Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Ira - napisałam do Ciebie na priva

    Agatko, bardzo dziękuję. Jak mi coś jeszcze przyjdzie do głowy to będę pytać. Chyba nie Ty jedna miałaś taką wielką torbę. Byłam 3 dni na Solcu na ginekologii i widziałam torby dziewczyn do porodu Ale to był 13 tydzień więc jeszcze o rodzeniu nie myślałam i nie wypytywałam...

    Miłego wieczoru

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
      Monia, a jakiego miałaś lekarza? Bo mnie całą ciąże prowadziła d. Mazurek-Kantor właśnie stamtąd.Rewelacyjna doktor. Ale i tak rodziłam na Karowej ze względów medycznych i jestem bardzo zadowolona.

      Bródnowski też mam najbliżej, ale jechaliśmy w niedzielę wieczór - korków nie było wcale.

      Coyotek, ja miałam lekarza w przychodni, ale w szpitalu "dogadałam" położną. Prawdę powiedziwaszy jak juz na salę porodową trafiłam, to zastanawiałam się czy jest sens, bo ta z dyżuru była też bardzo sympatyczna. Wszystkie takie były.

      Ola, jak widziałam torby dziewczyn idących na porodówkę, to sie za głowę łapałam, po co takie wielkie. A jak sama zaczęłam się pakować według ogólnie dostepnych list, to wyszła mi wielgachna torba. Najwiecej zajmował szlafrok frote, którego ani razu nie włożyłam, bo było i tak bardzo ciepło. Ciepłych skarpetek frote też nie nosiłam. Ogólnie kilku rzeczy nawet nie wyjęłam z torby, ale teoretycznie mogły się przydać. Tak to jest z pakowaniem do szpitala.

      A ja dziś bańki swojemu Młodemu stawiałam! Sama, osobiscie.
      Bylismy znów u lekarki z tym kaszlem, co mu nie przechodzi, a nawet wzmógł się. Na szczęście oskrzela i płuca czyste. Do obecnie podawanych syropów zaproponowała postawienie baniek.
      A te potwornie dużo kosztują! 70 pln! (Już chyba ze 2 stówy zostawiłam w aptece przy okazji obecnego kaszlu. ) Ale mąż przytomnie stwierdził, ze mogą sie jeszcze nie raz przydać i sam zamierza sobie je postawić. Nie osobiście sam sobie, tylko przy pomocy małżonki, co to juz na dziecki sie przećwiczyła.
      Łukasz 11.10.2007

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        Cześć dziewczyny!

        Ja się melduje (nadal w dwupaku ), pomimo terminu na dzisiaj

        wiecie, z jednej strony chciałabym mieć to już szczęśliwie za sobą,a z drugiej boję się strasznie tego rozgardiaszu który powstanie, bo z Antosiem już mamy wszystko mniej więcej ułożone, a tu znowu przewrócenie życia do góry nogami. No i ciekawe jak Antoś na to wszystko zareaguje?
        Antoś 24.01.2008r


        Julianka 06.01.2010r


        Moje dwa łobuzy

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          ja wlasnie wrocilam z Oliwia z pomocy wieczorowej bo mala miala juz ponad 39st goraczki a nurofen jej nie zbijal okazalo sie ze ma zawalone gardlo jakies ropne chrostki jej sie robia i mozliwe ze jej sie ospa wylegnie(moj siostrzeniec roznosil) do tego tak sie spieszylam ze zapomnialam wziasc Oliwi ksiazeczke a nie mialam nigdzie jej peselu zapisanego i teraz musze sama dopisac ale moga mi antybiotyku nie sprzedac no ale wymyslilam ze jak co to pojde do lekarza Oliwi i ona napisze nowa
          __________________




          Changes in my life you will see in time
          changes in my life you always in my mind
          changes in my life you always by my side....

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            bańki strasznie mi sie z dzieciństwem kojarzą. Non stop byłam chora, ale na szczęście z tego sie wyrasta

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              O tak mi tez banki sie źle kojarzą
              Irenka- ja mam urodzinki 29.09 to zróbmy jakoś miedzy twoimi a moimi, co ty na to?


              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Ja też kojarzę bańki - babcia mi je stawiała. Pamiętam, że na wysokości płuc to czarne jak smoła były.
                Moim dzieciom narazie nie stawiałam, choć pamiętam, że jak Bartek miał ze 2-3 lata były rozważane. W końcu jednak choróbstwo samo odeszło.




                i Bartek :-)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  mroovcka nareszcie się odezwałaś, już myślałam, że się "rozpakowałaś" życzę Ci szczęśliwego i bezbolesnego porodu
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    No ja tej "przyjemności" w dzieciństwie nie miałam. Jakoś mnie ominęło. Szkoda tych Waszych maluszków. Mam nadzieję, ze szybko wyzdrowieją.

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      hej hej
                      czy ktos mnie tu pamieta jeszcze?????

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        Jakby się Ania rozpakowała to bym już Wam pisała

                        No to Marta dobrze, że pojechałaś do lekarza. A jak Oli sie dzis czuje?
                        ur. 16.05.2009
                        3590 g
                        56 cm

                        Moje Największe Szczęście





                        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          tak sobie juz miala 39st w nocy to samo ale troche sobie przynajmniej pospalismy




                          Changes in my life you will see in time
                          changes in my life you always in my mind
                          changes in my life you always by my side....

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            A gdzieś Ty bywała tyle czasu??

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              Ja jestem chora jak Michasia ma gorączkę. Ale Oli to dzielna kobieta więc za chwile znów będzie Ci broić

                              Kto mnie zmotywuje do nauki? W sobotę mam test, dzisiaj mama przyniesie mi kodeks pracy więc na noc mam lekturę. Zwłaszcza, że nudzi mi się wieczorami jak nie mam neta.
                              ur. 16.05.2009
                              3590 g
                              56 cm

                              Moje Największe Szczęście





                              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                Atusia ucz sie ucz!! bo jak nie to wpadne do ciebie i bede cie pilnowac a teraz moj m ma popoludniowki wiec mam duzo czasu
                                ale serio to teraz przez brak neta to przynajmniej masz z braku laku wieksza ochote to nauki
                                a mowilas kiedys o opinii swojej szkoly a jaka konkretnie ma??
                                U nas juz lepiej Oliwia od poludnia nei miala juz goraczki wlasnie spi ale bede musiala ja obudzic bo bedzie mi pozniej nie wiadomo do ktorej broic




                                Changes in my life you will see in time
                                changes in my life you always in my mind
                                changes in my life you always by my side....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X