Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poznajmy się lepiej

    Witam. Mama Maciusia, 4 latka. Pozdrawiam

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poznajmy się lepiej

      hej olka witamy







      Skomentuj


        Odp: Witam serdecznie

        Witam serdecznie.
        Olejek arganowy

        Skomentuj


          Witam po przerwie

          Witam wszystkie mamusie i tatusiów oczywiście też
          miałam mały urlop zdrowotny, ale juz wszystko ok i wracam do obowiązków moderatora
          jak macie jakieś pytania lub sugestie to zapraszam
          pozdrawiam


          ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




          IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



          ---------------------------------------------------

          Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            No i nasz wątek, kiedyś tak wartko płynący, leży...
            Mamy powoli powracały do pracy, a wtedy czasu juz mniej. Nowe mamy jakos do nas zaglądały tylko na chwilę i szukały pewnie nieco "żywszego" miejsca...
            Szkoda, bo swego czasu sporo czasu tu spędzałyśmy, niektóre mamy przeniosły znajomości do reala. I było miło.
            Łukasz 11.10.2007

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              A przy okazji, właśnie zauważyłam...
              Agatko - Wszystkiego Najlepszego dla Karoli.
              Łukasz 11.10.2007

              Skomentuj


                Odp: Witam serdecznie

                Świetnie, ja jestem dopiero w ciaży więc jakbym miała jakies pytania to chętnie przyjdę do doświadczonej mamuśki

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Moniczko, dziękuje w imieniu Karoli
                  U mnie sporo zmian , przeprowadziłam się, chodzę do pracy,Hania chodzi do złobka a Karola w przedszkolu.Czasami tu wpadałam ale rzeczywiście wątek upadł.Moniczko jak tam Łukaszek?Pozdrawiam, może ktoś się jeszcze odezwie???


                  Skomentuj


                    Odp: Poznajmy się lepiej

                    Witam serdecznie
                    Jestem Kaśka, mam 2 super dzieciaków i kota rasy Neva Masquarade polecam serdecznie! Kociak jest jak pies, dla dzieci super!
                    Jeżeli mogę, to będę Wam podsyłać nowe trendy dotyczące dzieci, z mojej pasji: www.lowcytrendow.pl

                    Pozdrawiam!

                    Skomentuj


                      Odp: Poznajmy się lepiej

                      Witam, jestem Szalona Anka zwana Szarakiem. Chętnie nawiąże znajomości na tym forum - mam sporo pyta i być może odpowiedzi.
                      Okolice Krakowa - wycieczki po okolicach Krakowa

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Ooooo
                        CZEŚĆ

                        A my w domku siedzimy w tym roku... Mąż jak zwykle za granicą... a my póki co nie pracujemy. Agatka - pisz jak tam w pracy? Gdzie się przeprowadziłaś? Jak dziewczyny sobie radzą? Nie chorują Ci?

                        Monika a jak Synek? Pewno już duży chłopak

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Hej Olcia.

                          W pracy ok na razie pracuje 6 godzin bo musze pędzić po dziewczynki do złobka/przedszkola.Dziewczynki jako tako tzn czasami jest jakiś katar albo kaszelek z rana ale na szczęście nie rozwija się.Hania już chodzi ponad miesiąc do złobka i żadnego dnia nie opuściła takze póki co sukces.I bardzo lubi tam chodzić, je ładnie, bawi się i już nie płacze za nami więc jest fajniePrzeprowadziłam się na drugi koniec Warszawy -Białołeka a dokładnie Tarchomin, ale w sumie jesteśmy zadowoleni fajnych mamy sąsiadów a dziewczynki towarzystwo w swoim wieku.
                          Olcia a jak tam Justynka? A ty nie wracasz do pracy do tego państwowego przedszkola?
                          Monia właśnie jak tam Łukaszek?A jak u Ciebie w pracy??

                          Monia, Olcia odzywajcie się częściej to może odrzyje nasz wątek


                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Agatka - ja często bywam na Tarchominie... średnio raz w tygodniu Tylko raczej w godzinach takich bardziej pracowych. Mąż ma tam brata, a ja się z bratową spotykam, bo też mamuśka na wychowawczym, więc spędzamy razem trochę czasu No i my też tam chcemy się przeprowadzić... jak sprzedamy to gdzie teraz jesteśmy....

                            Ja mam jeszcze rok wychowawczego, więc wrócę za rok... od września... jeśli nasze plany się nie pozmieniają do tej pory A Justynka już duża, już ma 2 i pół. Gada, całymi zdaniami. Ostatnio nawet w szoku byłam że używa czasu przyszłego i przeszłego. Letnia próba nocnikowa skończyła się niepowodzeniem... zraziła się... więc odpuściliśmy.... a nocniki czekają na lepsze czasy...

                            To tak w skrócie co u nas

                            Skomentuj


                              Odp: Witam serdecznie

                              Moja ciąża mnie trochę przeraża, ciągle zbiera mi się na wymioty i mi niedobrze, podobno to minie, bo taka sytuacja mi się raczej nie podoba

                              Skomentuj


                                Odp: Poznajmy się lepiej

                                Witam wszystkich Znalazłam się tutaj, bo siostra niedawno urodziła córkę i coś czuję, że chyba zostanę ulubioną ciocią dlatego staram się jak najlepiej przygotować do tej zacnej roli
                                Now don't you understand that I'm never changing who I am.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X