Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    czy myśleliście by operować rozstępy?

    Czytałam o usługach z zakresu chirurgii plastycznej jednej z prywatnych klinik. Sporo pieniędzy, ale może warto, w końcu to jeden wyjazd na wakacje i będzie można zapomnieć o apaszkach na plaży. Co o tym sądzicie ?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: czy myśleliście by operować rozstępy?

      To strasznie radykalna decyzja. nie myślałaś o innych metodach? Wiem,że rozstępy się ciężko usuwa, ale są na nie sposoby. Ponoć najnowszą i najbardziej skuteczną metodą jest radiofrerkwencja igłowa (tak mi mówił dobry lekarz med. estetycznej - dr marek Wasiluk). Nikt Ci nic nie będzie operował, a jedynie nakłuwał mikroigłami. To chyba o wiele lepsze, bezpieczniejsze i mniej bolesne.

      Skomentuj


        Odp: Poznajmy się lepiej

        Witam wszystkich dołączam do grona młodych mam

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Takie małe pytanie mam do mieszkanek Warszawy, jesli można:
          Czy któraś z was może rzucić jakąś opinią na temat parkowania pod lotniskiem w Modlinie: gdzie, za ile, czy bezpiecznie jest zostawić auto na 2 dni? Znalazłam w sieci parking lotnisko Modlin <-- ten, no i niby tanio, ale w aucie muszę zostawić dość wypasiony fotelik dla dziecka i trochę rzeczy, więc wolałabym mieć choć trochę pewności, że tam bezpiecznie jest, a nigdzie opinii nie mogę znaleźć.
          Pomożecie?

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            A nie lepiej jechać taksówką? Bodajże Glob się ogłasza że za 100 na lotnisko w Modlinie wożą... widziałam na mieście takie reklamy... o parkingach nie mam pojęcia tam... z tego linku wygląda ok. Raczej nikt nie będzie ryzykował dla fotelika rozbijania szyby... nie słyszałam o czymś takim... a inne rzeczy schowaj do bagażnika, żeby nie były widoczne, jeśli chcesz jechać autem.

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              szkoda że nikt tu już nie pisze.....







              Skomentuj


                Odp: Poznajmy się lepiej

                Cześć Ja jeszcze nie mam dzieci, ale planuję mieć i to za niedługo, chciałabym więc dobrze przygotować się do roli kobiety ciężarnej, no i do roli matki

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  witajcie, zastanawiam się poważnie nad przeprowadzką do innej dzielnicy… razem z mężem i moim synkiem będziemy szukać jakiegoś mieszkania na wynajem. z początkiem 2013 roku kończy się nam umowa najmu a obecna lokalizacja nie bardzo nam odpowiada... mieszkamy teraz na bemowie a myślimy nad bliską wolą, ochotą albo mokotowem. to co bardzo odpowiadało nam w tym mieszkaniu na bemowie, to dobrej jakości woda w kranach (w porównaniu z mieścinką z której pochodzimy). byliśmy w szoku, że w dużym mieście kranówka może się nadawać do picia bez żadnego przegotowania. moja przyjaciółka mówi, że to akurat w warszawie nie zależy do dzielnicy, bo cała sieć rur w warszawie jest wyremontowana i gdziekolwiek się nie przeniosę, to woda będzie równie dobra. słyszeliście może coś o jakimś mieszkaniu bliżej centrum do wynajęcia od stycznia?

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Dzięki za radę, ale jednak musiałam autem,
                    więc przy okazji donoszę że ten parking pod Modlinem (http://www.modlinparking.pl/) jest bardzo ok, dojazd w porządki, nic mi nie ukradli, jeszcze ekipa pomogła wózek składać. Super

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Napisane przez weronka32 Pokaż wiadomość
                      witajcie, zastanawiam się poważnie nad przeprowadzką do innej dzielnicy… razem z mężem i moim synkiem będziemy szukać jakiegoś mieszkania na wynajem. z początkiem 2013 roku kończy się nam umowa najmu a obecna lokalizacja nie bardzo nam odpowiada... mieszkamy teraz na bemowie a myślimy nad bliską wolą, ochotą albo mokotowem. to co bardzo odpowiadało nam w tym mieszkaniu na bemowie, to dobrej jakości woda w kranach (w porównaniu z mieścinką z której pochodzimy). byliśmy w szoku, że w dużym mieście kranówka może się nadawać do picia bez żadnego przegotowania. moja przyjaciółka mówi, że to akurat w warszawie nie zależy do dzielnicy, bo cała sieć rur w warszawie jest wyremontowana i gdziekolwiek się nie przeniosę, to woda będzie równie dobra. słyszeliście może coś o jakimś mieszkaniu bliżej centrum do wynajęcia od stycznia?
                      to chyba słabe forum na poszukiwanie mieszkania popatrz na serwisach z mieszkaniami. Są i bezpośrednie ogłoszenia

                      Margerytka28 - to fajnie że się udało A ostatnio się zorientowałam że na Lotnisko w Modlinie to nawet pociągi jeżdżą

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poznajmy się lepiej

                        Witam wszystkich! Razem z żoną mamy w planach dziecko.

                        Skomentuj


                          Odp: Poznajmy się lepiej

                          witam. jestem mama 9-miesiecznej Jessicy .Ma w sobie tyle energii ze jedno mi narazie wystarcza dzidzia

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            Witam . My z Wielkopolski a dokładnie z Poznania - Rataje chetnie poznamy nowe osoby , moja córcia Jessica ma 9 miesiecy.
                            zapraszam monia.k1987@wp.pl

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              witaj Monia-niestety nasz wątek upadl...ale milo że chociaż ktoś zajrzal pozdrawiam







                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                Jeszcze nie upadł wasz wątek ja tez jestem z wielkopolski
                                Trzeba po prostu go wznowić, jest z pewnością wiele nowych użytkowniczek, mam które chętnie poklikają Ja jestem "za" Pozdrawiam
                                Doriaś ur.17.03.2008




                                Tristaś ur. 11.03.2010

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X