Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy ze Śląska :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy ze Śląska

    Hej dziewczyny macie może jakieś sprawdzone sposoby na ropne krostki u niemowlaków pojawiajace sie na policzkach tak zwany tradzik niemowlecy.. spotykam sie z tym po raz pierwszy aa to juz moje trzecie dziecko






    http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy ze Śląska

      hej, dołączę do tego wątku
      jestem z Gliwic i póki co nie widzę nikogo więcej z tego pięknego miasta






      Skomentuj


        Odp: Mamy ze Śląska

        melduje się jako już rozpakowana ślązara
        Attached Files
        3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

        Skomentuj


          Odp: Mamy ze Śląska

          Szamana faowy maluszek. Moja kumpela urodziła też 3 października, tylko
          dziewczynkę. I mój tato tez jest z 3 października. tylko jest 50 lat starszy od
          waszych maluszków
          Się tak wtrąciłam, ale w sumie Dolny Śląsk też ma w nazwie Śląsk
          Ponadto Tree mnie zaprosiła


          Skomentuj


            Odp: Mamy ze Śląska

            Napisane przez bagnes Pokaż wiadomość
            A z wieści rewelacyjnych chłopcy doszli już do 8 godzin nieprzerwanego snu w nocy tylko nie wiem czemu czuję się bardziej niewyspana, niż wtedy gdy spałam po 2 h
            ja na poczatku tez nie mogłam sie przyzwyczaicjak moja dłużej spała w nocy a teraz to jak stanie mi 20 minut wcześniej to mąz musi mnie z łózka wyrzucic zebym wstała albo co chcwila mnie szturcha i mówi wstawaj mała nie śpi

            Napisane przez bagnes Pokaż wiadomość
            CHłopcy urodzili się w 32 tygodniu i w związku z tym mają słabe napięcie mięśni, no i drobną asymetrię, Piotruś do 3 miesiąca w ogóle nie odwracał głowy ale już jest ok. Neurolog i rehabilitacja to norma w przypadku wcześniaków niestety, ale ogólnie z nimi jest i tak dobrze, jak na ten tydzień urodzenia.Wcześniaki wyrównują zazwyczaj do roku(chyba, że rodzą się poniżej 30 tygodnia wtedy jest o wiele gorzej),ale można im pomóc właśnie rehabilitacją, więc jeździmy raz w tygodniu i codziennie ćwiczymy w domku.
            Ważne ze wsztstko sie już normuje. Ale i tak cie podziwiam jak dajesz sobie rade z dwójką. pewnie to kwestia wprawy, no ale zawsze to dwójka a nie jedno

            Napisane przez Steffka Pokaż wiadomość
            Hej dziewczyny macie może jakieś sprawdzone sposoby na ropne krostki u niemowlaków pojawiajace sie na policzkach tak zwany tradzik niemowlecy.. spotykam sie z tym po raz pierwszy aa to juz moje trzecie dziecko
            Jeżeli zapytałabys sie o uczulenie to szybciej bym pomogla niestety o trądzikunic nie wiem

            Napisane przez gosia83 Pokaż wiadomość
            hej, dołączę do tego wątku
            jestem z Gliwic i póki co nie widzę nikogo więcej z tego pięknego miasta
            Witamy. Co chwila ktos dołącza wiec poczekaj a ktoś sie trafi
            Napisane przez szamana Pokaż wiadomość
            melduje się jako już rozpakowana ślązara
            Gratulacje mamuśka!!!
            Ja sie 5-cio dniowy synus sprawuję?

            5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

            14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

            Skomentuj


              Odp: Mamy ze Śląska

              Nusiakova Sląsk to sląsk. Milo nam że dołączasz. Buczek tez jest z twoich okolic, tylko coś żadko sie pojawia

              5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

              14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

              Skomentuj


                Odp: Mamy ze Śląska

                Hmm, tak jak patrzę na suwaczki Buczka to nie wiem nawet czy nie jest
                z tego samego osiedla :P Ale numer No chyba, że coś pomyliłam, ale
                raczej wątpię. Chociaż jest w sumie możliwe, żeby ktoś też miał
                dwuletnią ewelinkę i paromiesiecznego krzysia.
                Last edited by Nusiakova; 08-10-2009, 08:53.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy ze Śląska

                  No widzisz!

