Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy ze Śląska :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    chyba poważnie muszę zastanowić się nad zakupem... smacznego mała






    http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy ze Śląska

      co tu taka cisza nikt sie nie odzywa! gdzie wy sie dziewuchy podziałyście

      5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

      14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

      Skomentuj


        Odp: Mamy ze Śląska

        jestem, jestem.... jakoś tak mi się zapomina o tym watku. Ale obiecuję, ze się poprawię

        trochę mam urwanie głowy, młody mi gorączkuje dzisiaj cały dzień.Idą mu dolne trójki i jest masakra, w nocy się budzi, jeczy, płacze.
        Zal mi go strasznie, bo pierwszy raz tak źle przechodzi ząbkowanie, wcześniej zęby wychodziły nawet nie wiem kiedy, a przeciez górne trójki też
        już ma.

        A właśnie jak to jest przy gorączce przy ząbkowaniu ?? wychodzicie na spacer czy też nie
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Odp: Mamy ze Śląska

          Och familytree wspólcuje. nawet nie che myslec jak moja to bedzie przechodzic :/ mam nandziej ze szybko mu przejdzie

          5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

          14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

          Skomentuj


            Odp: Mamy ze Śląska

            A ja tam nigdy jakoś nie miałam okazji wypróbować chusty, teraz to i tak już mi sie nie opłaca bo młodsza raczkuje A pozatym to beznadziejna dziś pogoda poprostu nic mi sie niechce a tu jeszcze musze iśc do sklepu może któraś z was przejdzie sie ze mną?

            Skomentuj


              Odp: Mamy ze Śląska

              ja mam kolezake która ma juz półtora rocznego synka i nadal w chuście nosi, ale już nie tak jak małe dzieci w kołysce ale jako plecaczek albbo kieszonka z przodu, Do 2 lat nawet mówia ze do 3 można w tymdziecko nosić.

              A u nas pogoda tez kiepska nic sie nei chce. jade dziisaj do szpitala do kolezaki bo wczoraj dzidzie urodziła, wiec Blanka będzie miął koleżanke

              5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

              14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

              Skomentuj


                Odp: Mamy ze Śląska

                Noo chusta fajna sprawa. Ja osobiście nie używałam i bardzo ubolewam nad tym faktem
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy ze Śląska

                  Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość

                  A właśnie jak to jest przy gorączce przy ząbkowaniu ?? wychodzicie na spacer czy też nie
                  Niestety nie moge ci doradzic poniewąz moja jeszcze nie ma ząbków

                  5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                  14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                  Skomentuj


                    Odp: Mamy ze Śląska

                    Ojoj a ja się już boję co będzie jak moi zaczną ząbkować jednocześnie..... zwłaszcza, że już zaczeli się ślinić i grzebać w buźkach i pani doktor stwierdziła że na 90 procent się zaczyna......
                    Dzisiaj jakoś śpią cały czas prawie, coś się zmęczyli na rehabilitacji, a jutro jedziemy do Katowic na badanie słuchu, mają podczas badania spać, ale nie wiem jak to będzie bo Piotruś bardzo mało śpi w dzień, więc raczej czarno to widzę.
                    Dobrze że to już ostatnie wizyty z listy jaką dostaliśmy w szpitalu, bo mam już dość tego jeżdżenia po różnych specjalistach, teraz tylko neurolog zostanie, rehabilitacja i słuch co pół roku.
                    A z wieści rewelacyjnych chłopcy doszli już do 8 godzin nieprzerwanego snu w nocy tylko nie wiem czemu czuję się bardziej niewyspana, niż wtedy gdy spałam po 2 h


