się szykuję do pracy, Filipka mężek właśnie odwiózł do babulki a ja siedzę i kombinuje jak tu się ubrać
                    miłego dnia wam życzę kochane! i słonecznego
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      aNIA 2288POWODZENIA W PRACY!!!
                      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hejka

                        Aniapowodzenia w pracy

                        Ankasosjestem z tobą mi też dziś zdechła kolejna
                        Madzikmasz racje przy trójce kupa roboty a to picie a to jeść przebież i jeszcze porozganiaj jak się kłucadlatego moja Haniula umie sama zasypiac bo jak mama nie ma czasu a ona stękoli to tak stękoli aż zaśnie i już się nauczyła
                        Pogoda u nas śliczna już jest 26 stopni a co będzie potem uf uf mam nadzieje że się woda w basenie nagrzeje
                        Dobra lece robic sniadanie bo ferajna głodna
                        do potem
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Anulkapi - spokojnie, nie martw się na zapas. Poczekaj, co powie lekarz. Nie ma co się niepotrzebnie stresować. na pewno będzie ok
                          No dziś ruszam w końcu na zakupy. Zobaczymy, co uda mi się kupić ciekawego.
                          Miłego dnia życzę
                          Mateuszek 07.09.2005
                          Jaś 08.10.2009


                          Skomentuj


                            Hej Dziewczyny.

                            Dzięki Katinkaw, ale i tak się martwię, musze jakoś wytrzymać do poniedziałku. Zobaczymy co powie lekarz.
                            Ja całymi dniami siedzę w domu, ta pogoda mnie wykańcza. Jestem cały czas zmęczona i strasznie napuchnięta, przez co czuję się gruba.
                            Do tego wszystkiego mój synek mało się rusza, pewnie ten upał też daje mu w kość.
                            A co tam u was??????
                            Last edited by anulkapi; 17-07-2009, 09:06.





                            Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                            Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                            Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                            Skomentuj


                              Witam
                              Wczoraj byliśmy na drugim szczepieniu. Mały waży 6kg i ma 64cm ( waga urodzeniowa 2770 i 54) Z racji choroby należy mu się darmowa szczepionka przeciw pneumokokom ( płatna 300zł) i wczoraj też ją dostał
                              Na jutro zaplanowaliśmy grilla, ale w cholere coś pogoda się psujeA ja w pocie czoła kosiłam i wyrywałam chwasty Ech.....................
                              Kochany Nikodem 2009.04.07.

                              [/url][/url]

                              Skomentuj


                                Cześć Dziewczynki. Mój mały coś dzisiaj nerwowe spał budził się co dwie godziny było gorąco ale nie wiem czy to dlatego. Czy Wy macie otwarte okna w nocy?
                                Ankasos pamiętam , że gdy miałam rybki też ciągle płakałam jak mi jakaś zdechła. Aż pewnego dnia obudziłam się a tam całe akwarium w jakiejś lepkiej mazi i wszystkie rybki płasko. Wyryczałam i skończyłam z akwarium bo ile można ...
                                Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                                Waga 4180 i 58cm


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X