Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent na chrzciny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • zoooja1988
    replied
    Odp: za dużo słodyczy

    u nas słodycze nie królowały w domku nigdy i zamiast ciastek batonów i czekoladek są owoce na szczęście mój Niejadek owoce lubi i chętnie zjada, od czasu do czasu coś Lenka zje słodkiego ale jeśli już to staram sie jej coś dać robionego przez sama siebie

    Leave a comment:

  •    
       

  • patka_m89
    replied
    Odp: za dużo słodyczy

    Moja dostaje przysmaki w buraku daje rady,bo jeszcze sama niestety siedzieć nie umie ale jesteśmy cierpliwi i czekamy na postępy

    Leave a comment:


  • Beatrice001
    replied
    Odp: za dużo słodyczy

    a w jakim wieku dzieciom dajecie słodycze? Ja na razie nie pozwalam dziecku jeść cukru i słodyczy w nadmiernych ilosciach i nie akceptuję żadnych tego typu poczęstunków od nikogo.

    Leave a comment:


  • dolmitor
    replied
    Odp: za dużo słodyczy

    nam dentysta polecił zrobic jeden dzień słodyczowy kiedy dziecko może jeść ile chce a resztę tygodnia nie je.

    Leave a comment:


  • pjerunr
    replied
    Odp: za dużo słodyczy

    Ja z moją córcią też walczyłam... Uwielbiała słodycze i stopniowo je wyeliminowałyśmy. Teraz jej ulubioną przekąską jest taki mus z jabłuszek Frucio. Wszystkie opcje smakowe pochłania jak smok. I dzień bez świeżo wyciskanego soku jest dniem straconym, więc i wyciskarka, i sokowirówka są u nas w ciągłym użyciu. Wiadomo, na początku nie było łatwo, bo marudziła i płakała, ale z czasem zmieniły się nawyki. Tylko trzeba uporu i konsekwencji.

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Wszędzie ten cukier!!!

    kisiel czy budyń też sama przygotowywałam ale z wiekiem jest rzeczywiście gorzej Szczególnie jak dziecko jest w towarzystwie rówieśników którzy zajadają chipsy Na każdym np przyjęciu urodzinowym Ja tak jestem temu przeciwna ale odmówić w takiej chwili dziecku No jak nie da się

    Leave a comment:


  • babybest_eu
    replied
    Odp: Pomysły na prezent na chrzest

    Ja podobnie,to byłaby już lekka przesada a poza tym warto zapytać czego rodzice jeszcze nie mają dla dziecka i co mogłoby się tutaj przydać,najlepsze są moim zdaniem te praktyczne rzeczy.

    Leave a comment:

  •    
       

  • Anis81
    replied
    Odp: Wszędzie ten cukier!!!

    o fakt Mikka masz rację, w poczatkach rozszerzania diety tak jak kompoty kisiele mozemy sami przygotować bez zbednych ilosci cukru, jednak dla starszego dziecka które od czasu do czasu chce ciastko, to juz z tym cukrem jest gożej, aby go uniknąć

    Leave a comment:


  • teresa211186
    replied
    Odp: Wszędzie ten cukier!!!

    Cukier jest wszędzie dlatego warto czytać skład poszczególnych produktów, bo w niektórych jest mniej a w niektórych więcej. Na początku najlepiej sztuczne produkty zastąpić swoimi własnymi.

    Leave a comment:


  • ameba9976
    replied
    Odp: Wszędzie ten cukier!!!

    W samodzielnie przygotowywanych produktach zwykły cukier można zastąpić np. przez ksylitol albo stewię.

    Leave a comment:

  •    
       

  • mikaa997
    replied
    Odp: Wszędzie ten cukier!!!

    Tak jak poradziła na forum jedna z mamusiek: dobrym rozwiązaniem jest też gotowanie dziecku lekkich kompocików np. z jabłek czy gruszek (najlepiej oczywiście ze znanego pochodzenia)

    Leave a comment:


  • Anis81
    replied
    Odp: prezenty na chrzest

    póki co wszystkie są symboliczne i szkoda mi wyrzucić np. rysunków które wg mnei ładnie wygladają pierwszych napisów mama czy tata, nie spomnę o odbiciu stópki pierwszych spioszkach które miała na sobie po porodzie czy skarpetkach

    Leave a comment:


  • moniczkag86
    replied
    Odp: prezenty na chrzest

    Z tymi pamiątkami też nie ma co przesadzać, ja wybieram tylko takie najbardziej symboliczne

    Leave a comment:


  • Anis81
    replied
    Odp: Pomysły na prezent na chrzest

    Myślę podobnie ubranka to można kupić jak się idzie do malucha, albo jako dodatek, ale sam prezent na chrzest to nie wybrałabym ubranka;/

    Leave a comment:


  • mikaa997
    replied
    Odp: Pomysły na prezent na chrzest

    Każdy ma swoje gusta ale moim zdaniem dziecko szybko z ubranek wyroście i po prezencie. Wolałabym kupić coś co zostanie na pamiątkę

    Leave a comment:

       
Working...
X