Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy ze Śląska :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy ze Śląska

    Napisane przez Steffka Pokaż wiadomość
    AA no i zaczelam robic kolczyki pochlonely mnie calkowice hehe potem wrzucę pare fotek
    Co to za kolczyki i co z nimi robisz/ Sprzedajesz/

    Mała ma asymetrie głowki czyli tak jak mysłaam ale lekarz powiedział ze powinno jej to zanikna c bo nic powaznego wszyskie odruchy sprawne, ale zapytałam sie o ta rehabilitacje i stwiedził ze jak chce to moghe miec kilka wizyt zebym dobrze wiedziąl jak ćwiczyćz Blanką. A więc od 6 litopad zaczynamy asymeriobik ( nowe słowo wymyśłiłam) i za 8 tyg do kontroli
    Ale mi ulżyło

    Steffka niestety nie znam żadnego dobrego logopedy bedziesz musiał poszukac

    5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

    14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy ze Śląska

      delff to dobrze że wszystko w porządku z Blanką ja po dzisiejszej wizycie mam mieszane uczucia, lekarka badała małą podnosząc ją za lewą rączkę i lewą nóżkę i potem za prawe. Jak to zobaczyłam to mnie zamurowało! Na rehabilitację idziemy we wtorek...

      Steffka co do logopedy to mój brat chodzi ze swoją córką, ale nie wiem czy jest dobry. Mogę zapytać

      Miłego wieczorku!

      Skomentuj


        Odp: Mamy ze Śląska

        jA NA DZISJEJSZEJ WIZYCIE U NEUROLOGA TEZ BYŁAM W SZOKU JAK JĄ BADŁ BO DZWIGAŁ WYGINAŁ KRECIŁ GŁOWĄ ALE TO NORMALNE BO MÓJ PEDiatra tez tak bada. Sprawdza sie w ten sposób wszystkie odruchy. Zreszta zobaczysz jak bedzie na rehabilitacji

        5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

        14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

        Skomentuj


          Odp: Mamy ze Śląska

          Powysyłajcie swoje namiary na nk na priva jak macieto sobie pooglądam was troszke

          5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

          14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

          Skomentuj


            Odp: Mamy ze Śląska

            delf to fajnie,że wszystko ok

            Misia a to Ty musisz z Natalką chodzić na ćwiczenia do przychodni ?? My to ćwiczyliśmy w domu.
            I co konkretnie jest malej ? Przyznam, że Julka aż tak drastycznie pani dr nie badała
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Odp: Mamy ze Śląska

              Hej dziewczyny
              My rowniez ze Ślaska a scislej rzecz biorac Tychy
              mam nadzieje ze bede tu czesssto zagladac

              Skomentuj


                Odp: Mamy ze Śląska

                edysob13 miło nam cie poznać,oczywiście zapraszamy do grona śląskich bab

                5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy ze Śląska

                  Napisane przez Misia84 Pokaż wiadomość
                  delff to dobrze że wszystko w porządku z Blanką ja po dzisiejszej wizycie mam mieszane uczucia, lekarka badała małą podnosząc ją za lewą rączkę i lewą nóżkę i potem za prawe. Jak to zobaczyłam to mnie zamurowało! Na rehabilitację idziemy we wtorek...

                  Steffka co do logopedy to mój brat chodzi ze swoją córką, ale nie wiem czy jest dobry. Mogę zapytać

                  Miłego wieczorku!
                  Dzięki podpytaj swojego brata czy widzi jakies postępy no i jak co to daj namiar






                  http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

                  Skomentuj


                    Odp: Mamy ze Śląska

                    [QUOTE=delff;143365]Co to za kolczyki i co z nimi robisz/ Sprzedajesz/

                    Mała ma asymetrie głowki czyli tak jak mysłaam ale lekarz powiedział ze powinno jej to zanikna c bo nic powaznego wszyskie odruchy sprawne, ale zapytałam sie o ta rehabilitacje i stwiedził ze jak chce to moghe miec kilka wizyt zebym dobrze wiedziąl jak ćwiczyćz Blanką. A więc od 6 litopad zaczynamy asymeriobik ( nowe słowo wymyśłiłam) i za 8 tyg do kontroli
                    Ale mi ulżyło

