Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poznajmy się lepiej

    Witam Bardzo fajnie,że ja również mogę do Was dołączyć i mam nadzieję,że czas spędzony tutaj okaże się aktywny i pomocny dla wielu rodziców.

    Pozdrawiam serdecznie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poznajmy się lepiej

      Napisane przez jeybe Pokaż wiadomość
      Witam Bardzo fajnie,że ja również mogę do Was dołączyć i mam nadzieję,że czas spędzony tutaj okaże się aktywny i pomocny dla wielu rodziców.

      Pozdrawiam serdecznie
      Witam!
      Cieszę się, że do nas dołączyłaś!
      Życzę mile spędzonego czasu. Tu na prawdę jest przyjemnie!
      Warto tu bywać!

      Pozdrawiam

      Skomentuj


        Odp: Poznajmy się lepiej

        Witam wszystkich na forum

        Skomentuj


          Odp: Poznajmy się lepiej

          Czesc jestem Piotrek!

          Skomentuj


            Odp: Poznajmy się lepiej

            Witam jestem Kornelia i bardzo chcę zostać mamą:P Mam nadzieję,że ten rok będzie dla nas szczęśliwy
            Fiki-miki materace

            Skomentuj


              Odp: Poznajmy się lepiej

              Witam całe forum babyonline, dopiero się zarejestrowałam, chciałabym się więcej dowiedzieć nt laktacji

              Skomentuj


                Odp: Poznajmy się lepiej

                Napisane przez koziorqek Pokaż wiadomość
                Witam całe forum babyonline, dopiero się zarejestrowałam, chciałabym się więcej dowiedzieć nt laktacji
                Witam. Bardzo dużo jest wątków na temat laktacji. Na niebieskim pasku na którym masz ustawienia masz również szukaj wpisz tam laktacja i wyskoczą Ci wątki

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poznajmy się lepiej

                  Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                  Witam. Bardzo dużo jest wątków na temat laktacji. Na niebieskim pasku na którym masz ustawienia masz również szukaj wpisz tam laktacja i wyskoczą Ci wątki
                  Niestety u mnie nie zawsze to działa tak jak bym chciała. Często pokazuje, że nie znalazł pasującego do zapytania wątku, a potem okazuje się, że jest jednak kilka podobnych...

                  Skomentuj


                    Odp: Poznajmy się lepiej

                    Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
                    Niestety u mnie nie zawsze to działa tak jak bym chciała. Często pokazuje, że nie znalazł pasującego do zapytania wątku, a potem okazuje się, że jest jednak kilka podobnych...
                    Czasem trzeba wpisać inne słowo kluczowe żeby odszukać ten wątek co nas interesuje. Jak nie wychodzi pod jednym słowem to można wpisać inne

                    Skomentuj


                      Odp: Poznajmy się lepiej

                      Witam wszystkie mamy!
                      Kurs językowy za granicą

                      Angielski na Malcie

                      kurs niemieckiego w Berlinie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poznajmy się lepiej

                        witam wszystkie mamusie i tatusiów jeśli tacy są. Jestem mamą dwóch córeczek (15miesiecy i 3 lata) jestesmy z woj opolskiego

                        Skomentuj


                          Odp: Poznajmy się lepiej

                          Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                          Czasem trzeba wpisać inne słowo kluczowe żeby odszukać ten wątek co nas interesuje. Jak nie wychodzi pod jednym słowem to można wpisać inne
                          Tak, czasem próbuję wpisywać różne podobne słowa lub w różnych odmianach... Ale na prawdę nie zawsze jest to skuteczne wyszukiwanie. Czasem, by znaleźć interesujący mnie wątek muszę się natrudzić.

                          Skomentuj


                            Odp: Poznajmy się lepiej

                            B]witam serdecznie wszystkie mamy...mam na imie Ania,mam 30 lat,mieszkam w Pruszkowie,kolo Warszawy...mam trojke dzieci,6 letnia Anetke,2 letnia Jagodke,ktora jest niepelnosprawna,i 6miesiecznego Dawidka...Lubie dobra kuchnie,muzyke,filmy i spacery...CZY SPOSROD WAS JEST MAMA,KTORA MA NIEPELNOSPRAWNE DZIECKO I JEST Z PRUSZKOWA?POZDRAWIAM GORACO

                            Skomentuj


                              Odp: Poznajmy się lepiej

                              Witam wszystkie przyszøe i obecne mamy. JEstem mamą 3 latki oraz pół rocznej księżniczki. I mam z nimi urwanie głowy i za to je kocham!
                              Gdy myślisz że już nie masz szans na szczęście .. duetcentrum.pl

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                pościeli dla dzieci jest bez liku. Duży wybór pościeli znajdziesz w sklepie zaira.pl pod tym linkiem Pościele dla dzieci . Teraz trzeba przyznać, że dzieci są dopieszczane jak tylko się da i dobrze, bo dzieci to nasza przyszłość. Ja osobiście wszystko jestem w stanie oddać aby moje dzieci miały wszystko

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X