Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    No to co innego.
    Ja tez musze sobie nowy kupić i nie mam ani czasu, ani chęci.
    Łukasz 11.10.2007

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      Itka najważniejsze, żeby zdać i mieć to za sobą na pewno wszystko poprawisz i będzie ok! Która ma ochotę w tym tygodniu wyskoczyć na jakiś spacer, czy plac zabaw?
      może być cytadela
      Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        ja niestety przez najbliższych 10 tyg będę wyłączona z tego typu spotkań chyba że coś się zmieni...

        itka-o ile pamiętam miałaś studia na oku, tak? w tym roku chciałaś rozpocząć?

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Napisane przez MonikaPB21 Pokaż wiadomość
          Olcia, ty to chyba jakaś prymuska jesteś, przyznaj się. Same piątki normalnie.

          Tylko dlaczego na warszawskich basenach są takie tłumy? Zwłaszcza tych odkrytych, letnich.
          monia, no nie ukrywam,że jakieś tam stypendium mam za te wyniki w nauce,ale mysle ,ze gdybym pracowała to chyba nie było by tak kolorowo,a tak mam troche wiecej czasu na nauke...... właśnie walcze teraz z jakims pomysłem na program profilaktyczny,jezzzzzzzzzu co za koszmar wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr,siedze nad tym już 2 godzine, włączyłam juz emilce bajki( wiem wiem,mało pedagogiczne) bo juz nie chciała juz malowac farbami,a musze to dziś skonczyc bo do godz. 21 musze to odesłac profesorowi na platforme szkoły aaaaaaaaaaaaaaa

          co do tłumów na warszawskich basenach ,to ja juz się nie wypowiadam,masakra jakas,my w tamtym roku na to moczydło jeżdzilismy, i jak nie zebralismy się z rana to lipa z miejscem do zaparkowania a o położeniu się gdzieś to można było pomażyć i do tego te ceny biletów jejku, normlany 15 zł ulgowy 10, dzieci do iluś tam lat za darmo,wiec jak dla nas 40 dyszki na dzień
          porównałam to z cenaMI BILETÓW na basen w nysie ,jezioro czy nawet basen w czechach to tam 10 zł zapłace za 3 osoby a w czechach 15 zeta( jak płacimy złotówkami) za 3 osoby ,wiec nie ma porównania

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            Kasiu aż zazdroszczę, że masz tą pracę.. ja szukam i szukam i znaleźć nie mogę..
            cięzko jest kurcze, zwłaszcza, że mam problem z opieką dla małego i na pewno jakbym komuś poweidziała, że jeszcze sama synka wychowuje, to już wgl kaplica :/

            eh.. no wlasnie Itka coś o studiac mówiłaś.. Sunny też coś o studiach filologii angielskiej mówiła..

            wgl Dziewczyny gdzie się podziewacie? trzeba nasz wątek rozruszyć!
            Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              morelka nie musisz w ogole mowic pracodawcy ze masz dzieci nie jego interes ah ja tez nic znalesc nie moge :/ nawet odechciewa sie szukac

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                To dla porównania na warszawiance w niedzielę 24 zł za dorosłą osobę za godzinę w tygodniu chyba tylko 18 Męża siostra w zeszłym roku jeździła nad jeziorko czerniakowskie. Muszę ją wypytać co i jak...

                ...my też prawie całymi dniami na dworze... Rano śniadanko kawka, później na spacer i na plac zabaw. Wracamy na drzemkę, to wtedy robię obiadek, jak mała zje to też często jeszcze gdzieś wybywamy albo od razu albo trochę później... no a przy niej to już nawet poczytać forum nie mogę.

                Dałam ogłoszenie że szukam dziecka do opieki. Zajęłabym się drugim dzieckiem, pare groszy by wpadło a i moje bym miała na oku... zobaczymy czy coś z tego wyjdzie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  tak myslalam o studiach-ale jesli nie uda mi sie zdac,co musze brac pod uwage ide na dwuletnie studium administracji
                  a to spotkanie to moze w koncu dojdzie do skutku heeh ja poprosze takie miejsce bez drabinek bo moje dziecie nie usiedzi5minut-chyba ze jest piaskownica.bo inaczej biega wspina sie a ja za nim,nie cierpie drabinek







                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    Dziewczyny jak jest słonko, to ja proponuje nawet wziasc jakies zabaweczki, pilke i duzy koc i na polane na cytadele isc
                    Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Napisane przez ola1981 Pokaż wiadomość

                      dałam ogłoszenie że szukam dziecka do opieki. Zajęłabym się drugim dzieckiem, pare groszy by wpadło a i moje bym miała na oku... zobaczymy czy coś z tego wyjdzie
                      olcia,ja się pisze ewentualnie od października jakby mi mój pan ładny wyjechał na pół roku

                      nie no ceny biletów na basen koszmar

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Na pół roku? ale z jakimiś przerwami czy nie wracałby w ogóle??? współczuję

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Napisane przez ola1981 Pokaż wiadomość
                          Na pół roku? ale z jakimiś przerwami czy nie wracałby w ogóle??? współczuję
                          olcia,na całe pół roku... welcome to afganistan wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr,normlanie rewelacja

                          wogóle to DZIEŃ DOBRY

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Olcia, nie boisz się? Musisz się zgodzić na ten wyjazd męża do Afganistanu? Słyszałam, że to "niby" dobrowlone wyjechac na misję, ale faktycznie nieco inaczej to wygląda. I nie dość, że ty sama zostajesz z dziciakami na pól roku, to jeszcze ta świadmość, ze mąż w Afganistanie jest. No ale taki zawód wybrał w sumie...

                            Ola, jak ja ci zazdroszczą twojego planu dnia!!! Z sentymentem wspominam, ze rok, dwa lata temu miałam taki sam plan dnia.

                            Bilety na basen to kakieś straszne przgięcie, zwłaszcza latem, keidy kazdy by chętnie nad woda odpoczął. Dlatego my jeżdzimy nad Zegrze. Fakt, że ,mamy blisko, jakieś 16 kilometrów od domu. Ale i tam żeby w weekend rano mieć miejsce do zaparkowania (parking 10 zł za dzień w Nieporęcie, lub gdzieś na poboczu z ryzykiem odholowania) to trzeba wybrać sie rano, najpóźniej po 10tej. A i jeszcze popołudniami starszne korki w tamtą stronę są.

                            Mamusie, wszystkiego najlepszego z okazji naszego świeta.
                            Łukasz 11.10.2007

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              Mamuśki Kochane wszystkiego najlepszego w Dniu naszego święta :*
                              Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Cześć mamusie,

                                Ja też życzę wszystkiego dobrego dla Was z okazji Dnia Mamy

                                Olcia pół roku rozłąki z m. ja też współczuje, czemu go tam akurat wysyłają?

                                Załączam zdjęcia Hani i Karoli robione tydzień temu na pikniku
                                Attached Files


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X