Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent na chrzciny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Jullista
    replied
    Odp: Prezent na chrzciny

    Mój synek dostał pieniądze i później kupiliśmy mu mebelki do pokoju

    Leave a comment:

  •    
       

  • Emiliada1234
    replied
    Odp: Prezent na chrzciny

    Ja na chrzest mojego Huberta dostałam prześliczną wyprawkę z ubrankami. Moja siostra postarała się, żeby były w niej ciuchy nawet dla rocznego chłopczyka, także mam na zapas

    Leave a comment:


  • Dekinryn
    replied
    Odp: Prezent na chrzciny

    Dzięki wielkie za sprawdzone informacje. Z całą pewnością będą one dla mnie przydatne.

    Leave a comment:


  • grenad
    replied
    Odp: Prezent na chrzciny

    poczta kwiatowa robią świetne bukiety mysle, że kwiaty to bedzie super prezent

    Leave a comment:


  • anisek33
    replied
    Odp: Prezent na chrzciny

    oceni to dziecko lub rodzice za kilka lat

    Leave a comment:


  • alasobot
    replied
    Odp: Prezent na chrzciny

    Nie wiem, jak zdanie innych osób, ale wydaje mi się, że taki prezent jest trochę kiczowaty. Nie lepiej kupić jakieś zabawki interaktywne - przynajmniej przyda się to dziecku.

    Leave a comment:


  • anisek33
    replied
    Odp: Prezent na chrzciny

    jeśli szukasz czego oryginalnego to rzuć okiem do allegro , olx na autko Swarovskiego. Ciekawym pomysłem jest grawer, bo w ten sposób będzie pamiątka na lata.


    Leave a comment:

  •    
       

  • rozowa_pantera11
    replied
    Odp: Prezent na chrzciny

    Kosz okolicznościowy nie jest dobrym pomysłem na chrzciny! Rodzice maleństwa najlepiej wiedzą, czego brakuje dziecku, mogą też odłożyć te pieniążki i wpłacić je np. na konto oszczędnościowe. Dlatego moim zdaniem warto dawać koperty z pieniędzmi, a nie prezenty, które często trafiają do szafy i są zupełnie nieprzydatne.

    Leave a comment:


  • dandir
    replied
    Odp: Prezent na chrzciny

    ja uwazam, ze trafiony bedzie kosz okolicznościowy to taki uniwersalny i bezpieczny prezencik

    Leave a comment:


  • octavia85
    replied
    Odp: Prezent na chrzciny

    To ciekawa oferta https://gerlach.pl/

    Leave a comment:

  •    
       

  • miska699
    replied
    Odp: Prezent na chrzciny

    A ja uważam, że na chrzciny najlepiej dać kopertę z pieniędzmi. Do tego można oczywiście dokupić jakiś prezent. Mogą to być kolczyki, złoty łańcuszek, album na zdjęcia, takich gadżetów które nadają się na upominek z okazji chrztu jest mnóstwo.

    Leave a comment:


  • sanqi
    replied
    Odp: Prezent na chrzciny

    A może np. wózek do biegania? To jest rewelacyjna sprawa. Dobry jest podobno m.in baby jogger summit.

    Leave a comment:


  • slonecznamama
    replied
    Odp: Prezent na chrzciny

    Już nie wiem co wybierać dla tych dzieci, bo taki wybór. Dla swojego chrześniaka jako dodatek dobrałam takie klocki https://www.urwis.pl/klocki/klocki-c...-zwierzaki-dom są ze zwierzątkami więc liczę, że skupi to jego uwagę i będziemy się dobrze razem spędzać czas

    Leave a comment:


  • mama-mia
    replied
    Odp: Prezent na chrzciny

    Ja jestem zwolenniczką praktycznych prezentów, które można wykorzystać, bo z zabawkami to różnie bywa. Ostatnio miałam chrzciny siostrzenicy i kupiłam jej kilka ubranek z Psoty i trafiłam w dziesiątkę. Siostra bardzo się cieszyła, że super jakość, a ciuszków dla maluszka nigdy dość

    Leave a comment:


  • kankiela
    replied
    Odp: Prezent na chrzciny



    Takie poduszki ze zdjęciem zamawia się za grosze z EmpikFoto.
    Czy warto? Zdecydowanie tak. Mała kasa, a jednak prezent emocjonalny, który na pewno zostanie wykorzystany. Wydaje mi się, że to taka optymalna propozycja, ale wiadomo - można coś dać dodatkowo.

    Leave a comment:

       
Working...
X