Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poznajmy się lepiej

    Też myślałam, że więcej sie dzieje, ale jednak chyba każdy zapracowany. Ja mam czas zazwyczaj tylko w nocy między 22 a 24 , bo wtedy dzieci śpią a małej pobudzkę o 24 robie na karmienie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poznajmy się lepiej

      Rany, jak się słyszy, że o północy ktoś budzi, o 1 czy 3 w nocy do karmienia, to aż ciary przechodzą, że to mnie czeka za niedługo a ja już cierpię na bezsenność, z tym, że śpię od 4-5 rano do 12:00, a przy dziecku 24h na dobę będę musiała być na nogach, tak się tego wszystkiego boję...

      Skomentuj


        Odp: Poznajmy się lepiej

        ladybzyk spokojnie, każde dziecko jest inne, może Twoje będzie akurat aniołkiem przesypiającym noce?Poza tym jak urodzisz taka dawka hormonów Ci strzeli , że może byc całkiem spoko, a jak nie będzie to musisz pamiętać że babyblues też się może zdarzyć . A tu czasem spokojnie, może dlatego że tak dużo nas ciężarówek tu nie ma? Wiadomo ,że jak już dzidzia się urodzi to dziewczyny maja mniej czasu na pogaduchy na forum. Wpadają tylko szybko jak potrzebują coś poczytać.

        Skomentuj


          Odp: Poznajmy się lepiej

          Moja to i by całą noc czasem przespała, dlatego ją budzę bo mleko matki w nocy jest bardziej wartościowe Raz poszłam spać o 21 i mała mnie o 5 obudziła dlatego teraz wole czekać. Dzieci są tak różnorodne i tak im się z dnia na dziń odmienia. Bezstresu

          Skomentuj


            Odp: Poznajmy się lepiej

            marzena a skąd wiesz że nocą mleko matki jest bardziej wartościowe? BO ja szczerze przyznam że pierwsze słyszę takie nowiny.

            Skomentuj


              Odp: Poznajmy się lepiej

              Też kiedyś o tym czytałam i chyba taka jest prawda bo dziecko w nocy szybciej się najada i rzadziej budzi.

              Skomentuj


                Odp: Poznajmy się lepiej

                To prawda mi akurat położne w szpitalu mówiły, że warto choć raz w nocy by było karmienie. W dzień dziecko potrafi jeść co godzinie, co dwie a w nocy rzadko się budzi a czasem wcale. Jak leżałam w szpitalu Pani doktor od dzieci pomagała mi karmić i również mówiła, że jeśli mam zamiar karmic piersia bym w domu małą budziła w nocy gdyż mleko ma większą wartość.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poznajmy się lepiej

                  Hejka dziewczyny, troszkę topoffujemy wątek przywitań
                  Mamy dział na forum o karmieniu piersią, możemy się tam przenieść i pogadać sobie, bo jeśli chodzi o te sprawy, to ja jestem zielona jak trawa

                  Skomentuj


                    Odp: Poznajmy się lepiej

                    Bo to tak zawsze jest że coś się zaczyna a potem z toru się schodzi No ale poznajemy się również w ten sposób pod różnymi kątami

                    Skomentuj


                      Odp: Poznajmy się lepiej

                      no to ja tylko tak szybko jeszcze dodam że faktycznie z tym nocnym karmieniem,że pokarm jest bardziej kaloryczny i ma więcej tłuszczów dzieki marzena myślałam że to tylko o to chodzi żeby jednal tego maluszka co klka godzin przystawiać .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poznajmy się lepiej

                        Czasem zejście z tematu jest warte haha bo jednak poszło to na plus że coś nowego się można dowiedzieć Nie ma za co - czasem zabłysnę haha

                        Skomentuj


                          Odp: Poznajmy się lepiej

                          Ha ha piszę tak, bo na innym forum redakcja zawsze krzyczy i wali karami/ostrzeżeniami, ale tu chyba tak nie ma
                          :

                          Skomentuj


                            Odp: Poznajmy się lepiej

                            Hej, bardzo serdecznie witam wszystkich
                            Sprawdź pożyczka

                            Skomentuj


                              Odp: Poznajmy się lepiej

                              Napisane przez tashanka Pokaż wiadomość
                              Hej, bardzo serdecznie witam wszystkich
                              Witamy tashanka Mozesz się pochwalić ile masz dzieci, czy może jesteś w ciąży? Zapraszamy

                              Skomentuj


                                Odp: Poznajmy się lepiej

                                Hej, miło poznać, chętnie porozmawiam na forum. A co do mnie, to wszystko przedemną :P
                                Sprawdź szkolenia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X