                  5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                  14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                  Skomentuj


                    Odp: Mamy ze Śląska

                    Jeżeli zapytałabys sie o uczulenie to szybciej bym pomogla niestety o trądzikunic nie wiem


                    dzięki niestety ale temat uczulenia wałkuje juz od 2 lat teraz jestem równiez na etapie obserwacji w kierunku astmy atopowego dziecka poniewaz pojawil sie marsz alergiczny ( jak skora ladna to oskrzela atakuje i na odwrot) tak to ładnie lekarze nazywaja w rzeczywistosvi jest to stosowanie coraz to nowszych masci i eliminacja diety

                    Szamana gratuluje ja równiez rodzilam 3 :P ale wrzesnia dwa razy hehe

                    pozdrawiam






                    http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

                    Skomentuj


                      Odp: Mamy ze Śląska

                      Ja rzeczywiście ostatnio troszkę rzadziej, ale w weekend wyjazd był, a teraz Ewelka chora i przy dwójce tyle roboty, że na forum nie mam kiedy usiąść;
                      widzę ze ktoś z Dolnego Sląska nareszcie Nusiakova a z której dzielnicy jestes, bo może faktycznie z podwórka możemy się znać?
                      Szamana gratulacje, fajny maluch
                      Ja tez w spr trądziku niemowlęcego nie pomogę, bo u nas nie było, za to mamy uczulenie na białko i parę innych rzeczy.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy ze Śląska

                        Oooo Nusiakova się pojawiła!! Nareszcie

                        Rozmawiałyście o napięciu mięśniowym. Mój syn urodził się tylko z 5 pkt.Apgar i z miejsca został skierowany do poradni rehabilitacyjnej. Po porodzie również miał niskie napięcie, ale potem już było ok. Natomiast w poradni stwierdzono,że ma wzmożone napięcie. Trochę się dziwiłam bo do 3 miesiąca takie wzmożone jest normalne, ale nie wykłócałam się i ćwiczyłam Julka, poza tym miał asymetrię. Z początku ćwiczenia mu się nie podobały, był płacz i niezadowolenie, ale z czasem pojawiał się uśmiech i po kilku miesiącach już był ok.
                        Julek zacząłraczkować mając 6 miesięcy a chodzi samodzielnie gdy skonczył 11 (dokładnie w tym dniu), Teraz nie ma miejsca gdzie by nie wszedł

                        Szamana Benijaminek cudny !!! I widać, że bardzo podobny do mamy. OOoo i jak pięknie z porodem trafiłaś - w sam termin
                        Jeszcze raz Gratuluję

                        Steffka z tego co wiem to trądzik ustępuje samoistnie i nie ma jako tako lekarstwa. Trądzik jest bardzo podobny do potówek, więc sprawdź najpierw czy Maluszek nie jest przegrzewany, może mu za ciepło
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Odp: Mamy ze Śląska

                          FamillyTree a czym ta asymetria sie objawiała??

                          Chyba trochę świruje.. ale to chyba przez to, że teraz moj porod wygladał całkowice inaczej -poprzednie 2 były CC i znieczulenie ogólne gdzie cały porod przespałam.. a teraz znieczulenie do kregosłupa ii od raz widzialam mojego malutkiego syneczka takie brudnego bezradnego.. Potem akcja inkubator .. nie umiał sie zaklimatyzować ponoć chłopcy tak mają.. i teraz ta moja troska o moje malenstwo jest niepowatrzalnie wileka chyba az za wielka..






                          http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

                          Skomentuj


                            Odp: Mamy ze Śląska

                            Okolice Drzewieckiego i Hynka. Ja już Cię chyba rzeczywiście kojarzę,
                            jak popołudniem jeździłaś z mężem z wózkiem i właśnie z Ewelinką
                            I raz gadałyśmy w piaskownicy własnie o przedszkolach i złobkach i
                            opowiadałaś o żłobku, do któego chodzi Ewela. Chyba, że coś namieszałam

                            Hello Tree CO słychować u Julisława?


                            Skomentuj


                              Odp: Mamy ze Śląska

                              Nusiak Julek biedny nadal sra dalej niż widzi.
                              Dzisiaj trzeci dzień więc mam nadzieję, że już powoli będzie przechodzić.

                              Nusiak i Buczek ale fajnie by było gdybyście się znały
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Odp: Mamy ze Śląska

                                Delff daję radę bo muszę zresztą to chyba jest naprawdę kwestia wprawy bo czasem wydaje mi się że z jednym dzieckiem to bym się zanudziła, choć przyznam, że w szpitalu było trochę paniki "jak ja sobie dam radę????"
                                FamilyTreeja nie wymagam co prawda żeby chłopcy raczkowali w 5 miesiącu, ale pocieszyłaś mnie trochę przyznam, jak na razie cieszę się, że zaczeli główki podnosić i próbują je utrzymać prosto bez opierania się o mamę.
                                Steffka u moich podstawowym objawem (widocznym dla mnie) asymetrii było trzymanie głowy tylko na jednej stronie, no i jak leżą na brzuszku to ich ściąga na tą stronę.
                                Szamana GRATULACJE!!!!!!ŚLICZNIUTKIE JEST TWOJE MALEŃSTWO!!!!!
                                Last edited by bagnes; 08-10-2009, 21:04.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X