Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poznajmy się lepiej

    Napisane przez bemowa Pokaż wiadomość
    witam serdecznie, jestem nowym użytkownikiem dopiero poznaję nasze forum ale chętnie poznam Was
    Witaj u nas i zapraszamy do rozmowy Napisz coś o sobie żebyśmy i my Cię mogły poznać bo o nas możesz się sporo dowiedzieć przeglądając wątki

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poznajmy się lepiej

      Napisane przez bemowa Pokaż wiadomość
      witam serdecznie, jestem nowym użytkownikiem dopiero poznaję nasze forum ale chętnie poznam Was
      witaj do dyskusji zapraszamy - ja tylko powiem ze jestem justyna mama 20 miesiecznej Zosi - zgadzam sie z pradip koniecznie napisz cos o sobie

      Skomentuj


        Odp: Poznajmy się lepiej

        Witam i pozdrawiam

        Skomentuj


          Odp: Poznajmy się lepiej

          Asiek - witaj

          Skomentuj


            Odp: Poznajmy się lepiej

            Witam serdecznie wszystkich użytkowników wydaje mi sie, że mam tu do czynienia z bardzo ciekawą społecznością.

            Skomentuj


              Odp: Poznajmy się lepiej

              witamy - oczywiscie u nas tutaj kolorowo i wesoło powiedź nam coś o sobie

              Skomentuj


                Odp: Poznajmy się lepiej

                Witam mamusie i tatusiów ; )
                Jestem Oliwia, spełniona mama 6 miesięcznego aniołka, Zuzi ; )

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poznajmy się lepiej

                  Napisane przez mamazuzika Pokaż wiadomość
                  Witam mamusie i tatusiów ; )
                  Jestem Oliwia, spełniona mama 6 miesięcznego aniołka, Zuzi ; )
                  witam - ja jestem Justyna mama 20 miesięcznej Zosi

                  Skomentuj


                    Odp: Poznajmy się lepiej

                    ja jestem Teresa mama Zuzi i Fabianka.
                    Mieszkam 60 km od Wrocławia

                    Skomentuj


                      Odp: Poznajmy się lepiej

                      Witam! Jestem Marek i skończyłem 23 lata.Jestem wprawdzie dopiero nowicjuszem na tej stronce, ale myślę, że będę wchodził tutaj w najbliższym czasie bo widzę tu wiele ciekawych informacji. Pozdrawiam
                      zaplecze seo

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poznajmy się lepiej

                        Napisane przez lasotaxmarek Pokaż wiadomość
                        Witam! Jestem Marek i skończyłem 23 lata.Jestem wprawdzie dopiero nowicjuszem na tej stronce, ale myślę, że będę wchodził tutaj w najbliższym czasie bo widzę tu wiele ciekawych informacji. Pozdrawiam
                        Jak zaczniesz tu do nas zaglądać to wpadniesz w nałóg i już zostaniesz na zawsze. Bardzo ciekawe informacje tu można przeczytać i będzie nam bardzo miło jak będziesz dzielił się z nami swoją wiedzą

                        Skomentuj


                          Odp: Poznajmy się lepiej

                          uwielbiam swojego męża, za to , że namówił mnie na dzidziusia, dzięki niemu poznałam to cudowne uczucie, jak można kochać małego brzdąca

                          Skomentuj


                            Odp: Poznajmy się lepiej

                            Cześć. Jestem Agnieszka,mam 21 lat i dopiero z narzeczonym podjęliśmy starania o maluszka. Pozdrawiam.

                            Skomentuj


                              Odp: Poznajmy się lepiej

                              Cześć dziewczyny! Super że dołączyłyście do forum, na pewno Wam się tu spodoba. W razie czego jest tu dużo osób które służą radą i wsparciem

                              Skomentuj


                                Odp: Poznajmy się lepiej

                                Normalnie jak w AA - jestem Zosia i nie piję od dwóch lat..ha ha ha
                                A tak na poważnie to witajcie ;-) zapraszamy do komentowania i aktywnego uczestnictwa w naszym forum czyli babskich ploteczkach..
                                Zapraszam równiez na mojego bloga www.mopp.blog.pl i na konkurs narodzinowy :-)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X