                    Skomentuj


                      Odp: Mamy ze Śląska

                      bądź dobrej myśli bagnes nie każde ząbkowanie przchodzą źle moja dwójka ząbkowała bardzo szybko i chyba bezbolesnie bo ni było płaczu naszczescie tylko ubrania były ciagle zaslinione i nawet na dworze zakładałam sliniaczki hehe hmm a jezeli moge spytac to czemu twoje dzieciaki maja rehabilitacje ?? neurolog to dosc powaznie brzmi pozdrawiam






                      http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy ze Śląska

                        CHłopcy urodzili się w 32 tygodniu i w związku z tym mają słabe napięcie mięśni, no i drobną asymetrię, Piotruś do 3 miesiąca w ogóle nie odwracał głowy ale już jest ok. Neurolog i rehabilitacja to norma w przypadku wcześniaków niestety, ale ogólnie z nimi jest i tak dobrze, jak na ten tydzień urodzenia.Wcześniaki wyrównują zazwyczaj do roku(chyba, że rodzą się poniżej 30 tygodnia wtedy jest o wiele gorzej),ale można im pomóc właśnie rehabilitacją, więc jeździmy raz w tygodniu i codziennie ćwiczymy w domku.


                        Skomentuj


                          Odp: Mamy ze Śląska

                          qrcze.. powiem Ci szczerze że na temat słabego napięcia mięśni naczytałam się wiele i niestety mam jakąś obsesję na tym punkcie.. moj malutki urodzil się poprzez planowane CC i w pierwszych minutach swojego życia miał złe napięcie mięsni .. potem już było ok.. tylko że teraz spi z raczkami wzdłuż ciała ( ma miesiac i 4 dni) i moja mama ciagle mnie straszy ze chyba z nim cos nie tak bo zdrowe dzieci spia z raczkami ku gorze.. aa u Ciebie kto wykrył i zalecil rehabilitacje? zauważyłas cos sama? Damianek wydaje mi się ze jest zdrowy głowke potrafi utrzymac nie leje sie przez rece tylko ze spi z raczkami ku dole ii to jest ten nie fart ..






                          http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

                          Skomentuj


                            Odp: Mamy ze Śląska

                            Jak się wychodzi do domu z wcześniakiem to dostajesz całą listę z zalecanymi wizytami u specjalistów, czyli: słuch, okulista, a neurolog i rehabilitacja ruchowa to zalecenie numer jeden, bo żadko który wcześniak poniżej 35 tygodnia nie musi być rehabilitowany, a te dzieci, które nie ćwiczą zazwyczaj zaczynają chodzić jak mają półtora roku albo jeszcze później. Co do objawów słabego napięcia to oni po prostu bardzo słabo głowy trzymali i cali byli tacy wiotcy strasznie, właściwie dopiero teraz (mają 4msc) są stabilni, i zaczynają główkę trzymać prosto, wcześniej leciała im na boki strasznie. Z tego co wiem to u dzieci urodzonych w terminie dopiero po 3 miesiącu kierują na rehabilitację, jeżeli w ogóle coś jest nie tak, ale trzymanie rączek wzdłuż ciała to na pewno nie objaw słabego napięcia, bo moi od początku spali z rączkami w górę.
                            a jeszcze jedno.. rehabilitantka stwierdziła ostatnio, że ta ocena po urodzeniu często jest zła bo nie jest to takie proste zaraz po porodzie. Piotruś np miał niby dobre napięcie, a potem okazało się, że jednak jest obniżone.


                            Skomentuj


                              Odp: Mamy ze Śląska

                              uffff.. to chyba mogę spać spokojnie dzięki ale tak dla pewności i dokształcenia się rehabilitacja nie jest bardzo drastyczna i daje efekty? życze powodzenia w dalszych zabiegach i niech malństwa się chowają zdrowo i grzecznie






                              http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

                              Skomentuj


                                Odp: Mamy ze Śląska

                                efekty są, ale niestety jest dużo płaczu, bo muszę ich przytrzymywać w pozycji, która jest niewygodna i chwilę przytrzymać, więc okazują niezadowolenie w jedyny znany sobie sposób.......ale trudno wiem,że to ich nie boli i że to dla ich dobra, więc jakoś dajemy radę, chociaż raz zdarzyło mi się popłakać.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X