                    Steffka niestety nie znam żadnego dobrego logopedy bedziesz musiał poszukac[/QU
                    Cieszę się że z Blanka to nic poważnego uhhh mnie temat napięcia mięśniowego i asymetri przedśladował od początku i w sumie z tego powodu zaczelam szukac forum aż trafiłam tu naszczęście z moim małym Damiankiem wszytsko wporządku ostatnio była na szczepeiniu i dr zapeniła że jest oki

                    Kolczyki to robie takie różne według tego co wymyślę a że mam bzika na tym punkcie to wymyślam różne no i w sumie nie sprzedaje tylko rozdaje hehe :d






                    http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

                    Skomentuj


                      Odp: Mamy ze Śląska

                      Steffka wklej zdjęcie jakiegoś twojego dziełką kolczykowego

                      5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                      14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy ze Śląska

                        edysop 13 witamy

                        Family Natalia ma asymetrię napięcia mięśniowego. Muszę chodzić z nią do rehabilitantki raz w tygodniu, no i pewnie w domu też będę musiała ćwiczyć. Mam nadzieję, że mała jakoś się przyzwyczai, ale trochę się tego obawiam

                        Skomentuj


                          Odp: Mamy ze Śląska

                          Misia a po czym poznałaś ze ma problemy z napieciem mięsniowym?
                          Strasznie brzmi to słowo" napięcie mięsniowe. Ale wspieram cię duchowo zeby jej przeszło
                          Ja w środe bedę miec robione usg główki

                          A jak tam Natalka już da sie usypiac po kąpieli czy meczysz sie troche z nia? Powysyłaj mi kilka jej zdjęc na e-maila, bo ja ci przesyłam a ty mi nie i chyba musze sie obrazic, tym bardziej ze jej juz długo nie widziałam

                          Wreszcie kupiłam łózeczko turytsyczne jest śłiczne w kolorze cappucino z kremem. Po prostu jestem mega zadowolona i w dodatku bardzo mało za nie daliśmy. narazie stoi u rodziców, ale przewioze je do siebie i bedzie robiło mi za kojec jak bede zchodziła na dól coś pichcic. Wtedy przynajmniej mał bedzie ze mną. Chociaz ostatnio prasowałam i połózyłam ja na kanapie obok a jej sie tak podobało ze wyleżała chyba z godzine aż skończyłam.

                          5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                          14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                          Skomentuj


                            Odp: Mamy ze Śląska

                            Edysop witaj i tu

                            Misia Natalka na pewno przyzwyczai się do ćwiczeń Z zajęcia na zajęcie będzie co raz lepiej, zobaczysz. Nie martw się.

                            Steffka ja też chętnie zobaczę co tworzysz, bo ja fanką jestem taki ręcznych robótek

                            Delff eee tam kojec. Na podłodze na kocu kładź Blanke i to jak najczęściej.
                            Będzie miała motywację i sporo miejsca by się turlać, później raczkować.
                            Na materacach czy łóżkach dzieciom ciężej to ćwiczyć.
                            Mój Julek 3/4 swojego niemowlęcego życia spędził na podłodze, a ja przynajmniej mogłam do kibelka czy kuchni wyjść nie ruszając go bo wiedziałam, że i tak nie spadnie
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Odp: Mamy ze Śląska

                              family z checia bym ja kladła al na dole gdzie jest kuchnia wszyscy popierwsze w buciorach chodża a po drugie to tam sa płytki wszedzi i dużo zimniejniz na górze wiec odpada mi kładzenie na podłodze ale na górze oczywiscie kocyk ma wiec wiem o czym mówisz

                              napisz mi gdzie kupujesz te styropianowe kulki bo u nas wkwiaciarninie ma takich, można to jeszcze gdzies kupic?

                              5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                              14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                              Skomentuj


                                Odp: Mamy ze Śląska

                                Delff aaaa to w takim razie zapomnij o czym pisałam
                                Kule kupuję na allegro, kiedyś je też widziałam w jednym sklepie papierniczym, ale już nie jeżdżę w tamte okolice więc tylko allegro mi zostało.
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X