Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent na chrzciny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • mikaa997
    replied
    Odp: za dużo słodyczy

    Mam i przepis jest rewelacyjny. Sama mam go od koleżanki która poczęstowała mnie upieczonym ciachem. Wklejam link poniżej żeby nie spamować i nie wrzucać całych przepisów. Ja tylko robię je mniejsze- więcej wychodzi ;p

    http://www.malacukierenka.pl/chrupia...a-owsiane.html

    Leave a comment:

  •    
       

  • mikaa997
    replied
    Odp: prezenty na chrzest

    To był tylko przykład, są też tańsze, chodziło mi tylko o ideę pudełek wspomnień Dzieci tak szybko rosną a nasza pamięć też z czasem może płatać figle

    Leave a comment:


  • Anis81
    replied
    Odp: prezenty na chrzest

    fajt pudełka fajne ale dla mnie zbyt drogie, jednak na prezent jak najbardziej

    Leave a comment:


  • Anis81
    replied
    Odp: za dużo słodyczy

    Mikkaa moze masz jakiś sprawdzony przepis, chętnie bym spróbowała zrobić takie ciacha dla małej

    Leave a comment:


  • mikaa997
    replied
    Odp: za dużo słodyczy

    Najlepiej te ciasteczka jeszcze samemu wypiekać. Odkąd chciałam po ciąży zgubić kilka kilogramów moim ulubiony słodyczem stały się ciasteczka owsiane własnej roboty.

    Leave a comment:


  • Anis81
    replied
    Odp: za dużo słodyczy

    Nie podajemy zbyt duzo słodczy małej, jeśli juz to staramy sie podawać ciastka niz cukierki czy ciągnące oblepiające zabki czekolady czy krówki
    dentysta dentystą, ale warto pamiętać o pastach do ząbków i dobrym szczotkowaniu;D

    Leave a comment:


  • mikaa997
    replied
    Odp: prezenty na chrzest

    Podobają mi się też pudełka wspomnień, np. coś takiego jak w linku poniżej. Niestety mój mąż twierdzi, że chłopcy nie są tak sentymentalni jak dziewczynki i takie pudełko nie sprawi dziecku - chłopcu przyjemności. Mimo to skrupulatnie zapisuję wszystkie pierwsze razy naszego synka do albumu wspomnień. Jak nie on to może kiedyś ja wrócę do tego z sentymentem

    http://prezentynachrzest.com/pudelko..._,p,54453.html

    Leave a comment:

  •    
       

  • Anis81
    replied
    Odp: prezenty na chrzest

    Polecam apart czy kruk często mają promocje, i zawsze mozńa coś wybrać, czasami są zawieszki z diamencikami w okazyjnych cenach, swoja drogą bardzo podobają mi się otwirane serduszka które są jak najbardziej wskazane na taką okazje własnie

    Leave a comment:


  • mikaa997
    replied
    Odp: prezenty na chrzest

    Dokładnie wczoraj byliśmy na chrzcie. Mój mąż jest ojcem chrzestnym i kupiliśmy na Allegro posrebrzany obrazek z dedykacją do tego biblia dla dzieci w opowiadaniach i pieniążek do kartki. Wszystkiego po trochę Też raczej nie jestem zwolennikiem dawania pieniędzy w prezencie.

    Leave a comment:


  • teresa211186
    replied
    Odp: prezenty na chrzest

    Pamiętam jak zbliżał się dzień chrztu św. mojej córeczki, a wszyscy zaproszeni pytali czy wolimy kasę czy prezent. Ja im odpowiadałam, że wolę prezent bo Zuzia jest naszym pierwszym dzieckiem i wszystko co dostaniemy bardzo się przyda. Ale oczywiście goście i tak poszli na łatwiznę i dali kopertę, a jest tyle możliwości kupienia takiemu maleństwu prezentu.
    Ja idąc zawsze na chrzciny staram się wywęszyć czego rodzice nie mają dla maleństwa i to właśnie kupić, a czasem kupuję coś na prawdę wyjątkowego, bo jakim wspaniałym prezentem jest dostać posrebrzany smoczek z wypisanym imieniem datą urodzenia albo chrztu. Albo np. krzesełko do karmienia, bujaczek, albo coś co będzie wspaniałą pamiątką jak dziecko będzie większe: kolczyki,łańcuszek, bransoletka. Jest tyle pomysłów warto czasem pomyśleć i poszukać na pewno znajdzie się coś wyjątkowego.

    Leave a comment:

  •    
       

  • Anis81
    replied
    Odp: Wszędzie ten cukier!!!

    jeśli chodzi o herbatki dla dzieci to proponuje zapytać w aptece, ja początkowo kupowałam w granulkach herbatki kupując je jakoś czułam się spokojniejsza że sa z przeznaczeniem dla dzieci, jednak tak jak piszecie są słodkie, dlatego uciekłam do herbatek zaparzanych

    Leave a comment:


  • Anis81
    replied
    Odp: prezenty na chrzest

    Najlepszym rozwiazaniem dla wielu gosci jest koperta, jednak ja preferuje prezenty, na każdą okazję
    Zwłaszcza jeśli chodzi o dziecko małe czy wieksze prezent to prezent, z racji okazji Chrztu proponowałabym prezent związany z tym dniem jakas pamiątka w formie obrazka czy Biblii, medalik z bozią lub aniołkiem również bedzie jak najbardziej odpowiedni

    Leave a comment:


  • mikaa997
    replied
    Odp: Wszędzie ten cukier!!!

    Nie, nie, też nie kupuję granulowanych. Przeraża mnie tylko, że w ogóle stoją na pólkach z produktami dla dzieci. Soki i woda to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie. przy okazji firma hipp i tak nie wypada źle bo mają w ofercie także herbatki bez cukru do zaparzania, takie w saszetkach.

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Wszędzie ten cukier!!!

    Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
    Mnie przeraziło, że jest problem znaleźć herbatkę dla niemowlaka bez cukru. Te granulowane to moim zdaniem sama chemia a niby takie polecane dla dzieci;/
    ja wogole nie podaje herbat granulowanych Zosi bo te z hippa to niestety sam cukier i sa one polecane przez farmaceutow niestety i ludzie je kupuja bardzo chetnie - ja postawiłam na wode ewentulnie soczki

    Leave a comment:


  • mikaa997
    replied
    Odp: Wszędzie ten cukier!!!

    Mnie przeraziło, że jest problem znaleźć herbatkę dla niemowlaka bez cukru. Te granulowane to moim zdaniem sama chemia a niby takie polecane dla dzieci;/

    Leave a comment:

       
Working...
X