Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    szkoda że jutro Wam nie pasuje dziewczynki, tak Kasiu staram się bywać tu i tam ale nie zawsze mi to wychodzi..
    ja byłam przedwczoraj w Starym ZOO a poprzednio to chyba z 10 lat i było super, ja mam strasznie daleko, w środę idę na bilans 2 latka wiec odpada, choć pewnie udałoby się żeby m podwiózł mnie chociaż w jedną stronę
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      My dziś na basenie na warszawiance byłyśmy Męża siostra nas wyciągnęła. Bardzo fajnie było, choć mała wielkimi oczami na wszystko patrzyła. Pójdziemy jeszcze kiedyś tylko w tygodniu bo jest mniej ludzi i tańsze bilety A po tej przygodzie mała prawie 3 godzinki mi grzecznie spała

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Ola, myśmy tez niedzielne przedpołudnie spędzili nad wodą. Tylko my pojechaliśmy ze znajomymi do Nieporetu nad Zegrze. Pogoda piękna, to teraz mnie plecy pieką. Na szczęście Łukasza krem 50+ zdał egzamin i nie ma śladu opalenizny. Dzieciaki połaziły po wodzie, my tez rozpoczeliśmy sezon kąpielowy, a po powrocie Łukasz spał sobie smacznie, dając i nam odpocząć po obiedzie.
        Attached Files
        Łukasz 11.10.2007

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          hej ja dzisiaj wróciłam do Poznania, więc jak najbardziej za spotkaniem, macie mój nr tel, więc jak coś to dawajcie znać, jestem otwarta na wszelkie propozycje dojechać mogę prawie w każde miejsce, ważne, żeby mpk tam dojeżdżało
          Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Hejo
            pustki straszne tu panują , ale na szczęście dlatego ze piekna pogoda dzis jest , niestety u nas nocka była kichawa , mały wstał o 3 i do rana już nie spał zasnął mi dopiero na spacerze o 11 masakra, teraz lata po chałupce i oglada małpy w kosmosie a ja troche musze odsapnąc bo łaziłam z nim chyba ze trzy godziny zeby mu się dobrze spało.

            Co do basenu to mam wielka ochote isc ale musze sie najpierw zorganizować a ciezko mi idzie moze kiedys wybiorę sie z Ola to szybciej się zmotywuje.
            Olenko , u nas kosztuje 11 zł bilet normalny, 7,50 ulgowy a dla dzieci do lat 14 5,50 za 30 minut+15 na przebranie.

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              hej ja juz po egzaminach polski zdalam anglik mi nie wyszedlale trudno bardziej bym sie przejela gdybym polaka zawalila
              Morelka-jakos napewno tym razem sie umowimy pogoda dopisuje wiec do uslyszenia







              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                itka- gratuluję polskiego. a co teraz z angielskim? to była nowa matura?

                u mnie znowu niespodziewany nawał pracy, więc moje cieszenie się nicnierobieniem zakończone

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Hejo
                  co tak cicho tu?
                  pogoda niby ładna ale jakos chłodna co, byłam na balkonie to dostałam gesiej skórki, piszcie jakie macie plany na ten dzionek.
                  Ola jak tam / Justynka nie daje zajrzec co?

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    tak Kasiu nowa-moge sie zapisac na poprawke w sierpniuwiec nie ma tragedii
                    powodzenia z tym nawalem







                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      hej dziewczyny

                      cos cicho sie zrobiło tutaj.....
                      ja mam sesje,wiec albo sie ucze,albo coś tam pisze,albo olewam nauke i ide na spacer - osobiście wole tą ostatnią opcje hehehehe
                      w indeksie już dwie 5,teraz musze się uczyc z diagnozy pedagogicznej bo mam egzaminy,ale jakoś nie mam weny,do tego musze na zaliczenie(zamiast egzaminu) napisac prace z etyki na 6 -8 stron,masakra jakaś a temat mam " czy w dzisiejszych czasach można być człowiekiem etycznym" ????

                      w tamtym tyg cały tydzien mopja kumpela ze studiów była, ale to wam pisałam chyba,teraz w piatek będzie koleżanka z nysy hahaha,normlanie nagle wszyscy nas nawiedzają

                      dobra ide kawke konczyc pic

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Cześć dziewczynki,

                        Ja czasami podczytuje Was ale nie zawsze mam czas żeby napisać.
                        Bywa też tak że cały czas jesteśmy na dworze tylko wracamy na obiad

                        Karola chodzi do przedszkola od 3 tygodni ale rano pokasłuje ale nie ma na razie kataru ani kaszlu. W piętek wyjeżdzam na weekend na Mazury więć oby jej się nic nie rozwinęło.

                        Szykujemy sie powoli do chrzcin-12 czerwca, kiecka dla Hani kupiona, robimy tym razem w knajpie więc nie muszę nic szykować w domu

                        A Hanusia nadal grzeczniutka, rozgadała się i mówi tata, dada, wiec mężusia rozpiera duma

                        Monia zdjęcie Łukaszka rewelacja


                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Agatko pokaż ta kiece dla Hani.

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Cześć Grabusia

                            Jak tylko zrobię fotkę to wkleję


                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              CZeść Dziewczyny.
                              Wreszczie sie odezwałyście, co u Was, bo ostatnio to puuuuustawo było.
                              Dzięki Agatko za miłe słowa. A z chrzcinami to bedziesz miała dużo łatwiej, skoro w restauracji. Prawda, że to duża wygoda.
                              Olcia, ty to chyba jakaś prymuska jesteś, przyznaj się. Same piątki normalnie.
                              Grabusia, nie czekaj, nie zwlekaj, tylko wsiadał w auto(bus) i jazda na basen. Dzieciaki to uwielbiają i póżniej zawsze jest fanie, że się mama jednak zmobilizowała. Może tylko zaczekaj na wyższą temperaturę, jesli basen jest odkryty.
                              Tylko dlaczego na warszawskich basenach są takie tłumy? Zwłaszcza tych odkrytych, letnich.
                              Łukasz 11.10.2007

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                U nas jest kryty ale muszę zaopatrzyć się w kostium i z tym mi tak cięzko sie zebrac

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X