Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent na chrzciny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • truskawka91
    replied
    Odp: Pomysły na prezent na chrzest

    Ja idę niedługo na chrzciny córki mojego brata i mam zamiar kupić jej ubranka. Wychodzę z założenia że ubranek nigdy dość. Ostatnio trafiłam na wirtualna przymierzalnię ubranek dla dzieci na http://przymierzanko.pl/ubranka/producer/8 i przymierzyłam kilka ubranek na wirtualnego manekina. Udało mi się stworzyć dwa ładne zestawy na zimę i chyba je kupię w sklepie. Muszę tylko w końcu wybrać się na zakupy

    Leave a comment:

  •    
       

  • Anis81
    replied
    Odp: za dużo słodyczy

    chodzi o to aby mały nie kiwnął się z chrupaskiem,

    Leave a comment:


  • mikaa997
    replied
    Odp: za dużo słodyczy

    Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
    Jak już dobrze sama siedziała, aby się nie zakrztusiła, no i musisz zobaczyć chrupki bo niektóre strasznie się do podniebienia przyklejały, więc chrupek i popijać na bieżąco
    oj to jeszcze się wstrzymam. Synuś niby siedzi ale jeszcze się kiwa jak pijany zając :P

    Leave a comment:


  • mikaa997
    replied
    Odp: za dużo słodyczy

    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
    moje dzieci chyba około 9 mies tak zaczeła
    A co do chipsów ja sama nie jadam nie kupuję i dlatego jak dzieci zobaczą to najeść się nie mogą Tak samo nie kupowałam petitków lubisiów raz kupiłam i jak sama spróbowałam przecież to sam cukier i to niby na śniadanie dla dziecka zdrowe reklamują Tak samo jogurty Wolę jogurt naturalny z owocem czy dżemem ( tak podaję też z dżemem z żurawiny) wymięszać i takie nawyki dzieciom wprowadzić od małego
    Po ciąży jak właśnie chciałam spalić trochę kalorii i ograniczyć spożywaną "chemię" to też przerzuciłam się na jogurty naturalne z owocami i otrębami. Nie kupuję już reklamowanych jogurtów tylko sama sobie wszystko mieszam. Czytając skład tych kupnych można się przewrócić ;p

    Leave a comment:


  • Anis81
    replied
    Odp: za dużo słodyczy

    Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
    A od kiedy podawałaś dziecku takie chrupki kukurydziane?
    Jak już dobrze sama siedziała, aby się nie zakrztusiła, no i musisz zobaczyć chrupki bo niektóre strasznie się do podniebienia przyklejały, więc chrupek i popijać na bieżąco

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: za dużo słodyczy

    moje dzieci chyba około 9 mies tak zaczeła
    A co do chipsów ja sama nie jadam nie kupuję i dlatego jak dzieci zobaczą to najeść się nie mogą Tak samo nie kupowałam petitków lubisiów raz kupiłam i jak sama spróbowałam przecież to sam cukier i to niby na śniadanie dla dziecka zdrowe reklamują Tak samo jogurty Wolę jogurt naturalny z owocem czy dżemem ( tak podaję też z dżemem z żurawiny) wymięszać i takie nawyki dzieciom wprowadzić od małego

    Leave a comment:


  • mikaa997
    replied
    Odp: za dużo słodyczy

    A od kiedy podawałaś dziecku takie chrupki kukurydziane?

    Leave a comment:

  •    
       

  • Anis81
    replied
    Odp: za dużo słodyczy

    U nas chipsów jeszcze nie jadła w przeciwieństwie do naszego psa który je uwielbia i próbuje podkradać ale chrupki jak najbardziej są lubiane przez naszego brzdąca

    Leave a comment:


  • Anis81
    replied
    Odp: prezenty na chrzest

    Ha.. haha.. masz racje, chyba piwnica w pewnym momencie będzie zaadoptowana;P a córka jak dorośnie powie że to są jakieś śmiecie a dla mnie poprostu cenne skarby wspomnień

    Leave a comment:


  • mikaa997
    replied
    Odp: za dużo słodyczy

    Chyba wszystkie dzieci mają słabość do chipsów. Na pewno dużą rolę odgrywają tu reklamy w telewizji które na każdym kroku pokazują dzieciom różne przyszłości.

    Leave a comment:

  •    
       

  • Lara5
    replied
    Odp: za dużo słodyczy

    Ciasteczka owsiane i u nas cieszą się powodzeniem ale ja robiłam z innego przepisu
    Nie da się uniknąć ale staram się jak w najmniejszym stopniu dawać słodycze ale jak gdzieś pójdziemy i dzieci chipsy zobaczą to jedzą jakby parę dni nie jadły nie da się uchronić dzieci

    Leave a comment:


  • mikaa997
    replied
    Odp: prezenty na chrzest

    Oj to takie małe pudełko wspomnień by się nie sprawdziło u Ciebie. Zamiast pudełka tobie potrzebne pudło ;p

    Leave a comment:


  • Anis81
    replied
    Odp: prezenty na chrzest

    Masz racje ja samych upominków i pamiątkowych rzeczy mam już prawie całe pudło po pieluchach dady ;P a mała jeszcze 3 lat nie ma

    Leave a comment:


  • Anis81
    replied
    Odp: za dużo słodyczy

    robiłaś może bez bakali albo z rodzynkami zamiast nich?
    i czy płatki owsiane takie błyskawiczne czy w paczkach kg?

    Leave a comment:


  • mikaa997
    replied
    Odp: za dużo słodyczy

    Dodam jeszcze, że modyfikujemy je na różne sposoby i najlepsze są z sezamem i żurawiną a zamiast cukru waniliowego można dodać kilka kropelek olejku waniliowego do ciast.

    Leave a comment:

       
Working...
X